Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Nie zadzieraj z bobrami
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2020, 12:31
Ciekawe ilu tu jest fanów Zwiadowców, można by zrobić fandom z memami
Odpisz
6 czerwca 2022, 21:45
@ZyjeSobieZyje: ja
Odpisz
1 lutego 2023, 17:03
@ZyjeSobieZyje: trochę się znajdzie
Odpisz
21 sierpnia 2024, 09:31
@ZyjeSobieZyje: Jam też
Odpisz
19 maja 2024, 17:16
Przeczytałam wszystkie tomy . Szczerze ? Od 12 to już nie to samo
Odpisz
4 lipca 2020, 14:00
W sumie polecacie Zwiadowców przeczytać? Wiem, że jest dosyć popularną serią książek, ale jakoś tak nigdy nie było okazji poczytać.
Odpisz
4 lipca 2020, 14:56
@Veilla: Tak
Odpisz
4 lipca 2020, 16:15
@Veilla: Tak
Odpisz
6 czerwca 2022, 21:44
@Veilla: tak
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:38
Który tom zwiadowców jest waszym ulubionym?
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:48
@polska_cebulka: zdecydowanie 6
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:51
@kabum957: Oj tak byczku w 6 tomie były najlepsze akcje. 10 też jest niezły
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:06
@polska_cebulka: w rzeczy samej
Odpisz
4 lipca 2020, 13:16
@polska_cebulka: 4
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2020, 13:39
@polska_cebulka: mi się podobał ten gdzie will robił za barda i ten po time skipie gdzieś uczył córkę króla (sorry że nie mówię które tomy ale ja czytałem to z 7 lat temu)
Odpisz
5 lipca 2020, 21:28
@polska_cebulka: 2, 3 i 4, drugi chyba najbardziej lubię
Odpisz
26 kwietnia 2021, 13:41
@polska_cebulka: wszystkie <3
Odpisz
6 czerwca 2022, 21:44
@polska_cebulka: Halt
Odpisz
26 kwietnia 2021, 13:42
Najlepsza seria książek jaką przeczytałem (przeczytałem 14 części)
Odpisz
6 czerwca 2022, 21:43
@YTFireLordYT: najlepsi
Odpisz
5 lipca 2020, 18:46
Niestety Trzaskowski wygra. TVP to tylko 10% medialnego rynku. Trzaskowski ma 2/3 telewizji , 4/5 gazet i 80% internetu. To wszystko obce i w prywatnych łapach poza internetem, który obsiadła agentura z Leningradu. Ta sama co obrabiała d... Trumpowi i i o której często wspominał. Tu Putin pociąga za sznurki i państwo Ruskie to utrzymuje. Spróbujcie wrzucić mema chwalącego potęgę USA. Nie ma szans. Ale jaka to ruska armia silna i zdrowa to non stop jakieś kacapy wrzucają.
Odpisz
4 lipca 2020, 16:28
Tak btw kto jeździł na obozy zwiadowców do Grodźca lub Gniewu?
Odpisz
5 lipca 2020, 12:53
@Rudinii: są takie obozy?
Odpisz
5 lipca 2020, 15:28
@kabum957: ,, kolonie na 5" je organizowały ostatni raz byłemna takim obozie w liceum (2016), ale o ile mi wiadomo firma dalej funkcjonuje, polecam serdecznie
Odpisz
5 lipca 2020, 16:23
@Rudinii:
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:22
Dobra książka ci zwiadowcy tak ogólnie polecam nawet
Odpisz
4 lipca 2020, 16:17
nom
Odpisz
4 lipca 2020, 13:45
Mi się zwiadowcy kojarzą z anime Attack on Titan.
Odpisz
4 lipca 2020, 15:26
@FajnaOrka1234: Ok weeb
Odpisz
4 lipca 2020, 13:13
O kurka nie wiedziałem że jest nowe wydanie
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:27
Generalnie to tych bohaterów wyobrażałem sobie inaczej niż na tych okładkach, ale chyba każdy tak ma. Szkoda też, że części 13 i 14 wyglądają już inaczej niż reszta serii
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:30
@kabum957: Ile to ma tomów?
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:31
@MatkaBoskaSowiecka: 14
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:32
@mkiuytfdsxcvbnk: 0_0
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:39
@kabum957: Zamiast tych 20 lat przeskoku mogłoby być jeszcze wiele tomów z przygód Willa. Bo sory ale Maddie to jest syf
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2020, 19:47
@polska_cebulka: +957
RIP Alyss
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:57
@kabum957: Flanagan w Australii siedzi żeby go czytelnicy nie dojechali za uśmiercenie Alyss. Super ku*wa pomysł żeby dać jakąś niedoje**ną księżniczke Willowi na ucznia
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:28
@polska_cebulka: ja który przeczytałem dopiero kilka tomów
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:28
@NormalnyCzlowiek: O nie
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:36
@polska_cebulka: +1
14. część to po prostu kolejne "Biorę 30 Skandian z rozbitego wilczego okrętu...", tylko tym razem mniej kreatywne
Odpisz
30 czerwca 2020, 12:32
@polska_cebulka: No bo lepiej żeby tłukł to samo w nieskończoność, a wszyscy byli piękni i młodzi na wieki wieków? I tak wszystko jest powtarzalne w tej serii, nie wiem ile jeszcze ludzie to będą czytali. Ja przeczytałem wszystkie i już jestem trochę za stary, ale nawet gdybym nie był, to nie wiem czy bym przeczytał kolejny odcinek
Odpisz
30 czerwca 2020, 17:41
@DaveAfton: można było powoli pokazać starzenie się bohaterów, stopniowo wprowadzać nowych itd. Taki przeskok nie jest fajny, ale rozumiem, że autor mógł już nie mieć pomysłów
Odpisz
4 lipca 2020, 12:32
@Gandalf_Czarny: 12 część odbiegała od reszty, a 13 i 14 były po prostu słabe. Szkoda, bo uwielbiam tą serię
Odpisz
4 lipca 2020, 12:35
jedyną ciekawą rzeczą w 14 było obleganie wieży przez Dimona
Odpisz
4 lipca 2020, 12:40
@kabum957: jego próby pokonania Evanlyn były najlepszą częścią tej książki.
Odpisz
4 lipca 2020, 12:46
Cassandry
Ale rozumiem pomyłkę
Nazywamy ją różnymi imionami w zależności od sytuacji, w jakiej się znajduje
Odpisz
4 lipca 2020, 12:47
@kabum957: W moim sercu Evanlyn na zawsze
Odpisz
4 lipca 2020, 12:49
u mnie Evanlyn we wcześniejszych częściach, potem Cassandra jakoś sama się narzuca.
Odpisz
4 lipca 2020, 12:51
@kabum957: mam tak jak Will, zostało mi do końca nazywanie ją Evanlyn.
Odpisz
4 lipca 2020, 12:51
O, ulubiona seria jejaków którzy myślą że sa madrzy bo czytają książki
Odpisz
4 lipca 2020, 12:05
O, moja ulubiona seria, najbardziej lubię Wczesne Lata
Odpisz
4 lipca 2020, 12:23
@ZyjeSobieZyje: Wczesne Lata mówisz?
Ten jegomość wcześnie dociera na metę i czeka latami aż inni dotrą
Nyoooom
Odpisz
4 lipca 2020, 12:45
@ZyjeSobieZyje: bardzo bym chciał książkę zwiadowcy: jeszcze wcześniejsze lata, gdzie Halt uczy się od tego wygnanego zwiadowcy
Odpisz
4 lipca 2020, 12:46
Od Pritcharda? Fajna by była jeszcze kolejna książka o Crowleyu
Odpisz
4 lipca 2020, 12:50
@ZyjeSobieZyje: Tak, totalnie zapomniałem jego imienia. A o Crowleyu też bym chętnie poczytał, świetna postać
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2020, 12:20
Cała seria kozak, tylko trochę mnie zirytowało to, że ta Maddie była tylko przez chwilę uczennicą Willa. W sumie to przez to, że była księżniczką w końcu ale w takim wypadku lepiej by było jakby znalazł jakiegoś dzieciaka porzuconego przez rodzinę, przygarnął go i wziął na ucznia co pomogłoby mu pogodzić się ze śmiercią Alyss. Jeszcze lepiej by było jakby to była właśnie dziewczyna, bo wtedy Will mógłby zmienić tradycję zwiadowców i zaczęłyby się pojawiać kobiety wśród nich. To byłby według mnie kozak motyw, a tak to ta Maddie przyszła na trochę do niego i ostatecznie znowu został sam.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2020, 12:28
@Hubster: ogólnie 12 księga była już słabsza, a 13 i 14 to już w ogóle
Odpisz
4 lipca 2020, 12:23
Czytałem, kiedyś, ale nie wiele pamiętam.
Odpisz