Zrób trik ze znikającym kciukiem i idziesz na stos
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To bilet w jedną stronę skarbie
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2020, 12:49
Mnie zawsze wkurzają 15-16 latki , które mówią że muszą codziennie palić po kilka bo są uzależnione. No ja myślę że spokojnie mogły by to odłożyć sądząc po tym że długo tego nie robiły w sensie że nie paliły przez kilka długich lat.
Odpisz
10 lipca 2020, 13:40
@Paranienormalne: Uzależnienie może się pojawić bardzo szybko i istnieje duże prawdopodobieństwo, że mówią prawdę; problemem jest, że ludzie zaczynają palić w tak młodym wieku i nie potrafią się zmotywować do próby rzucenia nałogu.
Odpisz
10 lipca 2020, 13:49
@Krowochochla: chodzi mi bardziej o to że oni sami sobie wmawiają często ten nałóg, chcąc go podświadomie mieć, skąd to wiem? Moja przyjaciółka tak postępuje.
Odpisz
10 lipca 2020, 13:55
@Paranienormalne: No tak, niestety jest to właśnie kwestia tego, że w niektórych młodzieżowych środowiskach palenie jest uważane za "fajne" :/
Odpisz
10 lipca 2020, 21:46
@Paranienormalne: moi palą i ja jednemu zabrałem dzieciakowi papierosa i on powiedział że pali a nadal żyje i próbował mnie znokautować taki malec i potem jak przestał to po tajemnie wyjąłem paczke jego ziomków wyrzuciłem i potem sie dziwili gdzie są fajki a ja mówie tak to skutkuje gdy palisz. Palisz jedna ostatnio używana rzecz znika ci
Odpisz
10 lipca 2020, 21:46
@Paranienormalne: i więcej nie palili xd
Odpisz
10 lipca 2020, 22:45
@Nikodem8378: popieram
Odpisz
10 lipca 2020, 23:44
@Nikodem8378: ku*wa to już idę do swojej mamusi i zabiore Jej te narkotyki może przestanie a tatuś wruci he he
Odpisz
10 lipca 2020, 23:45
@Shadow_123321: spróbuj ale ostrożnie gdy nie patrzy
Odpisz
10 lipca 2020, 23:48
@Nikodem8378: już śpi ma słabą głowę
Odpisz
11 lipca 2020, 00:26
@Shadow_123321: zabierz jej i wyrzuć
Odpisz
11 lipca 2020, 00:28
@Nikodem8378: może spale
Odpisz
11 lipca 2020, 00:29
@Shadow_123321: no możesz
Odpisz
11 lipca 2020, 00:30
@Nikodem8378: to już rozpaliłem ognisko
Odpisz
11 lipca 2020, 00:30
@Shadow_123321: o północy??
Odpisz
11 lipca 2020, 00:30
@Nikodem8378: ta normalnie
Odpisz
11 lipca 2020, 00:31
@Shadow_123321: ktoś pomyśli że pożar jest i wezwą straż
Odpisz
12 lipca 2020, 00:52
@Nikodem8378: je**ć to nie pomyśleli
Odpisz
10 lipca 2020, 12:20
Naprawdę są ludzie którzy myślą że palenie nie jest szkodliwe?
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2020, 12:22
Są Słowianie którzy na poważnie wychwalają i wielbią Adiego który uważał ich za podludzi i prawdopodobnie by ich albo wysłał do obozów wypoczynkowych albo zniewolił, więc już nic mnie nie zdziwi
Odpisz
10 lipca 2020, 12:28
Cóż, wielu palaczy może wie, że zabija i jest szkodliwe, ale świadomie odrzuca tą wiedzę, a to prawie to samo
Odpisz