Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PrzyjacielKomentarzowy

15 lipca 2020, 23:22

Bardzo jestem zażenowany bluzami z "ahegao" i nie wiem co ludzie w tym widzą

Avatar UZMAjejownik

17 lipca 2020, 09:49

@PrzyjacielKomentarzowy: obnoszenie się że swoim spie**oleniem

Avatar Ogr_Shrek

8 lipca 2020, 22:23

Da ktoś prawy górny róg powiększony i wyostrzony?

Avatar CivuX

11 lipca 2020, 20:48

@Ogr_Shrek: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Ogr_Shrek

11 lipca 2020, 20:49

@CivuX: Potrzebuję na zdjęcie klasowej konfy XD

Avatar CivuX

11 lipca 2020, 20:52

@Ogr_Shrek: a ok XD

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2020, 17:26

Avatar Ukryty_W_Cieniu

8 lipca 2020, 20:38

Odczepcie się od Elżbiety. Trzeba szanowaç niektórych ludzi. I tak, mam ból dupy o tą pieprzoną bluzę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MeenziPL

8 lipca 2020, 20:47

@Ukryty_W_Cieniu: Tak, to jest H.E.C.U.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2020, 17:25

@Ukryty_W_Cieniu: To jest tylko koszulka

Avatar Jakut484

11 lipca 2020, 22:01

da ktoś jakiś pomys aby przekonać rodziców aby mi kupili taką bluzę w prawym górnym?

Avatar NesquikBoi

11 lipca 2020, 22:17

@Jakut484: +1

Avatar Liski_sa_super

12 lipca 2020, 00:10

@Jakut484: powiedz że i tak nie ma dla ciebie ratunku od całkowitego zdegenerowania więc lepiej żebyś cieszył się nim

Avatar Jakut484

12 lipca 2020, 12:24

@Liski_sa_super: no nie wiem

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2020, 13:07

@Jakut484: Mordo może sam se na nią zarób...?
Nie wiem, ale jak by była za twoje pieniądze to by chyba nie mogliby ci zabronić ją kupić..?

Avatar Nokia_701

12 lipca 2020, 10:21

Mmmm... Prawy górny, i cyk bicie konika

Avatar Nokia_701

30 marca 2021, 10:32

@Nokia_701: japie....e co ja pisalem...

Avatar Envrei

11 lipca 2020, 22:20

Ok to zwróciło sens memu życiu

Avatar SwampyCat

8 lipca 2020, 20:52

Gdybym pokazał to mojemu ziomeczkowi z Anglii (Adamowi) to by zrobił mema z Dudą XD

Avatar Pozytywny_wariat

11 lipca 2020, 19:41

@SwampyCat:
A kto z nim nie robi memów?

Avatar Boberek00

8 lipca 2020, 20:37

W lewym dolnym wygląda dobrze

Avatar Ogr_Shrek

8 lipca 2020, 22:24

@Boberek00: Wygląda jak istniejący wzór

Avatar Kapitalista

8 lipca 2020, 21:30

Ktoś tu wyląduje w królewskim lochu

Avatar antonippp

8 lipca 2020, 20:39

Agehango
Aheango
To ono

Avatar
ddawdad

8 lipca 2020, 20:38

Fajna koszulka z Dooma.

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2020, 20:38

Aż mi się jej trochę szkoda zrobiło, ale fajnie wygląda w tych na dole

Avatar
TorNister

8 lipca 2020, 20:38

Królowa we wszystkim wygląda kozacko

Avatar Burger2004_09

8 lipca 2020, 20:36

Ten galaktyczny ubiór wygląda ekstra, aż by się chciało kupić

Avatar Bartolinise

8 lipca 2020, 20:36

prawy górny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Ukryty_W_Cieniu

Edytowano - 8 lipca 2020, 20:49

@Bartolinise: Srpsku Granatu Božija ruka vodi, tamo gde je pošaljemo ona i pogodi.

komentarz obrazkowy

Avatar Bartolinise

8 lipca 2020, 20:49

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Północne Węgry

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ładne rzeczy

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka