memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 lipca 2020, 19:56
Huncwoci są tylko jedni i są to panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz.
Odpisz
3 lipca 2020, 23:20
@MsCrazyAlex: Od razu o nich pomyślałam
Edytowano - 3 lipca 2020, 22:37
Cały czas chodzi mi po głowie taki żart: - Ej ty, masz problem? - No mam, a co? - Dobrze się składa (dres zdejmuje ubranie które zmienia mu się na szelki). Andrzej Wiśnia, gazownictwo, elektronika, hydraulika, TV i Internet.
3 lipca 2020, 20:12
Dresy są wygodne więc wiele osób w nich chidzi
30 czerwca 2020, 19:18
mili ludzie w dresach głównie siedzą w domach
3 lipca 2020, 19:35
@ArbuzWmeloniku: Potwierdzam lol ja to wgl rzadko wychodzę
30 czerwca 2020, 19:53
Da ktoś szablon
Edytowano - 30 czerwca 2020, 18:41
Tak, bardzo mili. Widziałe tylko takich co spuszczają wpi***ol losowym ludziom na ulicy
30 czerwca 2020, 18:44
@hlepo: Ten mem jest sarkastyczny i nie ma na celu przedstawienia rzeczywistości taką jaką jest
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 lipca 2020, 19:56
Huncwoci są tylko jedni i są to panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz.
Odpisz
3 lipca 2020, 23:20
@MsCrazyAlex:
Od razu o nich pomyślałam
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 22:37
Cały czas chodzi mi po głowie taki żart:
- Ej ty, masz problem?
- No mam, a co?
- Dobrze się składa (dres zdejmuje ubranie które zmienia mu się na szelki). Andrzej Wiśnia, gazownictwo, elektronika, hydraulika, TV i Internet.
Odpisz
3 lipca 2020, 20:12
Dresy są wygodne więc wiele osób w nich chidzi
Odpisz
30 czerwca 2020, 19:18
mili ludzie w dresach głównie siedzą w domach
Odpisz
3 lipca 2020, 19:35
@ArbuzWmeloniku: Potwierdzam lol ja to wgl rzadko wychodzę
Odpisz
30 czerwca 2020, 19:53
Da ktoś szablon
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2020, 18:41
Tak, bardzo mili. Widziałe tylko takich co spuszczają wpi***ol losowym ludziom na ulicy
Odpisz
30 czerwca 2020, 18:44
@hlepo: Ten mem jest sarkastyczny i nie ma na celu przedstawienia rzeczywistości taką jaką jest
Odpisz