Przynajmniej można sobie pojeść
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2020, 17:12
Tak cię kochała że nawet ci poleciła pizze
Odpisz
16 lipca 2020, 09:02
....Więc dzwonisz po pizze, i godzinę później zjawia się ona z pizzą w rękach....
Odpisz
16 lipca 2020, 09:47
@Mikrus19: wstawaj, zesrałeś się
Odpisz
16 lipca 2020, 09:48
@Mikrus19: w ogóle to chyba słaba pizzeria skoro dostawa zajmuje im godzinę
Odpisz
16 lipca 2020, 11:13
@Polalak: Albo daleka
Odpisz
16 lipca 2020, 11:30
ja mam pizzerie 200 metrów od domu i czasem 40 minut cały proces im zajmuje
Odpisz
16 lipca 2020, 12:24
@Polalak: Kraków. 3/5 pizzerii dojeżdża do mnie w okolicach 50+ minut
Odpisz
16 lipca 2020, 08:50
Można przy okazji z dostawcą pizzy pogadać
Odpisz
16 lipca 2020, 08:48
Ale pizze masz przynajmniej
Odpisz
12 lipca 2020, 15:46
u mnie najczęściej robią tak że podają swój numer ale jedną cyfrę przekręcają żęby w razie gdybym chciał je sprawdzić od razu móc powiedziec że sie ,,pomyliły" sorry ale jak 10 laska z rzędu myli się w ten sam sposób to człowiek zaczyna się czeoś domyślać
Odpisz
11 lipca 2020, 13:27
Ja raz dałam nauczycielce numer do Maka zamiast do matki.
Była to dosyć otyła nauczycielka.
Najlepsze jest to, że ziomek ją rozpoznał i zapytał, czy jak zwykle 4 cheeseburgery, frytki i cola dietetyczna.
Mina klasy i nauczycielki bezcenna.
Odpisz
11 lipca 2020, 13:29
kekw
Odpisz
11 lipca 2020, 13:29
i co potem było?
Odpisz
11 lipca 2020, 13:31
To nie zorientowała się że dzwoni na numer który ma w szybkim wybieraniu? Albo telefon jej nie wyświetlił że ma wpisany?
Odpisz
11 lipca 2020, 13:37
A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać
Odpisz
11 lipca 2020, 13:47
@toster77: Miała telefon z poprzedniej epoki-
Odpisz
11 lipca 2020, 13:48
@Polalak: Jakoś zdołałam się wytłumaczyć, że pomyliłam cyferkę albo, że ona źle usłyszała i skończyło się...bez niczego szczególnego.
Nie miałam u nikogo przypału.
Odpisz