Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2020, 14:35
Dokładnie
Odpisz
1 lipca 2020, 23:51
Ja siedzę w kwiat lotosu
Odpisz
1 lipca 2020, 23:52
@SongMan: według rodziców, ja siedzę.,, jak żaba na liściu rozłożony"
Odpisz
4 lipca 2020, 08:26
@Akosz: po turecku
Odpisz
4 lipca 2020, 09:27
@Sniegstopnialy6: po sowiecku
Odpisz
4 lipca 2020, 09:28
@Sniegstopnialy6:
Odpisz
18 lipca 2020, 16:05
@SongMan: ja siedzę na słowiańskim przykucu
Odpisz
4 lipca 2020, 09:25
jak gram to siedze jak na gorze a jak cos ogladam to tak jak na dole tylko ze jeszcze rece skrzyzowane
Odpisz
4 lipca 2020, 08:01
Ja tak nawet śniadanie jem
Odpisz
2 lipca 2020, 01:19
Ja w takiej pozycji w jakiej powinienem siedzieć niewytrzymałbym nawet 30 sekund
Odpisz
2 lipca 2020, 00:19
Ej a ta pozycja z góry nie rozwalała przypadkiem odcinka lędźwiowego jeszcze bardziej niż rozwalenie się jak debil?
Odpisz
1 lipca 2020, 23:59
Często robię słowiański przykuc. Tak mi najwygodniej.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 00:05
@LostInSpace: Dzięki za przypomnienie o tej miłej pozycji.
Odpisz
2 lipca 2020, 00:06
@LostInSpace: ja zawsze
Odpisz
1 lipca 2020, 23:55
pozwolę sobie teraz na śmieszkowanie po angielsku:
"y'all can't even SIT straight, not to mention you can't BE straight"
Odpisz
1 lipca 2020, 23:52
Ja lewituję
Odpisz
1 lipca 2020, 23:52
Leżenie to najlepszy sposób siedzenia.
Odpisz
1 lipca 2020, 23:51
Ja nawet nie siedzę.
Odpisz