Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2013, 18:55
ta tylko same zamieszki i starcia z policją...
Odpisz
11 września 2020, 22:40
@piotreks123: na szczęście to tylko lewica
Odpisz
28 czerwca 2020, 14:32
No coś się nie budzi i nie wstaje z kolan
Odpisz
25 sierpnia 2019, 14:11
Chyba budzik nie zadzwonił
Odpisz
13 listopada 2013, 19:03
I PALI AMBASADĘ!
Odpisz
12 listopada 2013, 16:30
"Jeszcze tylko pięć minut..."
Odpisz
12 listopada 2013, 18:24
@Derived: gahahah dobre xDD
Odpisz
12 listopada 2013, 16:18
Ja na pewno nie mam mordy z chińskiej bajki.
Odpisz
12 listopada 2013, 16:59
@Bjornie: No chyba raczej masz, a może masz problemy ze wzrokiem? Bo ona nie wygląda jak z anime.
Odpisz
12 listopada 2013, 17:01
No to "pacz" lepiej.
Odpisz
12 listopada 2013, 17:07
@Bjornie: Ja patrze...i nie wygląda .-.
Odpisz
12 listopada 2013, 17:16
@jagoda8171: Duże oczy (charakterystyczny kształt) i równie charakterystyczny kształt twarzy. Coś jeszcze?
Odpisz
12 listopada 2013, 17:28
@Bjornie: Tak...bo te oczy wcale nie są duże...są normalne .-. A twarz? Mi to nie przypomina postaci z anime .-. Przepraszam .-.
Odpisz
12 listopada 2013, 17:58
@Bjornie: oczy wcale nie duże ale kształt się zgadza
Odpisz
12 listopada 2013, 18:09
@mar_cin73: Wyście kiedykolwiek widzieli kobietę? Bo nie wydaje mnie się
Odpisz
12 listopada 2013, 19:27
@Bjornie: one mają dużą twarz, średnie usta i wielkie oczy. Wpisz w google grafika dziewczyny z anime i porównaj
Odpisz
12 listopada 2013, 20:33
Ale realistycznie to ona nie wygląda, ta tutaj.
Odpisz
12 listopada 2013, 23:26
@Bjornie: Bo to rysunek geniuszu. nie musi być super realistyczny...
Też żałosne troche narysowana babka = anime
To jak powiedzieć, że każde zdjęcie "sepia" jest sprzed 70 lat
Odpisz
13 listopada 2013, 14:20
@SzeResZ: Ta, ale ludzie mi powiedzieli że na postać z anime to ona nie wygląda. Tyle!
Odpisz
13 listopada 2013, 15:18
@Bjornie: być może zrobione jest to w programie.
Odpisz
27 listopada 2015, 11:06
@Bjornie: z JAPOŃSKIEJ, jesli już, ignorancie
Odpisz
12 listopada 2013, 16:10
Z czego jeśli wolno wiedzieć. Z obojętności wobec postępowań władzy? W takim przypadku oznacza to kilka nowych kawałów o Tusku i trochę durnych narzekań.
Odpisz
12 listopada 2013, 16:02
Przeczytałem "Polska się nudzi"... ;_;
Odpisz