Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ola11

9 listopada 2013, 12:35

Przecież to jest ten z Notre Dame -.- Quasimodo czy jak mu tam ...

Avatar CukiereczeQ

23 stycznia 2016, 12:24

@ola11: Moją koleżankę ze szkoły nazywali Quasimdo. ;_;

Avatar polak922

Edytowano - 4 lipca 2016, 18:57

@ola11: Qwazimodo ;-; Pewnie napisałem źle

Avatar pjkpredator6

9 listopada 2013, 11:09

Wy się śmiejecie, a to straszna choroba!

Avatar aleks1901

9 listopada 2013, 15:16

@pjkpredator6: naprawdę? Ona to narysowała

Avatar pjkpredator6

10 listopada 2013, 11:02

@aleks1901: Naprawdę? to był tylko żart -,-

Avatar kotekada4

15 lutego 2014, 16:16

@pjkpredator6: Naprawdę? - nie udał ci się -,-

Avatar
Stranger

15 lutego 2014, 17:05

@kotekada4: Naprawdę? Mówisz prawdę.

Avatar kotekada4

15 lutego 2014, 17:35

Naprawdę? dzięki.

Avatar Tom1360

Edytowano - 9 listopada 2013, 08:41

Najlepszy skill: Koszmary o tym przez tydzień ;_;

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2013, 19:26

córka gargamela

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2013, 19:37

Nie obrażaj go! Wiem,że był zły,ale żeby go tak mocno obrażać? Jeszcze samobójstwo popełni,bo uzna,że nie ma po co żyć w nienawiści...

Avatar deltes

8 listopada 2013, 20:08

I jest bardzo mądry, chce złapać małe niebieskie krasnoludki mieszkające w grzybach po to by przetopić je na złoto konsultując się przy tym z rudym kotem. FASCYNUJĄCE

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2013, 20:34

@deltes: Jego inteligencji pochwalić nie można,to fakt,ale istnieją brzydsze istoty,i nie powinno się go tak obrażać,bo Klakierem nie będzie się miał kto opiekować :C .

Avatar deltes

8 listopada 2013, 20:42

hmnn... jak się przyjrzeć to nie jest taki brzydki... tyle, że kurcze w sutannie chodzi : |

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2013, 21:03

@deltes: Kiedyś pół-łysi faceci z rudymi kotami chodzili w sutannach,a teraz pedały chodzą w rurkach,różowych koszulkach i tych pedalskich czapkach z tym swoim "SW*G" ( cenzura,bo nie chcę pisać tego skrótu,on jest zły! ; ^ ; )

Avatar dolares97

8 listopada 2013, 20:54

Kwazi ! xD

Avatar d9DUbsTEpiK9b

8 listopada 2013, 20:25

lol to, to .... SZCZUREK!!(wiem żę goblin)

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2013, 19:30

Widziałem groty ładniejsze od tego.

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2013, 19:02

Sida mi przypomina

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Fajnie że odpowiedzieli

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka