Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kurczak1122

29 czerwca 2020, 22:55

Po twojej pysznej wodzie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (35)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (35)
Avatar NowJejakowiczka

12 września 2020, 21:00

wysłałam zaproszenie do znajomych na discordzie

Avatar NowJejakowiczka

20 listopada 2020, 20:57

PO TWOJEJ PYSZNEJ WODZIE

Avatar KicioRozec03

3 lipca 2020, 08:53

Witam czy mogę prosić o szablon?

Avatar jacek1s

29 czerwca 2020, 22:45

Dlatego hoduje sukulenty. Rozrosły mi się bardzo.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar jacek1s

1 lipca 2020, 15:43

@Maly_modelarz15: W takim razie nie mam pojęcia co to może być. Nie spotkałem się z czymś takim.

Avatar Maly_modelarz15

1 lipca 2020, 15:59

@jacek1s: muszę to w necie zidentyfikować i ogarnąć jak to zwalczyć, ale jak mówiłem, w przyszłym roku odetnę te korzenie tzn tą całą część i popsikam preparatem grzybobójczym

Avatar kociara0344

30 czerwca 2020, 22:15

Moja roślinka jest wstydliwa

Avatar Mojo21

30 czerwca 2020, 00:26

Ja mam w domu roślinki owadożerne. Dzięki nim czuję się jakbym miał zwierzątka.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2020, 18:20

@Mojo21: W sumie też chyba taką sobie kupię. Są fajne.

Avatar Mojo21

30 czerwca 2020, 22:09

one są bardzo różne. Wybierz mądrze. Osobiście polecam na początek rosiczkę i muchołówkę

Avatar Miszke

30 czerwca 2020, 18:50

U mnie w domu roślinki sobie rosną i to całkiem dobrze
Poza moim pokojem, tam to zdycha wszystko :<

Avatar NormalnyCzlowiek

29 czerwca 2020, 22:47

Ja mam sobie roślinę na półce i była normalna a teraz się rozrosła i prawie całą taką wielką wiszącą półkę zasłania

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2020, 22:45

Wiem, pan maruda, ale większość roślin nie może rosnąć na betonie, bo na betonie nie ma składników odżywczych.

Avatar Big_Chungus

29 czerwca 2020, 22:47

chodzi raczej o takie kwiatuszki co wyrastają np z szczelin w popękanym chodniku

Avatar
JejakZeWsi2

29 czerwca 2020, 22:45

Rośliny na zewnątrz:Ale przyjemnie jest rosnąć między płytkami
Właściciel domu z nożem:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Powodzenia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pilne

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka