Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2020, 14:30

K**wa jak ja bym chciała mieć kogoś, komu mogę kraść bluzy i mnie na policję za to nie zgłosi-
Ale to się raczej nie spełni, bo ja potrafię się zakochiwać tylko w postaciach fikcyjnych-

Avatar Tajdeus

9 lipca 2020, 23:01

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Tajdeus

Edytowano - 10 lipca 2020, 09:22

@BubbleGum_14: Polecam trafić jedną kontrolą tłumu - nawet jeśli oślepił ADC, to szybko zaliczy zgon od midlanera.
I często zmieniaj pole bitwy - obecnie grzyby stoją tylko 5 minut, więc trzeba przewidywać ruchy przeciwnika przed teamfightem. Np. jak rozrzucisz grzyby przy smoku, a wróg przepycha linię, to masz problem.

Avatar BubbleGum_14

10 lipca 2020, 09:25

@Tajdeus: e tam, ja gram na midzie i ten teemo denerwuje mnie tylko na koniec gdy już pushujemy ich albo on zejdzie pomóc dla kogoś z mida, ale tak czy siak mnie zabije

Avatar Cotosiestanelo

Edytowano - 9 lipca 2020, 22:26

Ej panowie, szybki boost do samooceny. Jesteście prawdopodobnie bardzo atrakcyjni, wielu z was ma świetne charaktery. Uświadomiłem sobie niedawno, że rozmowa z dziewczyną nie jest trudna, tylko pierwszy krok jest wymagający. Czasami wystarczy pójść za impulsem, bez myślenia podejść i zagadać, serio się sprawdza. Nie myślisz wtedy co moze pójść nie tak,poprostu to robisz. Sytuacja ma się trochę inaczej kiedy wpadliscie w friendzone a ona wie o waszych uczuciach, bo wtedy jest już przesrane. Natomiast reszta to bułka z masłem, nawet jeśli chodzi o miłość waszego życia. Pamiętajcie, że po podejściu i nawiązaniu rozmowy jest tylko z górki. Nie zmieni to faktu, że żeby zdobyć nie tylko jej zainteresowanie, a również uczucia, to trzeba się postarać. Każdy z was ma w sobie coś zajebistego, wystarczająco zajebistego żeby poderwać w końcu jakąś dziewczynę. Wierzę w was panowie i wiem, że kiedyś wszyscy wyjdziecie z "przegrywu"

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2020, 22:49

@Cotosiestanelo: Obiektywnie nie jestem ani atrakcyjny, ani dobry z charakteru, a rozmowa z kimkplwiek jeat dla mnie ciężka, szczególnie z obcą osobą

Avatar Bunnykova

10 lipca 2020, 00:51



To nic nie zmienia, my ludzie mamy bowiem pewną cechę która różni nas od innych stworzeń- inne stworzenia by się zmienić potrzebują ewolucji, my natomiast posiadamy siłę woli.

Polecam zrobić sobie taką obiektywną listę zarówno zalet jak i wad- wady wtedy eliminujeny a zalety polepszamy.

Mamy teraz tyle możliwości, kiedyś dostęp do informacji był ograniczony- teraz z łatwością możemy się doedukować.
Kiedyś nie było dobrych leków tym samym zwykłe przeziębienie mogło okazać się śmiertelne,teraz ludzie mogą żyć dłużej, a im więcej życia tym więcej czasu na stawianiu się lepszą wersją siebie-życzę Ci powodzenia, mam nadzieję że kiedyś staniesz się tym swoim upragnionym ,,ja" i znajdziesz szczęście.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2020, 08:05

@Bunnykova: Nie dzięki, nie chce mi się. Obecny stan jest wystarczający

Avatar Szymon2410

10 lipca 2020, 02:25

maine państwo

Avatar Kejdzej

9 lipca 2020, 09:44

Skoro baby tak bardzo lubią chodzić w koszulach chłopaków to czemu se same nie kupią męskich?

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2020, 10:06

@Kejdzej: używane mają zapach i osobowość, więc noszenie takiej sklepowej mija się z celem

Avatar kosmiczny_kamien

10 lipca 2020, 00:15

@Kejdzej: Kurde mordo dział męskich bluzek w ciupach to pierwsze gdzie idę

Avatar Bunnykova

10 lipca 2020, 00:40

@Kejdzej:

Tu nie chodzi o jakąś bluzę a o tą konkretną.
Wasza bluza posiada wasz zapach i wasze ciepło, to sprawia że nosząc taką bluzę czujemy się jakbyście byli cały czas koło nas - co za tym idzie poprostu czujemy się bezpieczeniej i milej. :3

Avatar Murarzowa

9 lipca 2020, 23:55

kiedyś słyszałam jak ktoś się żalił, że mu typiarka zabiera ubrania mimo iż ma swoje
a jej rzeczy nie weźmie bo są jakieś dziwne

(pewnie ma same crop topy albo inne takie)

myślę, że powinien wprowadzić reżim
wszystko ma swoje granice

oprócz polski 1795-1917

Avatar Glisda

9 lipca 2020, 23:30

Nienawidziłam jednej bluzy ale kiedy crush powiedział że jest ładna pokochałam ją

Avatar Polakowaty

9 lipca 2020, 23:46

@Glisda: Tak samo mam ja z Gdańskiem. Nie pojade tam no chyba że z sympatią

Avatar Shadow_123321

9 lipca 2020, 22:52

Moja dziewczyna wygląda jak powietrze kolor oczu ma przezroczysty dobra ku*wa co tu pie**olić jestem przegrywem i nie gadałem z dziewczyną

Avatar Stulej4

9 lipca 2020, 21:44

Ja tam wtedy zakładam jej bieliznę
co

Avatar gracjan_pl

9 lipca 2020, 21:20

Wygląda pewnie ładnie. Ale no niestety jestem przegrywem i nie mam dziewczyny

Avatar NesquikBoi

9 lipca 2020, 21:25

Avatar KermitFilozof

9 lipca 2020, 13:08

Moja dziewczyna jest drobniutka i jak zakłada moją bluzę lub bluzkę to wygląda jak w sukience

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2020, 01:46

twoja co

teraz jest ten moment kiedy sie smiejecie i dajecie mi strzalke w gore

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Iamthedoctor

Edytowano - 9 lipca 2020, 02:04

a gdzie to salto, chciałbym zobaczyć, ale długo na to czekałem XD

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2020, 11:17

@Iamthedoctor: wejdz sobie na moj profil i na samym dole opisu jest link do jutuba z cala akcja

Avatar Krzyniu

9 lipca 2020, 02:16

A jak ja noszę jej stanik to od razu żem jakiś pie**olnięty

Avatar
Senedrom

9 lipca 2020, 02:19

@Krzyniu: No bo jesteś

Avatar KabeY

9 lipca 2020, 10:52

@Krzyniu: to zacznij jeszcze jej majtki nosić

Avatar
CiasteczekPl

9 lipca 2020, 08:39

Wstawaj Marek zesrałeś się

Avatar VentoAssonnato

9 lipca 2020, 07:35

Nie trzeba mieć dziewczyny. Wystarczy mieć starsze rodzeństwo z kolekcją bluz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Fergus

To będzie bolało

Tacy sami, a ściana między nami

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka