Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZyjeSobieZyje

4 lipca 2020, 12:31

Ciekawe ilu tu jest fanów Zwiadowców, można by zrobić fandom z memami

Avatar Niemawolnychloginowkurcze

6 czerwca 2022, 21:45

Avatar garnekmarzyciel

1 lutego 2023, 17:03

@ZyjeSobieZyje: trochę się znajdzie

Avatar kapibara4387

21 sierpnia 2024, 09:31

@ZyjeSobieZyje: Jam też

Avatar Siedzenie_po_nocach

19 maja 2024, 17:16

Przeczytałam wszystkie tomy . Szczerze ? Od 12 to już nie to samo

Avatar Veilla

4 lipca 2020, 14:00

W sumie polecacie Zwiadowców przeczytać? Wiem, że jest dosyć popularną serią książek, ale jakoś tak nigdy nie było okazji poczytać.

Avatar damian2500

4 lipca 2020, 14:56

@Veilla: Tak

Avatar Wilczy_Wladca

4 lipca 2020, 16:15

@Veilla: Tak

Avatar Niemawolnychloginowkurcze

6 czerwca 2022, 21:44

@Veilla: tak

Avatar polska_cebulka

29 czerwca 2020, 19:38

Który tom zwiadowców jest waszym ulubionym?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar YTFireLordYT

26 kwietnia 2021, 13:41

@polska_cebulka: wszystkie <3

Avatar Niemawolnychloginowkurcze

6 czerwca 2022, 21:44

Avatar YTFireLordYT

26 kwietnia 2021, 13:42

Najlepsza seria książek jaką przeczytałem (przeczytałem 14 części)

Avatar Niemawolnychloginowkurcze

6 czerwca 2022, 21:43

@YTFireLordYT: najlepsi

Avatar polish_hammer

5 lipca 2020, 18:46

Niestety Trzaskowski wygra. TVP to tylko 10% medialnego rynku. Trzaskowski ma 2/3 telewizji , 4/5 gazet i 80% internetu. To wszystko obce i w prywatnych łapach poza internetem, który obsiadła agentura z Leningradu. Ta sama co obrabiała d... Trumpowi i i o której często wspominał. Tu Putin pociąga za sznurki i państwo Ruskie to utrzymuje. Spróbujcie wrzucić mema chwalącego potęgę USA. Nie ma szans. Ale jaka to ruska armia silna i zdrowa to non stop jakieś kacapy wrzucają.

Avatar Rudinii

4 lipca 2020, 16:28

Tak btw kto jeździł na obozy zwiadowców do Grodźca lub Gniewu?

Avatar kabum957

5 lipca 2020, 12:53

@Rudinii: są takie obozy?

Avatar Rudinii

5 lipca 2020, 15:28

@kabum957: ,, kolonie na 5" je organizowały ostatni raz byłemna takim obozie w liceum (2016), ale o ile mi wiadomo firma dalej funkcjonuje, polecam serdecznie

Avatar kabum957

5 lipca 2020, 16:23

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2020, 19:22

Dobra książka ci zwiadowcy tak ogólnie polecam nawet

Avatar Wilczy_Wladca

4 lipca 2020, 16:17

nom

Avatar FajnaOrka1234

4 lipca 2020, 13:45

Mi się zwiadowcy kojarzą z anime Attack on Titan.

Avatar polska_cebulka

4 lipca 2020, 15:26

@FajnaOrka1234: Ok weeb

Avatar Stewie

4 lipca 2020, 13:13

O kurka nie wiedziałem że jest nowe wydanie

Avatar kabum957

29 czerwca 2020, 19:27

Generalnie to tych bohaterów wyobrażałem sobie inaczej niż na tych okładkach, ale chyba każdy tak ma. Szkoda też, że części 13 i 14 wyglądają już inaczej niż reszta serii

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar kabum957

4 lipca 2020, 12:49

u mnie Evanlyn we wcześniejszych częściach, potem Cassandra jakoś sama się narzuca.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2020, 12:51

@kabum957: mam tak jak Will, zostało mi do końca nazywanie ją Evanlyn.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2020, 12:51

O, ulubiona seria jejaków którzy myślą że sa madrzy bo czytają książki

Avatar ZyjeSobieZyje

4 lipca 2020, 12:05

O, moja ulubiona seria, najbardziej lubię Wczesne Lata

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2020, 12:23

@ZyjeSobieZyje: Wczesne Lata mówisz?
Ten jegomość wcześnie dociera na metę i czeka latami aż inni dotrą
Nyoooom

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2020, 12:45

@ZyjeSobieZyje: bardzo bym chciał książkę zwiadowcy: jeszcze wcześniejsze lata, gdzie Halt uczy się od tego wygnanego zwiadowcy

Avatar ZyjeSobieZyje

4 lipca 2020, 12:46

Od Pritcharda? Fajna by była jeszcze kolejna książka o Crowleyu

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2020, 12:50

@ZyjeSobieZyje: Tak, totalnie zapomniałem jego imienia. A o Crowleyu też bym chętnie poczytał, świetna postać

Avatar Hubster

Edytowano - 4 lipca 2020, 12:20

Cała seria kozak, tylko trochę mnie zirytowało to, że ta Maddie była tylko przez chwilę uczennicą Willa. W sumie to przez to, że była księżniczką w końcu ale w takim wypadku lepiej by było jakby znalazł jakiegoś dzieciaka porzuconego przez rodzinę, przygarnął go i wziął na ucznia co pomogłoby mu pogodzić się ze śmiercią Alyss. Jeszcze lepiej by było jakby to była właśnie dziewczyna, bo wtedy Will mógłby zmienić tradycję zwiadowców i zaczęłyby się pojawiać kobiety wśród nich. To byłby według mnie kozak motyw, a tak to ta Maddie przyszła na trochę do niego i ostatecznie znowu został sam.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 lipca 2020, 12:28

@Hubster: ogólnie 12 księga była już słabsza, a 13 i 14 to już w ogóle

Avatar WampirZZielonki

4 lipca 2020, 12:23

Czytałem, kiedyś, ale nie wiele pamiętam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Totalnie

Nie zadzieraj z bobrami

Jakby trochę nie fair

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka