Czyżbym przewidział przyszłość?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Stany w pigułce
To bilet w jedną stronę skarbie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2020, 10:47
Dodam tego mema do ulubionych i zobaczymy za 6 lat czy to prawda
Odpisz
11 lipca 2020, 11:10
jeśli ktoś za kilka lat znajdzie tego mema w losowych napisz tu coś
Odpisz
11 lipca 2020, 16:52
Do zobaczenia za kilka lat. Niech w 2026 ktoś zrobi mema z tych komentarzy.
Odpisz
12 lipca 2020, 11:46
@Godylos5: A więc do 2026 panowie
Odpisz
12 lipca 2020, 11:46
@NesquikBoi: Ku lepszej przyszłości
Odpisz
12 lipca 2020, 15:00
Ciekawe czy jeszcze będziemy żyć
Odpisz
26 lipca 2020, 15:57
@Godylos5: no ciekawe
Odpisz
4 listopada 2020, 19:18
JA DALEJ PAMIĘTAM
Odpisz
5 listopada 2020, 08:52
@Godylos5: Wczoraj akurat wchodziłam xD
Odpisz
5 listopada 2020, 14:24
Tak przypominam żebyśmy nie zapomnieli. Czekamy do 2026.
Odpisz
10 listopada 2020, 11:03
@Godylos5: czesc doslownie godzine temu dostalem unbana
co u was
Odpisz
10 listopada 2020, 11:33
@NesquikBoi: O Nesquik cześć. U mnie spoko. Bardzo fajnie, że dostałeś unbana
Odpisz
10 listopada 2020, 12:36
@Godylos5: Szanuję za Chesire cat <3
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:58
Nadal tutaj jestem! Zobaczymy!!!
Odpisz
9 marca 2021, 19:30
Nadal?
Odpisz
9 marca 2021, 19:34
nadal
Odpisz
9 marca 2021, 19:47
@NesquikBoi: akurat patrzyłam czy jest
Odpisz
9 marca 2021, 22:12
Cieszę się, że nie zapominacie też o tym pamiętam. Poczekajmy do 2026
Odpisz
5 czerwca 2021, 07:31
@Godylos5: Też będę pamiętał
- jakiś typ z losowych
Odpisz
5 czerwca 2021, 08:55
Ja też pamiętam. Czekajmy cżekajmy
Odpisz
6 czerwca 2021, 11:03
@Godylos5: Nadal czekam
Odpisz
6 czerwca 2021, 11:05
2026, pośpiesz się.
Odpisz
6 czerwca 2021, 11:06
Wszyscy czekamy jeszcze tylko 5 lat
Odpisz
7 czerwca 2021, 07:50
ja również czekam
Odpisz
1 kwietnia 2022, 11:48
przypominam
Odpisz
1 kwietnia 2022, 12:08
@Agamer12321: pamiętam
Odpisz
1 kwietnia 2022, 12:10
@Ojciec__Mateusz: Ja również
Odpisz
16 lutego 2023, 09:02
@Godylos5: Jeszcze 3 lata
Odpisz
16 lutego 2023, 10:30
@Towarzysz777: no już połowa minęła i to naprawdę szybko
Odpisz
17 lutego 2023, 14:25
@Godylos5: jeszcze tylko chwila
Odpisz
14 listopada 2023, 08:34
@Ojciec__Mateusz: zapowiedzieli GTA 6 więc chyba się nie sprawdzi
Odpisz
14 listopada 2023, 09:31
@Leller: na razie wiemy tylko że to jakieś nowe GTA, nie wiadomo czy szóstka
Odpisz
14 listopada 2023, 09:33
@Leller: czekamy czekamy
Odpisz
9 czerwca, 08:21
@Godylos5: no i jak? Trochę nie pykło
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca, 16:42
@kapibara4387: jak to jest że pamiętałem o tym komentarzu przez wszystkie poprzednie lata a w tym roku o nim zapomniałem totalnie, gdyby nie ty to bym pewnie sobie nie przypomniał. A co do mema, nowej generacji konsol nie ma, GTA VI "wyjdzie" w listopadzie, więc raczej nie trafione.
Odpisz
9 czerwca, 16:43
@Godylos5: Przypomniałem :3
Odpisz
9 czerwca, 16:46
@NesquikBoi: yo
Odpisz
10 lipca 2021, 11:51
Witam się w 2026
Odpisz
11 lipca 2020, 20:42
Odpisz
11 lipca 2020, 16:40
Czy ludzie serio oczekują wielkiej gry po wielkiej grze? Wyszło rdr2 a dla ludzi i tak za mało
Odpisz
11 lipca 2020, 10:25
W 2026 chyba jeszcze nie będzie nowej według mojej opinii to koniec 2028.
Odpisz
11 lipca 2020, 11:24
@WampirZZielonki: według mojej opinii i moich przypuszczeń i mojego researchu to masz racje
Odpisz
11 lipca 2020, 12:17
@WampirZZielonki: a więc, rockstar umie tylko liczyć do 5
Odpisz
11 lipca 2020, 10:24
rockstar tak bardzo doi tą gównianą grę że nawet nie dam rady o tym nie myśleć
Odpisz
11 lipca 2020, 10:16
Ku*wa gorzej niż z fifą bo oni nawet numerów nie zmieniają
Odpisz
6 lipca 2020, 16:05
Na 2026 rok, Paschal albo Niuton oszacował datę końca świata.
Odpisz
11 lipca 2020, 10:07
no i ch*j
Odpisz
11 lipca 2020, 10:26
jak je**ie, to je**ie, na ch*j drążyć temat
Odpisz
11 lipca 2020, 11:31
@Kangurur28: a ja oprwcowuje date końca swiata na 2069 rok 1 stycznia i nikt mi nie powie ze nie mam racji
Odpisz
11 lipca 2020, 11:56
@JustinekFilmsYT: no nikt
Odpisz
6 lipca 2020, 13:44
Niestety gier singlowych coraz mniej się opłaca robić :(
Odpisz
11 lipca 2020, 10:14
gdyby tak było nie byłoby wiedźmina i nowego cyberpunka, który wychodzi. Nie wspominając o serii assasin, tomb Rider i wiele innych. Ne znasz się, to się nie wypowiadaj
Odpisz
11 lipca 2020, 12:56
@misiu2731: coraz mniej opłaca ≠ nie opłaca się
Odpisz
6 lipca 2020, 13:38
Odpisz
6 lipca 2020, 13:37
Chcą jak najdłużej doić kase za gta online
Odpisz