Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2020, 12:30

Pierwszy raz jest zawsze najgorszy, ale jaka radość gdy przejdzie pierwszy raz jest nieopisywalna

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2020, 16:34

Obawiałbym się tego zaznaczonego pola "Należysz".

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2020, 16:43

No cóż, trzeba infiltrować wroga

Avatar Myszkapl

2 lipca 2020, 11:04

Nah, ja tam się nie bałam, a autorski nawet był

Avatar xXkuba22Xx

3 lipca 2020, 13:19

@Myszkapl: kiedy to było?

Avatar Ameron

3 lipca 2020, 14:25

@xXkuba22Xx: sądząc po kolorach napisów i po autorce to zamierzchłe czasy

Avatar xXkuba22Xx

3 lipca 2020, 14:46

@Ameron: dlatego pytam

Avatar Myszkapl

3 lipca 2020, 15:02

@xXkuba22Xx: Styczeń 2014, dawno i nieprawda

Avatar maslo123_5

3 lipca 2020, 14:04

Mój pierwszy mem przeszedł, reszta poza 4 muszkieterami zrobiła adios do archiwum

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2020, 13:44

Oceny 430-6

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2020, 13:22

Ja się bałem, że mój od razu zniknie, a przyjął się naprawdę bardzo dobrze

Avatar xXkuba22Xx

3 lipca 2020, 13:19

mój pierwszy. rok 2015 xDD dwa watermarki na głównej. standardzik

Avatar Big_Chungus

3 lipca 2020, 12:29

Ja zrobiłem konto tylko do wrzucania memów
Nie wahałem się wrzucić pierwszego mema
Był robiony w 5 minut w przychodni u lekarza
Zaraz znajdę

Avatar Big_Chungus

3 lipca 2020, 12:29

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2020, 12:22

Myślałem że to jakaś reklama i chciałem ją ominąć.

Avatar loginloginlogin

3 lipca 2020, 12:20

To był mój pierwszy

Byłem bardzo zaskoczony, kiedy zobaczyłem go na głöwnej xD Ale chyba każdy był jak wrzucał pierwszego mema

Avatar grzybu86

1 lipca 2020, 18:30

Ja tam nie miałem obaw podczas wysyłania pierwszego mema

Avatar Bright32

1 lipca 2020, 17:35

Potem to już normalka

Avatar KufelMleka

1 lipca 2020, 17:27

Co do tytułu: tak, ale przy późniejszym wskrzeszaniu armii nieumarłych jest już lżej.

Avatar koper888

Edytowano - 1 lipca 2020, 17:24

Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba

Avatar AlMalina

1 lipca 2020, 17:21

Ja do dziś mam tak. Ciekawe czy teraz też bym miał takie uczucie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Shyshqa
Dodane przez: Shyshqa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie znoszę kleszczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka