Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Pozdrawiam świetliki
Przerwa na herbatkę
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2020, 13:38
Dlaczego manifestacją psychiki kujonów ma być patologia?
Odpisz
5 lipca 2020, 05:32
Można prosić o szablon?
Odpisz
5 lipca 2020, 10:10
@OstatniSith2005: masz niżej
Odpisz
5 lipca 2020, 00:50
Czyli to jest manifestacja duszy kujonów
DŻOŁDŻOŁ 100
Odpisz
30 czerwca 2020, 12:37
Albo jestem za głupi na tego mema albo ktoś go źle zrobił
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:22
Patrole to manifestacja woli walki kujonów i intelektualistów ?
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:25
@Gateusz: To fajne patrole
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:28
ku*wa a już chciałem poprawić
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:28
@Gateusz: Jestem prędkościom
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:37
@Gateusz: każdy w głębi duszy ma w sobie coś z patusa
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:25
Yamre yamre
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:22
Mogę prosić bez napisów?
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:23
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:24
@Ferament: Danke Schun
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:22
Jestem jakby kombem 2 bo jestem jednym z najmądrzejszych a zarazem najsilniejszy z klasy
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:24
@Sniegstopnialy6: Fundacja SCP? Obiekt wam uciekł
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:24
@Sniegstopnialy6: gejaki stwierdziły że kłamiesz
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:24
@Sniegstopnialy6: to czemu masz 🅱️abe na avku?
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:24
@Sniegstopnialy6:
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:25
@Gateusz: mają pewnie rację bo oni lepiej wiedzą kim jestem niż ja no cóż takie życie
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:25
@Frutti56: tak se bo zawsze miałem praktycznie takie same
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:25
@Sniegstopnialy6: weird flex but ok
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:26
@polak922: nie, nie atencjuje się tylko pisze prawdę ale wy wiecie lepiej przecież
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:27
@Sniegstopnialy6: to daj zdjęcie bicka
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:28
@Sniegstopnialy6: to daj dowody
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:29
@hlepo: mam 4.65 a u mnie w klasie nie są jacyś wybitni sportowcy
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:29
@Sniegstopnialy6: to daj świadectwo
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:29
@polak922: już nie mam
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:29
@Sniegstopnialy6: daj dowody, nie mam podstaw by Ci wierzyć na słowo
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:29
@polak922: i zdjęcie dowodu osobistego
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:30
@Sniegstopnialy6: ale bicki masz nadal nie?
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2020, 11:30
@Sniegstopnialy6: widzę że na jeja panuje przekonanie że jak ktoś jest silny to musi być debilem ( po za Pudzianem oczywiście) i zastanawiam się czemu tak jest
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:31
@Gateusz: Oczywisty stereotyp
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:31
@Gateusz: Może stereotyp a może większość spotkała się właśnie z takim typem
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:32
@Frutti56: pierwszy jaki wygooglowalem i nie jestem pewny czy to miał być jakiś pokazowy czy mój
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:32
@polak922: każdy kto nie ma uciętych rąk ma
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:32
@Sniegstopnialy6:
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:33
@Sniegstopnialy6: to poka
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:33
@hlepo: to nie wież lol wiele to nie zmieni
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:33
@polak922: co
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:34
@Sniegstopnialy6: no to mówię że kłamiesz i dobranoc dowidzenia
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:34
@hlepo: elo
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:35
@Sniegstopnialy6: bicka wrrrrrr
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:36
@polak922:
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:41
@Sniegstopnialy6: miales bicka samego wyslac a nie grrrrrrrrrrr
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:42
@polak922: to pasha biceps
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:42
@Sniegstopnialy6: 1. Daj dowód, że to rzeczywiście ty
2. Nadal nie ma dowodu czy jesteś najmądrzejszy w klasie
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:43
@Sniegstopnialy6: bICKA NIE BICEPS AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:47
@hlepo: powiedziałem jeden z mądrzejszych i to nie ja tylko pasha (CS)
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:48
@Sniegstopnialy6: ok czyli trollujesz, nice job
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:49
@hlepo: ogólnie nie jestem trollem ale jeśli chodzi o odp do tego wątku to tak a teraz dostałem taki wysyp bycia homosiem więc muszę se zrobić przerwę
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:53
@Sniegstopnialy6: dobra nie pie**ol dawaj bicka
Odpisz
30 czerwca 2020, 12:03
@polak922:
Odpisz
30 czerwca 2020, 12:10
@Sniegstopnialy6: i nie można było tak od razu
Odpisz
30 czerwca 2020, 12:11
@Frutti56: można ale lubię patrzeć jak jejaki robią Hur dur
Odpisz
30 czerwca 2020, 12:40
@Sniegstopnialy6: no i git
Odpisz