Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jakby trochę nie fair
Totalnie
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2015, 21:31
wyścigi
Odpisz
17 listopada 2013, 18:48
Która to fifa? Jak dostane odpowiedź będę nołlajfił to póki, do puty nie dostane takiego samego efektu! (chyba że to PES, wtedy wywale przez okna jak tamtego kolesia)
Odpisz
18 listopada 2013, 18:14
@kazakol2000: według mnie to fifa 13 lub 14
Odpisz
18 listopada 2013, 20:29
@mikokaro: po tej grafice? phi
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2013, 18:24
Ale wygimnastykowani
Odpisz
17 listopada 2013, 18:43
@Patryk933: Ten, którego wywalają przez okno zawsze ma najlepsze pomysły.
Odpisz
17 listopada 2013, 18:44
ahhhh mój błąd
Odpisz
17 listopada 2013, 18:56
@Patryk933: Tak xD
Odpisz
17 listopada 2013, 19:26
hehe
Odpisz