memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 listopada 2013, 17:38
Hmm... kuszące...
Odpisz
23 maja 2023, 05:02
@sectus: I to Bardzo
7 lipca 2019, 13:47
Jaka to strona?
25 marca 2016, 14:40
mialam jessi i jej konia w dzieciństwie
9 listopada 2013, 20:30
No cóż...Każdy ma jakieś zboczenie
9 listopada 2013, 17:08
Mojo Jojo i "On" wymiękają :D
7 listopada 2013, 20:41
Hheheheh szatański plan!
8 listopada 2013, 16:24
@Karso21Respawn: Geniusz Zła
9 listopada 2013, 15:01
psychopata
9 listopada 2013, 12:16
o co chodzi?
9 listopada 2013, 12:40
@loloja: Serio nie wiesz o co chodzi? Mam do ciebie 2 pytania: Ile ty masz lat? Nigdy nie widziałeś Toy Story?
9 listopada 2013, 12:44
@Karso21Respawn: widziałem toystory a lat mam 13 ale tam jest takie po piepszone wszystko że nic nie kumam
@loloja: "Piepsz" przez rz. ;-;
9 listopada 2013, 13:17
@loloja: Kiedyś się domyślisz.
9 listopada 2013, 16:04
@loloja: Serio ? Chodzi o to że zabawki nie mogły się wydać że żyją i jak dzieci lub inni przychodzili to one się nie ruszały. A gdyby się wydało że żyją to by się wszystko posypało (zniszczenie wszystkich zabawek mianowicie)
6 kwietnia 2018, 19:03
@loloja: toy story nie rozumiesz...? Dziwne, że nie gubisz się w mieszkaniu
6 kwietnia 2018, 21:50
@Kapatulta: to dla ciebie
6 lutego 2019, 19:08
@loloja: ja tez chce
6 lutego 2019, 22:24
@Sebzer: sorki skończyły się inflacja zapanowała czy coś i teraz złoto za drogie jest ale może w przyszłości będzie lepiej
13 marca 2021, 11:49
@loloja: ja też
19 października 2022, 17:20
@loloja: Tera rozumiesz?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 listopada 2013, 17:38
Hmm... kuszące...
Odpisz
23 maja 2023, 05:02
@sectus: I to Bardzo
Odpisz
7 lipca 2019, 13:47
Jaka to strona?
Odpisz
25 marca 2016, 14:40
mialam jessi i jej konia w dzieciństwie
Odpisz
9 listopada 2013, 20:30
No cóż...Każdy ma jakieś zboczenie
Odpisz
9 listopada 2013, 17:08
Mojo Jojo i "On" wymiękają :D
Odpisz
7 listopada 2013, 20:41
Hheheheh szatański plan!
Odpisz
8 listopada 2013, 16:24
@Karso21Respawn: Geniusz Zła
Odpisz
9 listopada 2013, 15:01
psychopata
Odpisz
9 listopada 2013, 12:16
o co chodzi?
Odpisz
9 listopada 2013, 12:40
@loloja: Serio nie wiesz o co chodzi? Mam do ciebie 2 pytania:
Ile ty masz lat?
Nigdy nie widziałeś Toy Story?
Odpisz
9 listopada 2013, 12:44
@Karso21Respawn: widziałem toystory
a lat mam 13 ale tam jest takie po piepszone wszystko że nic nie kumam
Odpisz
9 listopada 2013, 12:44
@loloja: "Piepsz" przez rz. ;-;
Odpisz
9 listopada 2013, 13:17
@loloja: Kiedyś się domyślisz.
Odpisz
9 listopada 2013, 16:04
@loloja: Serio ? Chodzi o to że zabawki nie mogły się wydać że żyją i jak dzieci lub inni przychodzili to one się nie ruszały. A gdyby się wydało że żyją to by się wszystko posypało (zniszczenie wszystkich zabawek mianowicie)
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:03
@loloja: toy story nie rozumiesz...? Dziwne, że nie gubisz się w mieszkaniu
Odpisz
6 kwietnia 2018, 21:50
@Kapatulta: to dla ciebie
Odpisz
6 lutego 2019, 19:08
@loloja: ja tez chce
Odpisz
6 lutego 2019, 22:24
@Sebzer: sorki skończyły się inflacja zapanowała czy coś i teraz złoto za drogie jest ale może w przyszłości będzie lepiej
Odpisz
13 marca 2021, 11:49
@loloja: ja też
Odpisz
19 października 2022, 17:20
@loloja: Tera rozumiesz?
Odpisz