Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zdzieniu

30 lipca 2020, 03:42

Ja nigdy. Paska nie miałem

Avatar darcus

8 lipca 2020, 16:49

Pierwszy i jedyny miałem w gimbazie. Miałem też mieć w szóstej, ale wredny nauczyciel muzyki zniszczył moje marzenia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Peroczek

9 lipca 2020, 19:03

@darcus: bo piszesz niewiarygodnie wybitne komentarze

Avatar darcus

9 lipca 2020, 20:02

@Peroczek: W królestwie ślepców jednooki jest królem.

Avatar wiedeni

8 lipca 2020, 12:33

Pierwszym i ostatnim

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2020, 10:01

Ja miałabym pasek w 5 klasie, ale wychowawczyni zrobiła mi na złość i mimo kilku pochwał oraz najwyższej średniej z klasy wstawiła mi 4 z zachowania-

Avatar Jakut484

8 lipca 2020, 07:55

lel a ja w 6 dostałem pierwszy (a teraz idzisz do 7 ;-;)

Avatar hlepo

1 lipca 2020, 16:15

Heh mi w 4 klasie brakło 0.02 do paska

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sniegstopnialy6

7 lipca 2020, 21:45

ja miałem 4.85 ale nie dostałem paska bo miałem 3 z polaka

Avatar XStuntManiac1

7 lipca 2020, 23:53

@hlepo: Mi w tym roku zabrakło 0,02 do paska. 2 technikum tho.

Avatar Wojtaseq63

7 lipca 2020, 23:38

Ja jestem w 1 technikum ale nigdy nie miałem świadectwa z paskiem ale dla mnie to dobrze bo nie musiałem wychodzić na środek hali i pokazywać się całej szkole bo nie lubie ludzi

Avatar ideym

7 lipca 2020, 22:58

Ja w 4 i 5 klasie miałem 5.0 nic nie robiąc, a nie którzy się meczyli żeby mieć 4.5

Avatar jestem_Ziemianinem

7 lipca 2020, 23:18

@ideym: Jak ostatnio odwiedziłam córkę znajomych moich rodziców to mi powiedziała, że nic się nie uczy i nie udało się jej mieć średniej niższej niż 5.0, podczas gdy ja staję na rzęsach tylko po to by mieć 3 z historii.

Avatar ideym

7 lipca 2020, 23:20

@jestem_Ziemianinem: rng ale w prawdziwym życiu

Avatar Towarzysz777

7 lipca 2020, 22:53

Każda średnia powyżej 4.00 jest dobra, jak sama nazwa wskazuje uczeń taką posiadający jest uczniem dobrym, 5.00 bardzo dobrym, a 6.00 wzorowym. W szkole średniej o pasek tak łatwo nie będzie ;)

Avatar IgiPolski

7 lipca 2020, 22:33

A dlaczego tylko paseek? A czemu nie stypendiuum?

Avatar Mr_Quicky

7 lipca 2020, 20:15

Ja nigdy nie miałem paska na świadectwie, jaka szkoda...

Avatar Sharlatan

7 lipca 2020, 21:30

@Mr_Quicky: Nic nie straciłeś, naprawdę

Avatar Mr_Quicky

7 lipca 2020, 21:38

@Sharlatan: wiem, właśnie dlatego napisałem ten komentarz xd

Avatar Gryficowa

7 lipca 2020, 20:31

Jak się jedzie za szybko to wygląda on jak akuma z miraculum
To nie żart
On serio tak wygląda, gdy się za szybko zjedzie w dół (Lub w górę)

Avatar Normal

7 lipca 2020, 20:30

Tez mam tak

Avatar DRAGON_POLSKA

Edytowano - 7 lipca 2020, 20:11

ja skończyłem 5 i też nie miałem paska ale właściwie dla mnie nie ważna jest średnia tylko to że zdałem, i dupe sobie uratowałem tymi e-lekcjami bo można było łatwo ściągać i na dodatek poprawiłem sobie średnią bo w tamtym roku miałem 4.36 a teraz 4.45

STONKS

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2020, 16:31

Szkoda, że nigdy nie miałam paska na świadectwie i pewnie nigdy już nie będę mieć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Polish_Soldier

1 lipca 2020, 18:56

Spam pod profilami użytkowników.

Avatar Broski

7 lipca 2020, 19:42

Nie przejmuj się, po latach wszyscy co mieli paski rozumieją, że były one gówno warte tak naprawdę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: KlaraAnimatePL

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niezniszczalne

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka