Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rumcajschr

10 lipca 2020, 11:57

Zjadacie banana z panierką czy bez?

Avatar KufelMleka

10 lipca 2020, 12:00

@rumcajschr: Ja tam zawsze najpierw wyciągam ości.

Avatar Witciu

10 lipca 2020, 12:49

@rumcajschr: ja preferuję płatki z wodą

Avatar Murarzowa

10 lipca 2020, 19:18

@Witciu: nie lubię frytek ale zawsze wypijam ten dobry soczek po smażeniu

Avatar Witciu

10 lipca 2020, 22:14

@Murarzowa: Ja lubię wodę z mozarelli

Avatar Murarzowa

11 lipca 2020, 00:16

@Witciu: tak jest że pyszna
w szczególności zagryziona czekoladą i tą fajną solą ci marnują ją na drogach

Avatar Rakiczan

13 lipca 2020, 16:59

@rumcajschr: Mmm banany smażone w panierce <3

Avatar Makos305

13 lipca 2020, 23:17

@rumcajschr: ja to najbardziej lubię wodę która się oddziela od jogurtu i do tego flaczki z niewydalonymi fekaliami, pychotka!

Avatar szymon200691

5 grudnia 2021, 22:30

@Makos305: ja najbardziej lubię zupę z pastą do zębów zmieszaną z sokiem pomarańczowym

Avatar Murarzowa

6 grudnia 2021, 00:00

@szymon200691: to ty jesz coś poza skórką pomarańczy?

Avatar Witciu

6 grudnia 2021, 22:50

@Murarzowa: A jak jecie jabłko to wyjadacie łyżeczką do końca skórki czy zostawiacie trochę?

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

14 lipca 2020, 09:17

Jecie burgera z pudełkiem czy bez?

Avatar ZYCIE_MOIM123ZYCIEM

13 lipca 2020, 20:51

dont mejk mi kraj plz

Avatar
Trucizna

13 lipca 2020, 16:41

Avatar Axyui

13 lipca 2020, 16:56

pasujący nawet nick do tego mema

Avatar
Trucizna

13 lipca 2020, 19:42

@Axyui: Tak. To na memie nazywa się [MOJA NAZWA] i cieszę się, że smakowałam bohaterowi mema ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Legoshi

13 lipca 2020, 19:25

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2020, 11:53

Ten kto napisał ten post nie dostał żadnych chorób żołądkowych?

Avatar jacek1s

10 lipca 2020, 11:54

a dlaczego by mial

Avatar KufelMleka

10 lipca 2020, 11:54

Owrzodzenie żołądka nie jest w pierwszej chwili aż takie widoczne. A poza tym mutanty lubują się w takich schorzeniach.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2020, 11:55

@jacek1s: Bo pleśń powoduje choroby nie? No może nie na serze, ale to inna kwestia.

Avatar jacek1s

10 lipca 2020, 12:00

Przecież nie ma dowodu na to, że on to je naprawdę.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2020, 12:01

@jacek1s: Napisał, że smakowite to chyba przynajmniej spróbował spleśniałych bułeczek.

Avatar jacek1s

10 lipca 2020, 12:02

Mógł kłamać.

Avatar Erenea

13 lipca 2020, 17:19

@jacek1s: naprawdę, ktoś ośmieliłby się kłamać w internecie???

Avatar Dov_Pl

13 lipca 2020, 16:41

Pizza z kością moja ulubiona.

Avatar nieoryginalny

10 lipca 2020, 12:44

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie znoszę kleszczy

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tacy to pożyją

Mało znany szczegół

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka