Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2020, 14:35
Dokładnie
Odpisz
1 lipca 2020, 23:51
Ja siedzę w kwiat lotosu
Odpisz
1 lipca 2020, 23:52
@SongMan: według rodziców, ja siedzę.,, jak żaba na liściu rozłożony"
Odpisz
4 lipca 2020, 08:26
@Akosz: po turecku
Odpisz
4 lipca 2020, 09:27
@Sniegstopnialy6: po sowiecku
Odpisz
4 lipca 2020, 09:28
@Sniegstopnialy6:
Odpisz
18 lipca 2020, 16:05
@SongMan: ja siedzę na słowiańskim przykucu
Odpisz
4 lipca 2020, 09:25
jak gram to siedze jak na gorze a jak cos ogladam to tak jak na dole tylko ze jeszcze rece skrzyzowane
Odpisz
4 lipca 2020, 08:01
Ja tak nawet śniadanie jem
Odpisz
2 lipca 2020, 01:19
Ja w takiej pozycji w jakiej powinienem siedzieć niewytrzymałbym nawet 30 sekund
Odpisz
2 lipca 2020, 00:19
Ej a ta pozycja z góry nie rozwalała przypadkiem odcinka lędźwiowego jeszcze bardziej niż rozwalenie się jak debil?
Odpisz
1 lipca 2020, 23:59
Często robię słowiański przykuc. Tak mi najwygodniej.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 00:05
@LostInSpace: Dzięki za przypomnienie o tej miłej pozycji.
Odpisz
2 lipca 2020, 00:06
@LostInSpace: ja zawsze
Odpisz
1 lipca 2020, 23:55
pozwolę sobie teraz na śmieszkowanie po angielsku:
"y'all can't even SIT straight, not to mention you can't BE straight"
Odpisz
1 lipca 2020, 23:52
Ja lewituję
Odpisz
1 lipca 2020, 23:52
Leżenie to najlepszy sposób siedzenia.
Odpisz
1 lipca 2020, 23:51
Ja nawet nie siedzę.
Odpisz