Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gameroqu

16 marca 2022, 21:35

Avatar bananmlgdoge

12 lipca 2020, 14:49

tak samo propy w gmodzie

Avatar anteknico

12 lipca 2020, 11:39

Panorama mojego psa

Avatar Nokia_701

12 lipca 2020, 11:44

@anteknico: a pa na mojego

Avatar anteknico

12 lipca 2020, 11:38

Panorama mojego psa

Avatar Sernikzrodzynkami

12 lipca 2020, 10:06

Co się Wydarzyło Z tym obrazkiem ?

Avatar Nokia_701

12 lipca 2020, 10:09

@Sernikzrodzynkami: panorama

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2020, 10:41

@Sernikzrodzynkami: masz tu jeszcze jednego r-mema

Avatar Sernikzrodzynkami

12 lipca 2020, 10:44

Dziękuję Nie lubię Mongolskich Opowieści i wolę Mojego Pixsiego.

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2020, 10:47

@Sernikzrodzynkami: A Ja Nie Lubię Jak Ktoś Pisze Zdania Z Każdym Wyrazem Z Wielkiej Litery DO DIASKA.

Avatar Sernikzrodzynkami

12 lipca 2020, 10:59

To Mnie Powstszymaj.

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2020, 11:15

@Sernikzrodzynkami: Nie Wiem Jak Bo Ty I Tak Wciąż Będziesz Tak Pisać

Avatar Sernikzrodzynkami

12 lipca 2020, 11:19

Dokładnie Tak Będzie (:<

Avatar PanHubert

10 lipca 2020, 06:49

Jeżeli to kogoś interesuje, to to jest prawdopodobnie Citroen C4 Picasso

Avatar Nokia_701

10 lipca 2020, 08:53

@PanHubert: dzięki

Avatar Janusz_Prawdziwy

10 lipca 2020, 03:59

ja tam wole Opere albo Firefoxa. Szybsze i nie szpieguje wszystkiego co robie

Avatar Murarzowa

10 lipca 2020, 01:29

wygląda trochę jak ta scena z autem z Lucy

Avatar Bright32

9 lipca 2020, 22:07

Ja kiedy zacząłem spamić jednym przedmiotem w Gmodzie

Avatar Nokia_701

9 lipca 2020, 22:08

@Bright32: to użyj szablonu

Avatar Bright32

9 lipca 2020, 22:09

@Nokia_701: Nieee

Avatar Nokia_701

9 lipca 2020, 22:12

@Bright32: czemu

Avatar Bright32

9 lipca 2020, 22:12

@Nokia_701: Bo po co?

Avatar Nokia_701

9 lipca 2020, 22:14

@Bright32: bo do tego one służą

Avatar Nokia_701

9 lipca 2020, 22:05

Tu macie szablon: Za dużo tego!

Avatar Nokia_701

9 lipca 2020, 22:07

@Nokia_701: albo z tego też memujcie pt. ,,Zrozum to wreszcie konieczko"

Avatar
niemamnietu

9 lipca 2020, 22:03

Każdy wie, że tak się nie robi, a każdy tak robi

Avatar starmagedon

9 lipca 2020, 22:01

Lepiej byłoby: Klikam w Chrome
Chrome: Nie uruchamia się
Klikam w Chrome wielokrotnie
Chrome

Avatar
Dart_wader

9 lipca 2020, 22:01

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Mało znany szczegół

Powodzenia

Ostry ten sędzia

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka