Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Równi i równiejsi
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2022, 21:22
nw czemu ale ja próbowałam wciągać sos do makaronu przez makaron świderki
Odpisz
16 listopada 2020, 09:26
taak
Odpisz
4 lipca 2020, 00:05
Jeszcze łączenie ze sobą chrupkow kukurydzianych i robienie z nich jakichś kształtów
Odpisz
4 lipca 2020, 00:06
ja zawsze odpi***alałem z tego jakąś budowlę a później zjadłem
Odpisz
4 lipca 2020, 01:24
@Damond: Mi 90% budowli się rozwalało przed końcem to stwierdziłem że zamiast na ślinę to na nutellę będę łączyć i... Nie przeszkadzało mi nawet że była zbyt śliska, mniam XD
Odpisz
7 lipca 2020, 13:20
ja w 2008 kapelusz z nich zrobiłem o średnicy ok 30 cm
Odpisz
6 lipca 2020, 20:43
Ja przez makaron piję pomidorową
Odpisz
6 lipca 2020, 21:03
@Czekoladkapl: Ryż z pomidorowej też pijesz przez makaron?
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2020, 09:05
U mnie w domu się jada pomidorową z makaronem,chyba tylko raz była z ryżem
Odpisz
7 lipca 2020, 12:31
@Czekoladkapl: ajaj
Odpisz
7 lipca 2020, 08:17
Ale długie palce.
Odpisz
7 lipca 2020, 07:41
Nadal tak robię
Odpisz
7 lipca 2020, 00:03
Mnie rodzice mówili że nie wolno się bawić jedzeniem.
Odpisz
6 lipca 2020, 23:48
To takie prawdziwe XD
Odpisz
6 lipca 2020, 22:57
Przecież siorbanie zupy to jest raczej normalne
Odpisz
6 lipca 2020, 22:16
Ale paluszków jako papierosy to nigdy nie zapomnę
Odpisz
4 lipca 2020, 00:02
Ja przez ten makaron piłam zupę
Odpisz
6 lipca 2020, 21:06
@Rosse303: jak widać nic w kulturze nie ginie tylko przechodzi upadate
Odpisz
6 lipca 2020, 21:15
@miszczv2: Ja też tak uważam.
Odpisz
4 lipca 2020, 11:13
Ja nadal to robię
Odpisz
4 lipca 2020, 11:11
Ja popełniałem masowe mordy na Jugosławii
Odpisz
4 lipca 2020, 08:12
Ja przez ten makaron piłem mleko
Odpisz
4 lipca 2020, 04:29
Ja dalej to robię
Odpisz