Zapiszą się na kartach historii bez pędzla i płótna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Równi i równiejsi
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2020, 13:42
A ja w przeciwieństwie do innych w szkole plastycznej nie wybieram się na ASP
Odpisz
9 lipca 2020, 19:48
@rozwalgo: Marnujesz szansę na uczynienie Polski wielką niezwyciężoną i lechicką.
Odpisz
9 lipca 2020, 11:10
Ciekawe, czy w alternatywnej rzeczywistości w której to os wygrała 2 WŚ, zamiast malowania z Bobem Rossem, jest malowanie z Adolfem Hitlerem
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2020, 11:41
@Ulanus: według teorii alternatywnych rzeczywistości coś takiego istnieje bo istniej dosłownie każdy wymyślony scenariusz np może być świat w którym jedyną różnicą są inne kolory oczów u ludzi
Odpisz
9 lipca 2020, 12:32
@Ulanus: Ej to je zajebiste
Odpisz
9 lipca 2020, 13:51
@Ulanus: możliwe tylko przy stworzeniu paktu Ribbentrop-Beck
Odpisz
9 lipca 2020, 13:52
@HerrGrievous: może być też świat w którym ktoś z was jest w homo trójkącie z nieśmiertelnym Stalinem i Hitlerem
Odpisz
9 lipca 2020, 13:54
@Dosek: śmierć homo
Dolek na czerwone |_|
Odpisz
9 lipca 2020, 15:03
@Dosek: Czyli każdy morze być anthro...
Odpisz
8 lipca 2020, 10:31
Deutschland, Deutschland über alles...
Odpisz
8 lipca 2020, 10:32
@Kahol05:
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2020, 10:33
@Kahol05: Schöne Wörter
Odpisz
8 lipca 2020, 10:41
@Kahol05: Preferuje Heil dir im Siegerkranz jako hymn Niemiec.
Odpisz
9 lipca 2020, 11:05
@Kahol05:
Odpisz
8 lipca 2020, 10:51
Może i tak, ale przypominan że jedyna prawdziwa i prawowita Rzesza to ta:
Odpisz
8 lipca 2020, 10:59
@Ukryty_W_Cieniu: Piękny kształt atakującego aligatora. Niesamowity widok
Odpisz
8 lipca 2020, 11:02
@Witciu: No i przypominam ze ta prawdziwa Rzesza trwała 4 razy dłużej.
Odpisz
8 lipca 2020, 11:13
@Ukryty_W_Cieniu:
Odpisz
8 lipca 2020, 11:33
@Burger2004_09: To coś było beznadziejne. W sensie tamto xesarstwo było tylko z imienia cesarstwem.
Odpisz
8 lipca 2020, 12:15
@Ukryty_W_Cieniu: Dokładnie tak. To nie miało prawa nosić tytułu cesarstwa
Odpisz
8 lipca 2020, 10:44
Meh ja bym raczej płakał
Odpisz