Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2020, 16:12
Heh, to tak bardzo ja :')
Odpisz
3 lipca 2020, 10:41
A co ma bluza do nieśmiałości?
Odpisz
3 lipca 2020, 11:24
Ktoś może być chuderlakiem bez mięśni i się tego wstydzić
Odpisz
3 lipca 2020, 11:27
@DeMajkel: no ja tak mam :/
Odpisz
3 lipca 2020, 12:30
@Makos305: To zrób se 10 pompek i od razu się poczujesz napakowany.
Odpisz
3 lipca 2020, 12:38
@d0wek: co jest ale mi bicek wyje**ł
Odpisz
3 lipca 2020, 20:54
@DeMajkel: to już jest bardzo źle, skoro ktoś tak bardzo podlega presji
Odpisz
4 lipca 2020, 00:15
@Maly_modelarz15: Ja tak miałem gdy miałem kilka lat to we xD Myślałem że inni też z tego wyrastają, szczególnie że chuderlakowi łatwiej zdobyć ciut tkanki mięśniowej zwłaszcza w okresie dojrzewania, nie, nie jestem napakowany, ale moja chuderlawość jest przez 3x szybszy metabolizm więc mam mało tłuszczu, to że ktoś jest chudy nie znaczy że nie ma mięśni, w końcu mięśnie nie są połączone, a mogą ważyć dziesiątki kilogramów, więcej niż tłuszcz i to u osoby na pierwszy rzut oka chuderlawej... Jednak tłuszczyk dodaje lepiej wyglądu jeżeli chodzi o OBSZERNOŚĆ
Odpisz
4 lipca 2020, 00:17
@Towarzysz777: W sumie wystarczy popatrzeć na wysoookich koszykarzy czy lekkoatletów - dieta dobra, mięśnie są, a czasem ręce wyglądają jak patyczki, mimo że porośnięte mięśniami i widać w oczywistych miejscach buły :D
Odpisz
4 lipca 2020, 00:27
@Towarzysz777: wiesz zawsze mnie wku*wia jak ktoś mówi: "chłopie ty nie masz wgl mięśni"
NIE KU*WA WCALE NIE TRZYMAM SIĘ NA NOGACH O WŁASNYCH SIŁACH, TO TYLKO KOŚCI SIĘ TAK PODTRZYMUJĄ NA WZAJEM
Odpisz
4 lipca 2020, 00:40
@Maly_modelarz15: Hahah, no ignorancja może boleć ale trochę dystansu, ja takich wyjaśniam i to im na końcu głupio :D
Odpisz
4 lipca 2020, 00:42
@Towarzysz777: a mnie akurat przez takie wyjaśniane za głupca mają
ogólnie mam wrażenie że jakiekolwiek tłumaczenie się robi niefajne wrażenie
Odpisz
3 lipca 2020, 19:30
Mój mem.
Odpisz
3 lipca 2020, 19:00
karetka robi łiiiłuułiiłuu
Odpisz
3 lipca 2020, 10:10
Jeśli komuś się chce wymiotować, to proszę bardzo. Ja już udaru dostałem i nie mam zamiaru dostać więcej
Odpisz
3 lipca 2020, 12:30
@Akosz: Weird flex
Odpisz
3 lipca 2020, 14:04
@d0wek: czy tylko ja na jeja nie rozumiem po angielsku? Ps. Co to znaczy dziwny flex(tłumacz google)
Odpisz
3 lipca 2020, 15:28
@Akosz: nigdy nie słyszałeś o czymś takim, jak flexowanie się?
Odpisz
3 lipca 2020, 15:37
@d0wek: nie...
Odpisz
3 lipca 2020, 15:44
@Akosz: Widocznie nie żyjesz w społeczeństwie.
Odpisz
3 lipca 2020, 18:32
@Akosz: jak wygląda udar od strony tego kto go ma?
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 18:34
@NesquikBoi: ból głowy, potem wymioty, mocne osłabienie, a gdy wysiadałem z samochodu przed szpitalem, widziałem czarne plamy co było dosyć dziwne
Odpisz
3 lipca 2020, 18:35
@Akosz: o cholibka
Odpisz
3 lipca 2020, 18:37
@NesquikBoi: i to przez głupi brak czapki podczas koszenia
Odpisz
3 lipca 2020, 10:18
Wystarczy nie być grubym. Ktoś Ci wpychał jedzenie do buzi?
Odpisz
3 lipca 2020, 11:28
@feministka: a co to ma do rzeczy?
Odpisz
3 lipca 2020, 11:44
@Makos305: Chudy raczej nie ma problemu z udarami. Problem dotyczy ludzi, którzy się przegrzewają.
Odpisz
3 lipca 2020, 12:06
@feministka: mój kuzyn miał udar a wcale gruby nie jest. Jak serio mocno świeci to każdy udaru dostanie
Odpisz
3 lipca 2020, 12:32
@Makos305: Może przesadził na plaży? Bo raczej w drodze po bułki to go nie spotkało.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 12:37
@feministka: no w drodze nie, byłem z nim na dworze, przy jego bloku i głowa go zaczęła boleć. Wiadomo co dalej, "mama głowa mnie boli", karetka, szpital itd.
Odpisz
3 lipca 2020, 10:24
Relatable meme.
Odpisz
3 lipca 2020, 10:14
A nie wystarczy maseczka i czapka z daszkiem aby zasłonić twarz?
Odpisz
3 lipca 2020, 10:10
To zmień sie w starego i idź po mleko
Odpisz
3 lipca 2020, 10:09
Ale bułki kupiłeś?
Odpisz