Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2020, 10:06
Jezu to jest złe ale takie dobre xD
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:09
Serio jest już 10 mln. zakażonych na świecie? Pamiętam co mówili, że koronawirus zaraził już 2 mln. ludzi na świecie.
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:34
@Godylos5: a ja że 100 tysięcy a w ogóle aktywnych przypadków jest około 5 mln
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:55
@Kargon: Pamiętam co w Polsce ten jeden koleś z Zielonej Góry był chyba pierwszym zakażonym. Co ciekawe wyzdrowiał. Wczoraj pokazywali go w telewizji i dostał jeszcze kwiatki ;-; Za to, że tą zarazę przyniósł to prezent dostał.
Odpisz
1 lipca 2020, 19:28
@Godylos5: to nie jego wina
Odpisz
1 lipca 2020, 22:17
@Kargon: Ale ten ziomek wyjechał podczas pandemii chyba do Niemiec i później przyjechał bez żadnych testów i bez kwarantanny.
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:36
T-series Pewdiepie i Cocomelon
Odpisz
1 lipca 2020, 07:26
@kurczak1122: ja w ogóle nie rozumiem dlaczego cocomelon ma tyle subów
Odpisz
1 lipca 2020, 08:35
@klaszu: a ja wiem, dzieci czasami niechcący klikają przycisk subskrybuj, moja siostra też tak ma
Odpisz
1 lipca 2020, 08:38
@Plastikowy_pulpet: to ma sens bo jak moja 3 bratanica była u mnie nie dawno to za subskrybowała kanał Psiego patrolu
Odpisz
1 lipca 2020, 08:38
@klaszu: 😕
Odpisz
1 lipca 2020, 12:30
@klaszu: ejejejejejejej emotek nie używamy
Odpisz
1 lipca 2020, 09:32
Serio dzięki!
Odpisz
30 czerwca 2020, 22:32
Halo przecież jest 7mln ludzi na świecie jakieś uszustwo
Odpisz
30 czerwca 2020, 23:02
@LiptonIceTea: Coś Ci się niestety pomyliło, bo dziś Ziemię zamieszkuje blisko 7,6 mld ludzi.
Odpisz
1 lipca 2020, 00:25
@foxim46:
Odpisz
1 lipca 2020, 00:27
@Towarzysz777: To było do ludzi którzy się na to nabiorą ;)
Odpisz
1 lipca 2020, 00:27
@foxim46: Ahaaaa... Okej? Nietypowe zagranie
Odpisz
1 lipca 2020, 00:28
@Towarzysz777: Lubię nietypowe rozwiązania :)
Odpisz
30 czerwca 2020, 23:54
A jak zrobiłem mema ze złotym przyciskiem na milion zarażonych, to się wszyscy srać zaczęli w komentarzach
Odpisz
29 czerwca 2020, 18:01
Ile razy widzę na yt jakiegoś mema u youtubera "Memerman" a później na jeja. Tego mema dziś widziałem.
Odpisz
29 czerwca 2020, 21:09
@Rubenfod: nie kojarzę żadnego memermana
Odpisz
29 czerwca 2020, 21:11
@hlepo: ma melon subów
Odpisz
29 czerwca 2020, 21:11
@Rubenfod: zobaczę go
Odpisz
29 czerwca 2020, 21:12
@hlepo: fajne ma filmy
Odpisz
29 czerwca 2020, 13:33
Na samym początku chcę podziękować pewnemu panowi co zjadł tego nietoperza
Odpisz
29 czerwca 2020, 15:20
@Uzytkownik_Telefonu: a w szczególności samemu nietoperzowi
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:59
Ty, ja też o tym myślałem
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:38
Jedyny youtuber który nie ma subów z multikąt
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:42
@Jejathebest: multikont*
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:37
Ale się chłopak cieszy
Odpisz