Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SharpNeedle

2 marca 2019, 18:34

dlatego nią nie jesteś

Avatar NightmareStory

5 listopada 2016, 12:43

Jestem wielką, białą czekoladą z apaszką i czapką.

Avatar kotouakk

17 lutego 2014, 18:56

A ja nie pamiętam, żebym jadł gó*no...

Avatar sectus

10 listopada 2013, 17:10

... właśnie jadłem shabowego... czyżbym był świnią?

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2013, 10:17

nie zjadłam samej siebie! :'(

Avatar ziomek2009

10 listopada 2013, 06:19

Ja też nie pamiętam ;D

Avatar kokomando

9 listopada 2013, 23:42

Wiedziałem że to mięso w mcdonaldzie jest jakieś podejrzane ;_:

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2013, 22:30

Ale ja nigdy nie jadłem kucyka ;__;

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2013, 21:24

Nigdy nie zjadłem predatora.

Avatar seba200

9 listopada 2013, 21:00

nigdy nie zjadłem braku avatara!

Avatar Flyingseeker

9 listopada 2013, 19:55

Nigdy nie zjadłem deceptikona. ;_;

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2013, 19:42

nie jestem chińczykiem nie jem kotów ;-;

Avatar GrumpyCat

9 listopada 2013, 19:38

Za to pamiętam jak zjadłeś buraka.

Avatar mrklorens

9 listopada 2013, 19:15

nigdy nie zjadłem smoka

Avatar siemek22

9 listopada 2013, 18:10

Ja mam podobny problem.Nigdy nie jadłem zayebistości :P

Avatar Redfox

9 listopada 2013, 18:48

@siemek22: jestes taki skromny ;__;

Avatar siemek22

9 listopada 2013, 18:50

@Redfox: Jaa tylko stwierdzam fakty.Wszystko to 100% prawda.

Avatar Redfox

9 listopada 2013, 18:52

@siemek22: 50%, jest jeszcze drugie 50% slodkosci :P

Avatar siemek22

9 listopada 2013, 18:55

@Redfox: To zdjęcie jest moja zmorą teraz ;_; I po co ja ci sie pokazywałem ? ;-; A,tak,zapomniałem,chciałem zobaczyc ciebie

Avatar Redfox

9 listopada 2013, 19:04

@siemek22: moze kiedys, no bylo nie pokazywac :>

Avatar siemek22

9 listopada 2013, 19:04

@Redfox: Nom :C

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

Angielskie śmieszki

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka