@Kahol05: jakbyś poczytał jeszcze to, o ile dobrze pamiętam, jakieś pajęczaki w swojej formie przetrwalnikowej (coś na zasadzie kokonu) potrafią wzlecieć, niesione wiatrem, na wysokość ponad 100 km (co jest umowną granicą kosmosu).. i to od setek, jeśli nie tysięcy lat.. także tego.. ;)
a poprzednio pisałem o Łajce jako kosmonaucie, bo w rosji (tudzież w związku radzieckim) są kosmonauci, w zachodniej europie jak i usa są astronauci..
Komentarze
Odśwież5 lipca 2020, 01:55
Czy ty tak always pie**olisz pół English pół Polish?
Odpisz
5 lipca 2020, 10:43
@xXkuba22Xx: Manchmal auf Deutsch
Odpisz
4 lipca 2020, 19:21
Nie żeby coś, ale dopiero szósty Ham wrócił żywy i zmarł 2 godziny po wylądowaniu z powrotem na Ziemi
Odpisz
4 lipca 2020, 16:25
Mmm, dobry meme, taki pół Polish, half angielski.
Odpisz
4 lipca 2020, 18:44
Jako, że to Ja jestem OPem, to mem mógł być w całości po niemiecku, więc nie narzekaj
Odpisz
4 lipca 2020, 19:06
@starmagedon: Co byłoby w tym złego?
Odpisz
4 lipca 2020, 19:10
Nic, tylko tak mówię
Odpisz
4 lipca 2020, 16:34
#panmaruda
#znakwodny
Odpisz
4 lipca 2020, 16:03
A czy przypadkiem Łajka nie była pierwsza?
Odpisz
4 lipca 2020, 16:05
@Kahol05: Łajka była kosmonautą :) tu chodzi o atronautę.. i Łajka padła w kosmosie (było troszkę za ciepło i za mało powietrza..)
Odpisz
4 lipca 2020, 16:07
@Maly_KSIAZE: poczytałem troche
Łajka była pierwszym kregowcem w kosmosie
Pierwszymi zwierzętami były muszki owocówki
Odpisz
4 lipca 2020, 16:12
@Kahol05: jakbyś poczytał jeszcze to, o ile dobrze pamiętam, jakieś pajęczaki w swojej formie przetrwalnikowej (coś na zasadzie kokonu) potrafią wzlecieć, niesione wiatrem, na wysokość ponad 100 km (co jest umowną granicą kosmosu).. i to od setek, jeśli nie tysięcy lat.. także tego.. ;)
a poprzednio pisałem o Łajce jako kosmonaucie, bo w rosji (tudzież w związku radzieckim) są kosmonauci, w zachodniej europie jak i usa są astronauci..
Odpisz
3 lipca 2020, 13:59
Mmmmm złoto
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 14:00
@hlepo: Danke, że tak uważasz
Odpisz