memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 października 2021, 16:41
Ja po przejrzeniu komentarzy pod tym memem:
Odpisz
24 stycznia 2022, 09:09
@Jestem_fajny: Chodzi o to, że spodziewałem się gównoburzy w komentarzach
15 stycznia 2021, 14:02
C-17 C=cyborg.
10 marca 2021, 08:29
@kajba: O, znalazłem siebie w losowych.
Edytowano - 2 lipca 2020, 23:47
Znaczy siedemnastka siedział tylko pod kamieniami przez cały czas a Goku i Frieza odwalili całą robotę. A właściwie to tylko Goku
Edytowano - 2 lipca 2020, 23:49
@polska_cebulka: Nie no, pod koniec Songo i Zamrażacz równo obcego lali.
2 lipca 2020, 23:50
@polska_cebulka: Bo stary pijany aka Toppo mu zaje**ł hakaiem chyba i wszyscy myśleli że umarł
5 lipca 2020, 17:01
@KufelMleka: Twój komentarz od razu mi się z tym skojarzył
2 lipca 2020, 23:52
Według mnie złoto
5 lipca 2020, 15:24
jaki to był odcinek?
5 lipca 2020, 15:23
powinno być ios chyba
3 lipca 2020, 00:22
nie wiem o co chodzi, ale pewnie ten chlop z anime to android i uratował świat
2 lipca 2020, 23:47
Bo by się zepsuł na początku walki a i to nawet nie
Edytowano - 2 lipca 2020, 23:44
Poza tym wiadomo, że jeśli nawet wyjdzie osiemnasta seria Iphone, to i tak nie będzie lepsza od Androida 18.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 października 2021, 16:41
Ja po przejrzeniu komentarzy pod tym memem:
Odpisz
24 stycznia 2022, 09:09
@Jestem_fajny: Chodzi o to, że spodziewałem się gównoburzy w komentarzach
Odpisz
15 stycznia 2021, 14:02
C-17 C=cyborg.
Odpisz
10 marca 2021, 08:29
@kajba: O, znalazłem siebie w losowych.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 23:47
Znaczy siedemnastka siedział tylko pod kamieniami przez cały czas a Goku i Frieza odwalili całą robotę. A właściwie to tylko Goku
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 23:49
@polska_cebulka: Nie no, pod koniec Songo i Zamrażacz równo obcego lali.
Odpisz
2 lipca 2020, 23:50
@polska_cebulka: Bo stary pijany aka Toppo mu zaje**ł hakaiem chyba i wszyscy myśleli że umarł
Odpisz
5 lipca 2020, 17:01
@KufelMleka: Twój komentarz od razu mi się z tym skojarzył
Odpisz
2 lipca 2020, 23:52
Według mnie złoto
Odpisz
5 lipca 2020, 15:24
jaki to był odcinek?
Odpisz
5 lipca 2020, 15:23
powinno być ios chyba
Odpisz
3 lipca 2020, 00:22
nie wiem o co chodzi, ale pewnie ten chlop z anime to android i uratował świat
Odpisz
2 lipca 2020, 23:47
Bo by się zepsuł na początku walki a i to nawet nie
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 23:44
Poza tym wiadomo, że jeśli nawet wyjdzie osiemnasta seria Iphone, to i tak nie będzie lepsza od Androida 18.
Odpisz