Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

24 stycznia 2022, 06:18

K...a szczylu zaj...ny

Avatar
Konto usunięte

7 września 2021, 17:42

Zeza trza zrobić

Avatar hyperV

13 listopada 2020, 19:57

zepsułeś mi tym monitor

Avatar Roska72_PL

21 lipca 2020, 01:44

a suhhhjvc shixc hhhhhhhhhh.‽

Avatar Davis1337

14 lipca 2020, 01:53

Boże chryste coś ty narobił

Avatar bialy_kaloryfer

10 lipca 2020, 12:45

haha a na mnie to nie działa

Avatar ProrokRadius

9 lipca 2020, 17:57

Jestem perfekcjonistą ale przy tym to mój mózg zaliczył zgona.......

Avatar Kyoko1278

9 lipca 2020, 10:16

Potwierdzam

Avatar UnSoundedWorld

9 lipca 2020, 10:00

Chyba ktoś jest na perfekcjomizawce,bo zaje**ne...

Avatar polandszczalka

9 lipca 2020, 09:36

Trzeba zmniejszyć jakość obrazu w oczach na low i wtedy na spokojnie się zobaczy

Avatar PaniLisel

9 lipca 2020, 08:09

chyba 3 a nie 2 xDD

Avatar Jakrubo

9 lipca 2020, 11:53

@PaniLisel: 2, twój mózg chyba potrzebuje aktualizacji

Avatar miesny_budyn

9 lipca 2020, 07:58

jak się przyjrzeć

Avatar darcus

8 lipca 2020, 22:22

Już spieszę z wyjaśnieniem: mózg próbuje postrzegać każdy z tych czarnych i białych fragmentów jako część osobnego kształtu i usiłuje wyprojektować te kształty na całość, co daje wyobraźni bardzo trudne zadanie. W naszym postrzeganiu biorą udział między innymi oczekiwania (mózg potrafi na przykład sprawić że widzimy ruch własnej dłoni w całkowicie zaciemnionym pomieszczeniu, tylko dlatego że się tego ruchu spodziewa), co w połączeniu z niebywałą zdolnością do projektowania rzeczy na zmysły (błąd ślepej plamki) daje wrażenie takich dziwnych, ruchomych kształtów.

TL;DR: Widzimy tak bo mózg jest poje**ny.

Avatar edzio72

8 lipca 2020, 23:07

@darcus: nie wiem o czym mówisz ja chcę patrzeć tylko na te kółka

Avatar
Trucizna

8 lipca 2020, 23:01

Jak się przez jakiś czas popatrzy to jest git. Można też zasłonić jedno z kółek i widać, że rzeczywiście proste te koła.

Avatar olimpicYT3356

8 lipca 2020, 22:36

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mianioo
Dodane przez: Mianioo

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Mało znany szczegół

Rel

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka