Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2020, 11:01
Co to za litery po prawej od a?
Odpisz
19 listopada 2021, 09:05
@CookieKitty: N
Odpisz
10 lipca 2020, 00:36
Te implor să termini pentru că am limbi care se termină.
Odpisz
10 lipca 2020, 02:57
@HerrGrievous: Din păcate eu, cu forță de "Wiktionary", pot a face cu șaizeci și unu limbi, șapte alfabete artificiale și limba artificiala (deși încă nu finalizată).
Odpisz
10 lipca 2020, 10:19
@Kebabiarz44: dobra bo mi się języki skończyły
Odpisz
10 lipca 2020, 16:05
@HerrGrievous: Io comprendo, grazie per questa conversazione.
Odpisz
9 lipca 2020, 13:42
Kérlek, fejezzük be.
Odpisz
9 lipca 2020, 21:52
@HerrGrievous: Először ön.
Odpisz
8 lipca 2020, 23:57
Sade. Inget mer!
Odpisz
9 lipca 2020, 00:38
@HerrGrievous: Det förstås.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2020, 22:31
Kończ waść wstydu oszczędź!
Odpisz
8 lipca 2020, 22:44
@HerrGrievous: Entendu. *dissimulait la liste de soixante-et-un langues, sept alphabets artificiels et une langue construite.*
Odpisz
6 lipca 2020, 17:38
Gawariat pa ruski?
Odpisz
7 lipca 2020, 20:59
@HerrGrievous: Я говорю по-русски, но немножко.
Odpisz
7 lipca 2020, 23:52
@Kebabiarz44: ich spreche nicht gut
Odpisz
8 lipca 2020, 01:28
@HerrGrievous: Ich verstehe, Ich habe Deutsch im Gymnasium gelernt. Ich spreche etwas.
Odpisz
8 lipca 2020, 03:29
@Kebabiarz44: Πολύ περισσότερο προτιμώ ελληνικά
Odpisz
8 lipca 2020, 17:20
@HerrGrievous: Σέβομαι, ελληνικά είναι δύσκολα.
Odpisz
8 lipca 2020, 17:30
@HerrGrievous: pax. Consensus et pax
Odpisz
8 lipca 2020, 17:46
@HerrGrievous: Lingua Latīna est lingua optima. Mūtā mea opīnīo.
Odpisz
8 lipca 2020, 22:09
@Kebabiarz44: Nec Hercules contra plures
Timeo danaes et dona ferentes.
Odpisz
8 lipca 2020, 22:28
@HerrGrievous: Eneida. Yo respeto. Quise leer, pero no tengo motivación.
Odpisz
8 lipca 2020, 09:52
Przypomina mi to tą zupkę z gry o Puchatku-
Odpisz
8 lipca 2020, 09:18
Mnie tam się od razu w oczy rzuciło CCCP
Odpisz
6 lipca 2020, 17:37
To A wygląda bardziej jak Д
Odpisz
7 lipca 2020, 22:48
@Makos305: да
Odpisz
7 lipca 2020, 22:46
Introwertyka nuda nie tyka
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2020, 20:53
"Poprostu nie wiem w ręce włożyć"?
Odpisz
7 lipca 2020, 20:53
@d0wek: admin w formie
Odpisz
6 lipca 2020, 20:38
Odpisz