Niby nie możliwe ale "fani" brawl stars tworzą takie przeróbki tych krindżowych polskich rapów dla tych niby cool popularnych dzieci w stylu "Eluwina" są wstanie zrobić je jeszcze gorszymi
Brrrr okropne to jest,nie mam zbyt rozwiniętego transportu miejskiego ale założę się że ją gdzieś puszczają (te parodie)
Sama gra, ok spoko, ale te piosenki czy jak to nazwać jak to już Powiedziałeś w stylu "eluwina" No nie...
To totalne gówno. Ale i tak wiedzą że będzie dużo wyświetleń bo wiadomo, jest dużo dzieciaków na "YouTube" jak i innych platformach.
(Z tym, to nie żebym coś miałem na myśli i że kogoś tu obrażam)
Ja, dla przykładu, słucham badziewnej muzyki. Ale lubię ją więc ją słucham, ale zawsze kiedy jestem sama, lub na słuchawkach.
A JAK JAKIŚ GNÓJ SŁUCHA MUZYKI NA GŁOŚNIKU TO MNIE SZLAK JASNY TRAFIA!
Komentarze
Odśwież5 lipca 2020, 20:09
Niby nie możliwe ale "fani" brawl stars tworzą takie przeróbki tych krindżowych polskich rapów dla tych niby cool popularnych dzieci w stylu "Eluwina" są wstanie zrobić je jeszcze gorszymi
Brrrr okropne to jest,nie mam zbyt rozwiniętego transportu miejskiego ale założę się że ją gdzieś puszczają (te parodie)
Odpisz
7 lipca 2020, 22:01
Mój młodszy brat takich słucha i mnie to już wku*wia.
Odpisz
8 lipca 2020, 07:42
Sama gra, ok spoko, ale te piosenki czy jak to nazwać jak to już Powiedziałeś w stylu "eluwina" No nie...
To totalne gówno. Ale i tak wiedzą że będzie dużo wyświetleń bo wiadomo, jest dużo dzieciaków na "YouTube" jak i innych platformach.
(Z tym, to nie żebym coś miałem na myśli i że kogoś tu obrażam)
Odpisz
8 lipca 2020, 07:43
@PLTronik: Ps
W stylu, i w ogóle.
Odpisz
7 lipca 2020, 19:54
Twojej starej Sie podoba
Odpisz
7 lipca 2020, 20:54
@GldFx: 🔒
Odpisz
7 lipca 2020, 21:59
@gracjan_pl: nie wyszło ci z tą kłódką
Odpisz
7 lipca 2020, 22:00
@olimpicYT3356: być może
Odpisz
7 lipca 2020, 21:23
Dacie szablon
Odpisz
7 lipca 2020, 19:21
Nieważne jaką muzykę puszczasz głośno w komunikacji miejskiej
To niefajne
Odpisz
5 lipca 2020, 21:18
Ja, dla przykładu, słucham badziewnej muzyki. Ale lubię ją więc ją słucham, ale zawsze kiedy jestem sama, lub na słuchawkach.
A JAK JAKIŚ GNÓJ SŁUCHA MUZYKI NA GŁOŚNIKU TO MNIE SZLAK JASNY TRAFIA!
Odpisz
5 lipca 2020, 20:29
U mnie w bloku ktoś grał Barkę w nocy na głośniku
Odpisz
5 lipca 2020, 20:03
Zamiast kulturalnie jak cywilizowany człowiek na słuchawkach słuchać to nie ku*wa na cały regulator na głośniku w dodatku w tramwaju albo w autobusie
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2020, 20:07
@polska_cebulka: trzeba pokazać że ma się głosny glosnik
Odpisz
5 lipca 2020, 20:21
@antonippp: Każdego to gówno obchodzi
Odpisz
5 lipca 2020, 20:16
Pozbawiony śluzu żołądek strawi sam siebie
Odpisz