Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2019, 18:34
dlatego nią nie jesteś
Odpisz
5 listopada 2016, 12:43
Jestem wielką, białą czekoladą z apaszką i czapką.
Odpisz
17 lutego 2014, 18:56
A ja nie pamiętam, żebym jadł gó*no...
Odpisz
10 listopada 2013, 17:10
... właśnie jadłem shabowego... czyżbym był świnią?
Odpisz
10 listopada 2013, 10:17
nie zjadłam samej siebie! :'(
Odpisz
10 listopada 2013, 06:19
Ja też nie pamiętam ;D
Odpisz
9 listopada 2013, 23:42
Wiedziałem że to mięso w mcdonaldzie jest jakieś podejrzane ;_:
Odpisz
9 listopada 2013, 22:30
Ale ja nigdy nie jadłem kucyka ;__;
Odpisz
9 listopada 2013, 21:24
Nigdy nie zjadłem predatora.
Odpisz
9 listopada 2013, 21:00
nigdy nie zjadłem braku avatara!
Odpisz
9 listopada 2013, 19:55
Nigdy nie zjadłem deceptikona. ;_;
Odpisz
9 listopada 2013, 19:42
nie jestem chińczykiem nie jem kotów ;-;
Odpisz
9 listopada 2013, 19:38
Za to pamiętam jak zjadłeś buraka.
Odpisz
9 listopada 2013, 19:15
nigdy nie zjadłem smoka
Odpisz
9 listopada 2013, 18:10
Ja mam podobny problem.Nigdy nie jadłem zayebistości :P
Odpisz
9 listopada 2013, 18:48
@siemek22: jestes taki skromny ;__;
Odpisz
9 listopada 2013, 18:50
@Redfox: Jaa tylko stwierdzam fakty.Wszystko to 100% prawda.
Odpisz
9 listopada 2013, 18:52
@siemek22: 50%, jest jeszcze drugie 50% slodkosci :P
Odpisz
9 listopada 2013, 18:55
@Redfox: To zdjęcie jest moja zmorą teraz ;_; I po co ja ci sie pokazywałem ? ;-; A,tak,zapomniałem,chciałem zobaczyc ciebie
Odpisz
9 listopada 2013, 19:04
@siemek22: moze kiedys, no bylo nie pokazywac :>
Odpisz
9 listopada 2013, 19:04
@Redfox: Nom :C
Odpisz