Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar iger3

11 listopada 2013, 16:25

Kurde chyba też sobie kupię bo narazie to jedynie na emulatorze na kompie mogę sobie pograć :D

Avatar konstanty

11 listopada 2013, 17:02

@iger3: 3DSa powiadasz? :D

Avatar Terminus223

11 listopada 2013, 17:24

@iger3: czyli nielegalnie tak ?

Avatar MajnkraftAlusiek

24 kwietnia 2020, 00:23

@Terminus223: W Polsce tylko tak można, bo Nintendo ma w dupie Polskę.

Avatar PieselWojownik

22 września 2021, 16:35

@MajnkraftAlusiek: Mamy szczęście

Avatar MajnkraftAlusiek

24 kwietnia 2020, 00:21

Co jest złego w Angry Birds? Obie francyzy są dobre.

Avatar Fluttershy66

25 czerwca 2016, 08:47

A jak pójdzie do lavender Town. Koniec zabawy.

Avatar Fluttershy66

Edytowano - 7 sierpnia 2016, 22:12

@Fluttershy66: I trauma potem będzie i dziecko powie
- Dlaczego grałem w tę ******* grę skoro było tyle innych pięknych gier.

Avatar Fluttershy66

12 czerwca 2016, 19:24

Pokemonów nienawidzilam i nie zmienię opini o tej grze.

Avatar CirillaRiannon

5 lutego 2019, 23:46

@Fluttershy66: nikogo to nie obchodzi xD

Avatar Jakrubo

8 sierpnia 2019, 15:47

@Fluttershy66: po co sę tym dzielisz możesz nienawidzić i nikomu o tym nie mówić a teraz masz wdułgłosy od fanów pokemon jak ja

Avatar Terminus223

11 listopada 2013, 16:59

niby fajne ale nowe pokemony są lekko spi*rdolone to nie to samo co wcześniej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar konstanty

13 listopada 2013, 17:32

Spytaj się go o Friend Code :3

Avatar sectus

2 stycznia 2014, 21:42

@Terminus223: najlepsze byly crystal i fire red

Avatar PatataponPL

13 listopada 2013, 16:08

Mi wygląda na Lite, bo sam mam, tylko białe, a koleżanka ma dokładnie takie same.
P.S. W jakie Pokemony pocina?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 listopada 2013, 19:11

pi*rdole gram w angry birds

Avatar sectus

11 listopada 2013, 22:06

Też dziś grałem. Są nawet w sklepie play

Avatar dominik2010d

11 listopada 2013, 17:49

wcześniej pokemony były lepsze

Avatar kacperek2417

8 listopada 2013, 17:16

Ciekawe jaka generacja.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar konstanty

11 listopada 2013, 16:25

@AliiG: Się pochwalę, jestem szczęśliwym właścicielem Cosmo Blacka :]

Avatar konstanty

11 listopada 2013, 16:32

@kacperek2417: Żółty Lite na stówę.

Avatar mogaj

10 listopada 2013, 14:20

sam ostatnio się nawróciłem. Nawet można znaleźć pokemony na xperię, przydaje się głównie na wykładach :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gmoch
Dodane przez: Gmoch

Niezniszczalne

Fajnie że odpowiedzieli

Szybki jak błyskawica

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka