Czytanie wcale nie jest fajne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Lekko nie będzie
Przyszłość jest piękna
Dwa różne spojrzenia
A jednak zrobili to w ten sposób
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2013, 09:52
dlatego czytam książki które mają po 12 części a następna część siem pisze ;_;
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2013, 19:19
@TheOrzeszek: Chodzi ci o zwiadowców co? Jutro zabieram się za 12-tą część :)
Odpisz
10 listopada 2013, 14:46
tak właśnie tak ;_;
Odpisz
9 listopada 2013, 22:03
No właśnie....z jednej strony cieszysz się, że znalazłeś super książkę, a jak się kończy to ... ;_;
Odpisz
9 listopada 2013, 10:45
to smutne, zwłaszcza jak potem nie ma pieniędzy na nową.
Odpisz
9 listopada 2013, 11:30
Czytam dużo książek, kupuję może jedną na rok. Kocham biblioteki!
Odpisz
9 listopada 2013, 17:18
@khajitt: tylko,że w moim mieście jest taka biblioteka, że szkoda słów.
Odpisz
9 listopada 2013, 21:12
To rzeczywiście szkoda...
Odpisz
9 listopada 2013, 10:54
O co kurde chodzi z tytułem?!
Odpisz
9 listopada 2013, 09:46
Ja tam lubię kończyć książki,zwłaszcza te długie.Wtedy ma się tą satysfakcję z ilości spędzonego czasu,który poświęciliśmy gapiąc się w kartkę.
Ps.Zawsze sobie można znaleźć inną.
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2013, 08:25
Czytanie jest fajne, trzeba mieć dobrą książkę. Tytuł się nie nadaje...
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2013, 07:37
Też tak mam ._. czasami jak czytam jakąś książke to chciałabym, aby się nigdy nie skończyła. A potem się kończy i zostaje sama z taką...pustką. Podobnie jest z dobrymi filmami.
Odpisz