Zapiszą się na kartach historii bez pędzla i płótna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Fergus
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2020, 13:42
A ja w przeciwieństwie do innych w szkole plastycznej nie wybieram się na ASP
Odpisz
9 lipca 2020, 19:48
@rozwalgo: Marnujesz szansę na uczynienie Polski wielką niezwyciężoną i lechicką.
Odpisz
9 lipca 2020, 11:10
Ciekawe, czy w alternatywnej rzeczywistości w której to os wygrała 2 WŚ, zamiast malowania z Bobem Rossem, jest malowanie z Adolfem Hitlerem
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2020, 11:41
@Ulanus: według teorii alternatywnych rzeczywistości coś takiego istnieje bo istniej dosłownie każdy wymyślony scenariusz np może być świat w którym jedyną różnicą są inne kolory oczów u ludzi
Odpisz
9 lipca 2020, 12:32
@Ulanus: Ej to je zajebiste
Odpisz
9 lipca 2020, 13:51
@Ulanus: możliwe tylko przy stworzeniu paktu Ribbentrop-Beck
Odpisz
9 lipca 2020, 13:52
@HerrGrievous: może być też świat w którym ktoś z was jest w homo trójkącie z nieśmiertelnym Stalinem i Hitlerem
Odpisz
9 lipca 2020, 13:54
@Dosek: śmierć homo
Dolek na czerwone |_|
Odpisz
9 lipca 2020, 15:03
@Dosek: Czyli każdy morze być anthro...
Odpisz
8 lipca 2020, 10:31
Deutschland, Deutschland über alles...
Odpisz
8 lipca 2020, 10:32
@Kahol05:
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2020, 10:33
@Kahol05: Schöne Wörter
Odpisz
8 lipca 2020, 10:41
@Kahol05: Preferuje Heil dir im Siegerkranz jako hymn Niemiec.
Odpisz
9 lipca 2020, 11:05
@Kahol05:
Odpisz
8 lipca 2020, 10:51
Może i tak, ale przypominan że jedyna prawdziwa i prawowita Rzesza to ta:
Odpisz
8 lipca 2020, 10:59
@Ukryty_W_Cieniu: Piękny kształt atakującego aligatora. Niesamowity widok
Odpisz
8 lipca 2020, 11:02
@Witciu: No i przypominam ze ta prawdziwa Rzesza trwała 4 razy dłużej.
Odpisz
8 lipca 2020, 11:13
@Ukryty_W_Cieniu:
Odpisz
8 lipca 2020, 11:33
@Burger2004_09: To coś było beznadziejne. W sensie tamto xesarstwo było tylko z imienia cesarstwem.
Odpisz
8 lipca 2020, 12:15
@Ukryty_W_Cieniu: Dokładnie tak. To nie miało prawa nosić tytułu cesarstwa
Odpisz
8 lipca 2020, 10:44
Meh ja bym raczej płakał
Odpisz