Własne dziecko nawrócone!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2013, 16:25
Kurde chyba też sobie kupię bo narazie to jedynie na emulatorze na kompie mogę sobie pograć :D
Odpisz
11 listopada 2013, 17:02
@iger3: 3DSa powiadasz? :D
Odpisz
11 listopada 2013, 17:24
@iger3: czyli nielegalnie tak ?
Odpisz
24 kwietnia 2020, 00:23
@Terminus223: W Polsce tylko tak można, bo Nintendo ma w dupie Polskę.
Odpisz
22 września 2021, 16:35
@MajnkraftAlusiek: Mamy szczęście
Odpisz
24 kwietnia 2020, 00:21
Co jest złego w Angry Birds? Obie francyzy są dobre.
Odpisz
25 czerwca 2016, 08:47
A jak pójdzie do lavender Town. Koniec zabawy.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2016, 22:12
@Fluttershy66: I trauma potem będzie i dziecko powie
- Dlaczego grałem w tę ******* grę skoro było tyle innych pięknych gier.
Odpisz
12 czerwca 2016, 19:24
Pokemonów nienawidzilam i nie zmienię opini o tej grze.
Odpisz
5 lutego 2019, 23:46
@Fluttershy66: nikogo to nie obchodzi xD
Odpisz
8 sierpnia 2019, 15:47
@Fluttershy66: po co sę tym dzielisz możesz nienawidzić i nikomu o tym nie mówić a teraz masz wdułgłosy od fanów pokemon jak ja
Odpisz
11 listopada 2013, 16:59
niby fajne ale nowe pokemony są lekko spi*rdolone to nie to samo co wcześniej
Odpisz
11 listopada 2013, 17:02
@Terminus223: Grałeś?
Odpisz
11 listopada 2013, 17:04
@konstanty: tak w prawie wszystkie części
Odpisz
11 listopada 2013, 17:47
@Terminus223: Grałeś w X/Y?
Odpisz
11 listopada 2013, 22:34
@konstanty: Pokemony od 3 czy 4 generacji były robione i będą robione na siłę. Epickie pokemony się skończyły, teraz próbują tylko dotrzymać kroku starym pokemonom, bo nic ich nie przebije. Ale to tylko moje zdanie. Grałem w Y i mogę powiedzieć, że grało się całkiem ciekawie, choć to już nie to samo.
Odpisz
12 listopada 2013, 17:47
***se, a na jakim de eśe graueś?
Odpisz
13 listopada 2013, 13:18
@konstanty: Na emulatorze (Tak wiem, lol). W X oraz Y grałem u kumpla, bo jest mega fanboyem i ma wszystkie części Pokemonów ;>
Odpisz
13 listopada 2013, 14:36
A jakiego ma 3DSa? :o
Odpisz
13 listopada 2013, 17:23
@konstanty: Limitowaną edycję Nintendo 3DS XL z Pokemon Y ma bodajże ;>
Odpisz
13 listopada 2013, 17:32
Spytaj się go o Friend Code :3
Odpisz
2 stycznia 2014, 21:42
@Terminus223: najlepsze byly crystal i fire red
Odpisz
13 listopada 2013, 16:08
Mi wygląda na Lite, bo sam mam, tylko białe, a koleżanka ma dokładnie takie same.
P.S. W jakie Pokemony pocina?
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2013, 19:11
pi*rdole gram w angry birds
Odpisz
11 listopada 2013, 22:06
Też dziś grałem. Są nawet w sklepie play
Odpisz
11 listopada 2013, 17:49
wcześniej pokemony były lepsze
Odpisz
8 listopada 2013, 17:16
Ciekawe jaka generacja.
Odpisz
8 listopada 2013, 20:01
@kacperek2417: Widzę klapkę,więc pewnie 5/6 (zależy,czy DS czy 3DS)
Odpisz
9 listopada 2013, 09:36
Może być także przemalowany DS lite.
Odpisz
11 listopada 2013, 11:59
Równie dobrze może grać w pierwszą część Pokemonów na Gameboy'a :) Konsole Nintendo są tak zrobione, że nawet na najnowszej można grać w gry stworzone kilka lub kilkanaście lat temu na inną ich konsolę :) Sam tak robię :) Problem jednak leży w tym, że nie można grać w te nowsze gry na starszych konsolach :P A zatem czaję się na Nintendo 3DS :]
Odpisz
11 listopada 2013, 16:09
@AliiG: O kuhva,logiczne!
Odpisz
11 listopada 2013, 16:25
DS Lite na 100%.
Odpisz
11 listopada 2013, 16:25
@AliiG: Się pochwalę, jestem szczęśliwym właścicielem Cosmo Blacka :]
Odpisz
11 listopada 2013, 16:32
@kacperek2417: Żółty Lite na stówę.
Odpisz
10 listopada 2013, 14:20
sam ostatnio się nawróciłem. Nawet można znaleźć pokemony na xperię, przydaje się głównie na wykładach :)
Odpisz