Nie mam głosu w tym temacie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2020, 21:04
Zawsze ku*wa, zawsze.Mam juź osiemnaście lat a jak przyjeżdża do nas rodzina z małymi dziećmi(wspominając to, że mam sporo młodszego kuzynostwa)to zawsze zostawiają je ze mną nawet na 6 godziny.I to nie tak, że nie lubię dzieci,po prostu większość z nich to chłopcy i często bardzo szybko się nudzą do tego lubią mnie wkurzać a ja nie mogę nigdy im dowalić bo zaraz mogą iść i na mnie naskarżyć więc muszę to znosić z uśmiechem na twarzy(wspomnę też lubią mi się dobierać do komputera)
Odpisz
13 lipca 2020, 18:05
Emm.. a ile masz rodzeństwa?
Odpisz
9 lipca 2020, 16:52
Oluś? Ciekawe zdrobnienie.
Odpisz
9 lipca 2020, 17:52
@Polish_Soldier: Babcia wołała na mnie Pimpuś,,, nadal uważasz że Oluś jest dziwnie?
Odpisz
9 lipca 2020, 19:05
@Piket: Powiedziałem, że jest ciekawe, nie dziwne.
Odpisz
9 lipca 2020, 19:32
@Polish_Soldier: Spoko ^^
Odpisz
12 lipca 2020, 20:53
@Piket: Alotka pozdrawia.
Odpisz
12 lipca 2020, 23:02
@Polish_Soldier: Na mnie mówią "Madzia"
Moje imię to Paulina
Więc no...
Odpisz
12 lipca 2020, 23:03
@Gryficowa: Ja mam na imię Łukasz, a mówiono czasami do mnie Tomek (od nazwiska, które nie jest podobne do tego imienia).
Odpisz
12 lipca 2020, 23:24
@Polish_Soldier: Mam a imię Oliwier a wołają na mnie Boczek
Odpisz
13 lipca 2020, 17:55
@Polish_Soldier: oluś - Oliwier
Odpisz
12 lipca 2020, 21:41
Mój znajomy ma siostrzeńca który nazywa się Olek, pewnego razu jak graliśmy w minecrafta to Olek ugryzł go w tyłek
Odpisz
12 lipca 2020, 22:45
@natanpl: Co ???
Odpisz
12 lipca 2020, 20:48
Ku*wa Jak Ja Kocham Tą Animację ! U Mnie W rankingu Animacij jest Przy Zwierzogrodzie I Ralphie Demolce.
Odpisz
9 lipca 2020, 16:18
Olek?
Odpisz
9 lipca 2020, 16:26
@VentoAssonnato: "Aleksander"
Odpisz
12 lipca 2020, 20:35
@Piket: jedno i to samo.
Odpisz
9 lipca 2020, 18:26
Animacja to ,, Strażnicy Marzeń"
Odpisz
10 lipca 2020, 02:48
@warrior_pl: Fajna
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2020, 16:08
No to nieźle to dziecko skrzywdzili, żeby takie imię mu nadać
Odpisz
9 lipca 2020, 16:11
@starmagedon: Oluś to zdrobnienie od Aleksander ale kurde dzięki XD
Odpisz
9 lipca 2020, 16:16
@Piket: Tak wiem, ale to zdrobnienie jest bardzo "dziecinne"
Odpisz
9 lipca 2020, 17:49
@starmagedon: Ogólnie to uważam że są tragedie gorsze niż moje imię, ale luz, w brew pozorom nie cierpię tak bardzo i radzę sobie w życiu...
Odpisz
9 lipca 2020, 16:07
OLUŚ
Odpisz
9 lipca 2020, 16:07
OPie, ładne masz imię
Odpisz