Moja teoria jest taka, że w damskim kiblu w szkole zawsze jest kolejka po horyzont i jakoś niezręcznie jest stać kilka minut (większość przerwy) w całkowitej ciszy pośród jakichś obcych bab. Dlatego chodzisz z koleżanką, żeby mieć z kim pogadać. Ja przynajmniej tak robiłam z tego powodu.
nwm ja tam mam fajne historię z łazienkami szkolnymi jedna z nich jest taka że ukrywalam się przed stalkerem szkolnym, uciekłam tez przez łazienkę ponieważ źle się czułam a nie chcieli mnie wypuścić, haha, zdobyłam dzięki toalecie miano "szatanistki" czy jakoś tak i był okres że bano się mnie, co tam jeszcze było, kondomy znaleźliśmy a Shreka z psiapsi rysowałam xd uczyłysmy się parkouru i w ogóle mogę poopowiadac
.
.
wiem że jedna osoba z mojej szkoły to czyta, jest tu obecną ale rodzice nie pozwalają konta założyć :( szkoda jak coś to zadzwoń do mnie ;)
@NesquikBoi: hmm może jutro sprawdzi a poznalysmy się w całkiem śmieszny sposób
ale serio szkoda ja bym chyba zawału dostała gdyby ktoś miał sprawdzić moja galerie
1. Trzymanie dzwi by raki które nie pukają nie weszły nam do klopa.
2. Łazienka to idealne miejsce do rozmów, mniej ludzi, ciszej, lekko chłodniej w upalne dni.
my zrobiliśmy w męskim kiblu piknik z kocykiem, herbatką z dodatkiem napoju wyskokowego w termosie, owocami itd. Było tak dużo osób, że nie dało się ruszyc, a nieszczęśnicy co weszli do kabin na początku przerwy musieli w nich zostać do końca. Jak znajdę fote to wrzucę
Tak dla chłopaków: Niektóre dziewczyny tak robią,np. w sytuacji kiedy z jedną z grupy flirtuje chłopak,żeby po prostu to przegadać,i to nie tylko chodzi o takie sytuacje, przykładów jest wiele. Oczywiście każda może to robić z innych powodów (ja osobiście w ogóle tego nie rozumiem)
@polska_cebulka: kobiety poruszają się razem by utrzymać ciepło na podobnej zasadzie jak pingwimy. skąpe ubranie w klubach mimo ogrzewania nie daje tyle ciepła
Łażą aby ukryć się pzred pytaniami od nauczycieli. Jak na matematyce pytał nauczyciel a zostały3 minuty do końca lekcji, to przede mną w kolejce były2 dziewczyny. Oczywiście jak one poszły to ja dostałem jedynkę za brak odpowiedzi(nie umiałem). I cały wykalkulowany misterny plan poszedł...
Komentarze
Odśwież2 lipca 2020, 23:07
Dziewczyny, wytłumaczycie mi dlaczego tak się dzieje?
Odpisz
2 lipca 2020, 23:08
u mnie w szkole po prostu dziewczny tam siedzialy na tlefonach i jadly sniadania
Odpisz
2 lipca 2020, 23:08
bo hermione zaatakowal troll ginny zostala porwana do komnaty tajemnic a marta zdechla
Odpisz
2 lipca 2020, 23:08
Ale smaczna kanapka szczególnie jak siedzę nad otwartym kiblem
Odpisz
2 lipca 2020, 23:09
Ponieważ dziewczyny lubą zapach kupy, więc kiedy jedna się wypróżnia pozostałe stoją w pobliżu i wdychają opary. Taka jest teza ekspertów
Odpisz
2 lipca 2020, 23:09
@Bright32: no dziewczny nie sraja wiec kałowego zapszku nie bylo
Odpisz
2 lipca 2020, 23:09
Moja teoria jest taka, że w damskim kiblu w szkole zawsze jest kolejka po horyzont i jakoś niezręcznie jest stać kilka minut (większość przerwy) w całkowitej ciszy pośród jakichś obcych bab. Dlatego chodzisz z koleżanką, żeby mieć z kim pogadać. Ja przynajmniej tak robiłam z tego powodu.
Odpisz
2 lipca 2020, 23:10
Jako dziewczyna to mogę powiedzieć, że dlatego, bo to jedyne normalne miejsce gdzie nie ma hałasu.
Odpisz
2 lipca 2020, 23:10
U mnie w podstawówce chłop upuścił kanapkę w kiblu i tak ją wpie**olił
Odpisz
2 lipca 2020, 23:10
u mnie w damskim kiblu nigdy nie było kolejek
Odpisz
2 lipca 2020, 23:11
więc to chyba nie będzie to
Odpisz
2 lipca 2020, 23:11
No to moja teoria upadła
Odpisz
2 lipca 2020, 23:15
ta teoria jakoś mnie przekonuje najbardziej, co nie zmienia faktu, że ile dziewczyn tyle teorii i powodów, a ja wciąż w sumie nie wiem
Odpisz
2 lipca 2020, 23:25
Skąd wiesz, co było w damskim kiblu?
Odpisz
2 lipca 2020, 23:33
nwm ja tam mam fajne historię z łazienkami szkolnymi jedna z nich jest taka że ukrywalam się przed stalkerem szkolnym, uciekłam tez przez łazienkę ponieważ źle się czułam a nie chcieli mnie wypuścić, haha, zdobyłam dzięki toalecie miano "szatanistki" czy jakoś tak i był okres że bano się mnie, co tam jeszcze było, kondomy znaleźliśmy a Shreka z psiapsi rysowałam xd uczyłysmy się parkouru i w ogóle mogę poopowiadac
.
.
wiem że jedna osoba z mojej szkoły to czyta, jest tu obecną ale rodzice nie pozwalają konta założyć :( szkoda jak coś to zadzwoń do mnie ;)
Odpisz
2 lipca 2020, 23:34
kto w ogole mowi rodzicom ze chce zalozyc konto na stronie z memami i nie zaklada go gdy nie pozwalaja?
Odpisz
2 lipca 2020, 23:34
Odpisz
2 lipca 2020, 23:35
@NesquikBoi: nie o to chodzi, kontrolują każdy jej ruch co 5 minut daj telefon sprawdzić
Odpisz
2 lipca 2020, 23:36
o kurde przekaz jej F ode mnie chyba ze to czyta
Odpisz
2 lipca 2020, 23:37
@NesquikBoi: hmm może jutro sprawdzi a poznalysmy się w całkiem śmieszny sposób
ale serio szkoda ja bym chyba zawału dostała gdyby ktoś miał sprawdzić moja galerie
Odpisz
2 lipca 2020, 23:38
no ja tez a najbardziej folder jeja D:
Odpisz
2 lipca 2020, 23:38
Czemu?
Odpisz
2 lipca 2020, 23:39
taki typ rodziców, chcą ją bardzo pilnować myślę że powinno dać trochę luzu
Odpisz
2 lipca 2020, 23:40
rozumiem jej ból, mam prawie to samo z rodzicami
Odpisz
2 lipca 2020, 23:41
ja tak mialem do 7 klasy potem luz
Odpisz
2 lipca 2020, 23:44
Bogactwo Twoich przygód z łazienkami szkolnymi robi wrażenie. Może opowiesz więcej?
Odpisz
2 lipca 2020, 23:45
jak se przypomnę to spać nie będę mogła w sumie w łazience szkolnej spędziłam więcej czasu niż na uczeniu się chyba
Odpisz
2 lipca 2020, 23:46
peepoCry
Odpisz
2 lipca 2020, 23:47
@NesquikBoi: dbranoc
Odpisz
2 lipca 2020, 23:48
Dobrej nocy
Odpisz
2 lipca 2020, 23:50
@NesquikBoi: ultrarzadkiszkolnypepe.png
Odpisz
2 lipca 2020, 23:51
nawiedził cie uldra źmieżny bebe zozdaw w góre głoz żeby dozdadź hajz z gomunii :-D
Odpisz
6 lipca 2020, 16:14
1. Trzymanie dzwi by raki które nie pukają nie weszły nam do klopa.
2. Łazienka to idealne miejsce do rozmów, mniej ludzi, ciszej, lekko chłodniej w upalne dni.
Odpisz
6 lipca 2020, 23:42
my zrobiliśmy w męskim kiblu piknik z kocykiem, herbatką z dodatkiem napoju wyskokowego w termosie, owocami itd. Było tak dużo osób, że nie dało się ruszyc, a nieszczęśnicy co weszli do kabin na początku przerwy musieli w nich zostać do końca. Jak znajdę fote to wrzucę
Odpisz
6 lipca 2020, 17:03
Tak dla chłopaków: Niektóre dziewczyny tak robią,np. w sytuacji kiedy z jedną z grupy flirtuje chłopak,żeby po prostu to przegadać,i to nie tylko chodzi o takie sytuacje, przykładów jest wiele. Oczywiście każda może to robić z innych powodów (ja osobiście w ogóle tego nie rozumiem)
Odpisz
3 lipca 2020, 07:58
idą tam porozmawiać i popatrzyć sobie w telefony i bóg jeden wie co tam się dzieję
Odpisz
3 lipca 2020, 01:29
Jednej chce się szczać i od razu wszystkim jej koleżankom też się chce
Odpisz
3 lipca 2020, 00:57
Jestem 🅱aba i nigdy tak nie chodziłam, czy to błąd w symulacji
Odpisz
2 lipca 2020, 23:19
To uczucie kiedy jesteś dziewczyną, ale i tak nie wiesz czemu dziewczyny chodzą razem do kibla, bo nie masz prawie żadnych koleżanek
Odpisz
2 lipca 2020, 23:09
Top 10 zagadek wszechświata
Odpisz
2 lipca 2020, 23:10
@polska_cebulka: co one tam robią
Odpisz
2 lipca 2020, 23:14
@rysiu311: Wywołują duchy.
Odpisz
2 lipca 2020, 23:17
@polska_cebulka: kobiety poruszają się razem by utrzymać ciepło na podobnej zasadzie jak pingwimy. skąpe ubranie w klubach mimo ogrzewania nie daje tyle ciepła
Odpisz
2 lipca 2020, 23:18
@siemak: w szczególności za skompe
Odpisz
2 lipca 2020, 23:09
Łażą aby ukryć się pzred pytaniami od nauczycieli. Jak na matematyce pytał nauczyciel a zostały3 minuty do końca lekcji, to przede mną w kolejce były2 dziewczyny. Oczywiście jak one poszły to ja dostałem jedynkę za brak odpowiedzi(nie umiałem). I cały wykalkulowany misterny plan poszedł...
Odpisz
2 lipca 2020, 23:07
One oglądały te legendy miejskie na gl o Aka Manto to też chcą mu spuścić manto za podglądanie dziewcząt gdy srają.
Odpisz