Pierwszy raz jest najgorszy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2020, 12:30
Pierwszy raz jest zawsze najgorszy, ale jaka radość gdy przejdzie pierwszy raz jest nieopisywalna
Odpisz
3 lipca 2020, 16:34
Obawiałbym się tego zaznaczonego pola "Należysz".
Odpisz
3 lipca 2020, 16:43
No cóż, trzeba infiltrować wroga
Odpisz
2 lipca 2020, 11:04
Nah, ja tam się nie bałam, a autorski nawet był
Odpisz
3 lipca 2020, 13:19
@Myszkapl: kiedy to było?
Odpisz
3 lipca 2020, 14:25
@xXkuba22Xx: sądząc po kolorach napisów i po autorce to zamierzchłe czasy
Odpisz
3 lipca 2020, 14:46
@Ameron: dlatego pytam
Odpisz
3 lipca 2020, 15:02
@xXkuba22Xx: Styczeń 2014, dawno i nieprawda
Odpisz
3 lipca 2020, 14:04
Mój pierwszy mem przeszedł, reszta poza 4 muszkieterami zrobiła adios do archiwum
Odpisz
3 lipca 2020, 13:44
Oceny 430-6
Odpisz
3 lipca 2020, 13:22
Ja się bałem, że mój od razu zniknie, a przyjął się naprawdę bardzo dobrze
Odpisz
3 lipca 2020, 13:19
mój pierwszy. rok 2015 xDD dwa watermarki na głównej. standardzik
Odpisz
3 lipca 2020, 12:29
Ja zrobiłem konto tylko do wrzucania memów
Nie wahałem się wrzucić pierwszego mema
Był robiony w 5 minut w przychodni u lekarza
Zaraz znajdę
Odpisz
3 lipca 2020, 12:29
@Big_Chungus:
Odpisz
3 lipca 2020, 12:22
Myślałem że to jakaś reklama i chciałem ją ominąć.
Odpisz
3 lipca 2020, 12:20
To był mój pierwszy
Byłem bardzo zaskoczony, kiedy zobaczyłem go na głöwnej xD Ale chyba każdy był jak wrzucał pierwszego mema
Odpisz
1 lipca 2020, 18:30
Ja tam nie miałem obaw podczas wysyłania pierwszego mema
Odpisz
1 lipca 2020, 17:35
Potem to już normalka
Odpisz
1 lipca 2020, 17:27
Co do tytułu: tak, ale przy późniejszym wskrzeszaniu armii nieumarłych jest już lżej.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 17:24
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba
Odpisz
1 lipca 2020, 17:21
Ja do dziś mam tak. Ciekawe czy teraz też bym miał takie uczucie
Odpisz