Częste męża bicie wydłuży mu życie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Należy się za piękne oczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Papierowa szkoła posting
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2021, 18:51
Jprdl
Odpisz
9 lipca 2020, 11:21
O k*rwa nie wiem co tak baba ćpa ale ma się ze mną podzielić
Odpisz
9 lipca 2020, 06:55
Wcale to nie jest tak, że regeneracja pochłania duże ilości energii, a wychowanie zlewowe powoduje depresję u ofiary, która prowadzi do samookaleczania, wcale
Odpisz
8 lipca 2020, 21:17
To jest już wyższa forma feminazizmu, tego się nie zwalczy, takie trzeba już eksterminować.
A tak wgl, gdyby mojemu bratu trafiła się dziewczyna z takimi samymi poglądami jak u tej pani, to więcej by się nie odważyła zbliżyć ani do niego ani do mnie.
Odpisz
9 lipca 2020, 06:41
@Magda6315: Wyższa forma satyry
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2020, 06:18
co to ku*wa jest? te k*biety proszą się o wpie**ol normalnie cytuję : bicie mężczyzny wydłuża mu życie czyli ja to tak rozumiem że ta baba jeszcze nie przejechana przez Tomasza Hajto nawołuję kobiety do bica nas a tak naprawdę nas okłamuję że dłużej byśmy żyli japie**ole
Odpisz
9 lipca 2020, 01:37
Odpisz
4 lipca 2020, 13:38
Jak ktoś lubi więcej takiej satyry to polecam tutaj:
Czy bić dzieci: https://memy.jeja.pl/329958,tetno-pulsu-czy-bic-dzieci.html
Czy kobieta to człowiek: https://memy.jeja.pl/329978,tetno-pulsu-czy-kobieta-to-czlowiek.html
Odpisz
4 lipca 2020, 13:51
@jacek1s: złoto, czyste świecące złoto
Odpisz
9 lipca 2020, 01:37
@jacek1s: Genialne, po prostu genialne.
Odpisz
4 lipca 2020, 13:27
Dłuższe życie każdego męża to przemoc!
Odpisz
4 lipca 2020, 13:57
BiCiE tO nIe PrZeMoC
Odpisz
8 lipca 2020, 21:04
Masz rację, ale "przemoc" dobrze pasowało na miejscu "calgon".
Odpisz
9 lipca 2020, 00:55
(a w tle hymn calgonu)
Odpisz
8 lipca 2020, 23:14
Czekaj , co ku*wa ?
Odpisz
8 lipca 2020, 22:01
Ale pie**oli
Odpisz
8 lipca 2020, 22:00
co ona brała
Odpisz
8 lipca 2020, 21:07
hmmm nowa organizacja która aż się prosi o wpie**ol
Odpisz
8 lipca 2020, 20:28
Ja nie jestem korwinistą. Ale tym kobietom już odpi***ala.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2020, 19:57
Femnazi. Korwin musi zrobić z nimi porządek. https://youtu.be/fMW55a_nlE4
Odpisz
8 lipca 2020, 19:55
Odpisz