Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PaniLisel

2 lipca 2020, 10:06

Jezu to jest złe ale takie dobre xD

Avatar Godylos5

30 czerwca 2020, 21:09

Serio jest już 10 mln. zakażonych na świecie? Pamiętam co mówili, że koronawirus zaraził już 2 mln. ludzi na świecie.

Avatar Kargon

30 czerwca 2020, 21:34

@Godylos5: a ja że 100 tysięcy a w ogóle aktywnych przypadków jest około 5 mln

Avatar Godylos5

30 czerwca 2020, 21:55

@Kargon: Pamiętam co w Polsce ten jeden koleś z Zielonej Góry był chyba pierwszym zakażonym. Co ciekawe wyzdrowiał. Wczoraj pokazywali go w telewizji i dostał jeszcze kwiatki ;-; Za to, że tą zarazę przyniósł to prezent dostał.

Avatar Kargon

1 lipca 2020, 19:28

@Godylos5: to nie jego wina

Avatar Godylos5

1 lipca 2020, 22:17

@Kargon: Ale ten ziomek wyjechał podczas pandemii chyba do Niemiec i później przyjechał bez żadnych testów i bez kwarantanny.

Avatar kurczak1122

29 czerwca 2020, 12:36

T-series Pewdiepie i Cocomelon

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar klaszu

1 lipca 2020, 08:38

@klaszu: 😕

Avatar Peroczek

1 lipca 2020, 12:30

@klaszu: ejejejejejejej emotek nie używamy

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2020, 09:32

Serio dzięki!

Avatar LiptonIceTea

30 czerwca 2020, 22:32

Halo przecież jest 7mln ludzi na świecie jakieś uszustwo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Towarzysz777

1 lipca 2020, 00:27

@foxim46: Ahaaaa... Okej? Nietypowe zagranie

Avatar foxim46

1 lipca 2020, 00:28

@Towarzysz777: Lubię nietypowe rozwiązania :)

Avatar sliwak2001

30 czerwca 2020, 23:54

A jak zrobiłem mema ze złotym przyciskiem na milion zarażonych, to się wszyscy srać zaczęli w komentarzach

Avatar Rubenfod

29 czerwca 2020, 18:01

Ile razy widzę na yt jakiegoś mema u youtubera "Memerman" a później na jeja. Tego mema dziś widziałem.

Avatar hlepo

29 czerwca 2020, 21:09

@Rubenfod: nie kojarzę żadnego memermana

Avatar Rubenfod

29 czerwca 2020, 21:11

@hlepo: ma melon subów

Avatar hlepo

29 czerwca 2020, 21:11

@Rubenfod: zobaczę go

Avatar Rubenfod

29 czerwca 2020, 21:12

@hlepo: fajne ma filmy

Avatar Uzytkownik_Telefonu

29 czerwca 2020, 13:33

Na samym początku chcę podziękować pewnemu panowi co zjadł tego nietoperza

Avatar rysiu311

29 czerwca 2020, 15:20

@Uzytkownik_Telefonu: a w szczególności samemu nietoperzowi

Avatar Witrox16

29 czerwca 2020, 12:59

Ty, ja też o tym myślałem

Avatar Jejathebest

29 czerwca 2020, 12:38

Jedyny youtuber który nie ma subów z multikąt

Avatar
ZiemiaJestPlaska

29 czerwca 2020, 12:42

@Jejathebest: multikont*

Avatar hlepo

29 czerwca 2020, 12:37

Ale się chłopak cieszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar hlepo
Dodane przez: hlepo

Mało znany szczegół

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Rel

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka