Ja jestem w 1 technikum ale nigdy nie miałem świadectwa z paskiem ale dla mnie to dobrze bo nie musiałem wychodzić na środek hali i pokazywać się całej szkole bo nie lubie ludzi
@ideym: Jak ostatnio odwiedziłam córkę znajomych moich rodziców to mi powiedziała, że nic się nie uczy i nie udało się jej mieć średniej niższej niż 5.0, podczas gdy ja staję na rzęsach tylko po to by mieć 3 z historii.
Każda średnia powyżej 4.00 jest dobra, jak sama nazwa wskazuje uczeń taką posiadający jest uczniem dobrym, 5.00 bardzo dobrym, a 6.00 wzorowym. W szkole średniej o pasek tak łatwo nie będzie ;)
ja skończyłem 5 i też nie miałem paska ale właściwie dla mnie nie ważna jest średnia tylko to że zdałem, i dupe sobie uratowałem tymi e-lekcjami bo można było łatwo ściągać i na dodatek poprawiłem sobie średnią bo w tamtym roku miałem 4.36 a teraz 4.45
Komentarze
Odśwież30 lipca 2020, 03:42
Ja nigdy. Paska nie miałem
Odpisz
8 lipca 2020, 16:49
Pierwszy i jedyny miałem w gimbazie. Miałem też mieć w szóstej, ale wredny nauczyciel muzyki zniszczył moje marzenia
Odpisz
9 lipca 2020, 00:05
@darcus: czekaj... CO?!
Odpisz
9 lipca 2020, 01:09
@Peroczek: Czego nie rozumiesz?
Odpisz
9 lipca 2020, 12:36
@darcus: no tego że tylko raz miałeś czerwony pasek
Odpisz
9 lipca 2020, 14:21
@Peroczek: Nigdy się nie uczyłem dobrze.
Odpisz
9 lipca 2020, 15:43
@darcus: to dziwne
Odpisz
9 lipca 2020, 16:34
@Peroczek: Dlaczego?
Odpisz
9 lipca 2020, 19:03
@darcus: bo piszesz niewiarygodnie wybitne komentarze
Odpisz
9 lipca 2020, 20:02
@Peroczek: W królestwie ślepców jednooki jest królem.
Odpisz
8 lipca 2020, 12:33
Pierwszym i ostatnim
Odpisz
8 lipca 2020, 10:01
Ja miałabym pasek w 5 klasie, ale wychowawczyni zrobiła mi na złość i mimo kilku pochwał oraz najwyższej średniej z klasy wstawiła mi 4 z zachowania-
Odpisz
8 lipca 2020, 07:55
lel a ja w 6 dostałem pierwszy (a teraz idzisz do 7 ;-;)
Odpisz
1 lipca 2020, 16:15
Heh mi w 4 klasie brakło 0.02 do paska
Odpisz
1 lipca 2020, 16:20
@hlepo: Pamiętam jak raz mi zabrakło do paska kilku setnych, więc znam twój ból
Odpisz
1 lipca 2020, 16:21
mi co roku brakuje kawałek do paska
Odpisz
1 lipca 2020, 16:22
@hlepo: Moge powiedzieć tylko jedno:
FFFFFFFFF
FFFFFFFF
FF
FF
FFFFFF
FF
FF
FF
Odpisz
7 lipca 2020, 21:45
ja miałem 4.85 ale nie dostałem paska bo miałem 3 z polaka
Odpisz
7 lipca 2020, 23:53
@hlepo: Mi w tym roku zabrakło 0,02 do paska. 2 technikum tho.
Odpisz
7 lipca 2020, 23:38
Ja jestem w 1 technikum ale nigdy nie miałem świadectwa z paskiem ale dla mnie to dobrze bo nie musiałem wychodzić na środek hali i pokazywać się całej szkole bo nie lubie ludzi
Odpisz
7 lipca 2020, 22:58
Ja w 4 i 5 klasie miałem 5.0 nic nie robiąc, a nie którzy się meczyli żeby mieć 4.5
Odpisz
7 lipca 2020, 23:18
@ideym: Jak ostatnio odwiedziłam córkę znajomych moich rodziców to mi powiedziała, że nic się nie uczy i nie udało się jej mieć średniej niższej niż 5.0, podczas gdy ja staję na rzęsach tylko po to by mieć 3 z historii.
Odpisz
7 lipca 2020, 23:20
@jestem_Ziemianinem: rng ale w prawdziwym życiu
Odpisz
7 lipca 2020, 22:53
Każda średnia powyżej 4.00 jest dobra, jak sama nazwa wskazuje uczeń taką posiadający jest uczniem dobrym, 5.00 bardzo dobrym, a 6.00 wzorowym. W szkole średniej o pasek tak łatwo nie będzie ;)
Odpisz
7 lipca 2020, 22:33
A dlaczego tylko paseek? A czemu nie stypendiuum?
Odpisz
7 lipca 2020, 20:15
Ja nigdy nie miałem paska na świadectwie, jaka szkoda...
Odpisz
7 lipca 2020, 21:30
@Mr_Quicky: Nic nie straciłeś, naprawdę
Odpisz
7 lipca 2020, 21:38
@Sharlatan: wiem, właśnie dlatego napisałem ten komentarz xd
Odpisz
7 lipca 2020, 20:31
Jak się jedzie za szybko to wygląda on jak akuma z miraculum
To nie żart
On serio tak wygląda, gdy się za szybko zjedzie w dół (Lub w górę)
Odpisz
7 lipca 2020, 20:30
Tez mam tak
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2020, 20:11
ja skończyłem 5 i też nie miałem paska ale właściwie dla mnie nie ważna jest średnia tylko to że zdałem, i dupe sobie uratowałem tymi e-lekcjami bo można było łatwo ściągać i na dodatek poprawiłem sobie średnią bo w tamtym roku miałem 4.36 a teraz 4.45
STONKS
Odpisz
1 lipca 2020, 16:31
Szkoda, że nigdy nie miałam paska na świadectwie i pewnie nigdy już nie będę mieć
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 16:44
Cóż, wiedz, że nie jesteś jedyna.
Odpisz
1 lipca 2020, 17:04
@Polish_Soldier: I jak było na banie?
Odpisz
1 lipca 2020, 17:08
@hlepo: Cóż, niby źle, ale nie do końca. Ogólnie byłem odizolowany od społeczności Jeja, jednakże pograłem trochę przez ten czas.
Odpisz
1 lipca 2020, 17:09
@Polish_Soldier: ale dobrze, że do nas wróciłeś
Odpisz
1 lipca 2020, 18:31
@Polish_Soldier: A za co dostałeś bana?
Odpisz
1 lipca 2020, 18:56
Spam pod profilami użytkowników.
Odpisz
7 lipca 2020, 19:42
Nie przejmuj się, po latach wszyscy co mieli paski rozumieją, że były one gówno warte tak naprawdę.
Odpisz