Pozdrawiam admina, bo pewnie ma teraz ciężko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2020, 17:04
Dodane dzisiaj, i cyk na główną.
A NIEKTÓRE GNIJĄ MIESIĄCAMI
Odpisz
11 lipca 2020, 17:06
@Ignisus: Mem na czasie, więc szybko przeszedł.
Odpisz
11 lipca 2020, 17:29
@Polish_Soldier: Pamiętam jak mem wrzucony na początku czerwca, związany z ruchem lgbt, został skasoowany z poczekalni 2 miesiące później, albo jeszcze później
Odpisz
11 lipca 2020, 17:30
@Ignisus: Może admin nie chciał robić spamu memami z LGBT.
Odpisz
11 lipca 2020, 18:07
@Ignisus: pamiętasz, że mem wrzucony 1 miesiąc i 11 dni temu skasowaliśmy po 2 miesiącach?
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2020, 18:10
@jejapl: Po pierwsze, nie pamiętam tego dobrze, po drugie, idę powiedzieć o tym komentarzu pod pogadajmy
Odpisz
11 lipca 2020, 18:14
@jejapl: Ja nie chcę być panem Marudą, ale mający grubo ponad 100 głosów mem o przebraniu się z kumplem za Jokerów i pozowaniu na schodach, dodany w październiku, swoje też odsiedział i trafił na główną gdzieś tak w grudni zdaje się, kiedy memy o Jokerze już wszystkim się przejadły.
Odpisz
11 lipca 2020, 18:17
@KufelMleka: Pomyłki się zdarzają. Teraz oceniamy i wybieramy memy bardzo szybko, na bieżąco. Najlepsze z danego dnia, więc liczba głosów nie ma aż takiego znaczenia. Czasami mogą się wylosować późno, przy złym zbiegu okoliczności. Może być też tak, że ustawiliśmy mema na 17:00, a potem zmieniliśmy godzinę memów na 18:00.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2020, 18:20
@jejapl: No, wiadomo, życie nie jest piękne, choć bywa.
Odpisz
11 lipca 2020, 17:52
Z jakiej to bajki?
Odpisz
11 lipca 2020, 17:57
@roliroli: "Koralina", taki horror dla dzieci
Odpisz
11 lipca 2020, 17:57
@WielkiSpod: dzięki
Odpisz
11 lipca 2020, 17:26
Ale szybko przeszło, pewnie przez tytuł
Odpisz
11 lipca 2020, 17:23
kurczę, niecałe 50 i na główną
Odpisz
11 lipca 2020, 17:04
Troszunie mało tych szczałek
Stan: 47 - 0
Odpisz
11 lipca 2020, 15:49
Co do tytułu - mmmm
Odpisz
11 lipca 2020, 15:46
Po co to "nikt"?
Odpisz
11 lipca 2020, 15:48
@hlepo:
Odpisz
11 lipca 2020, 15:48
@hlepo: Nie wiem w sumie, może dodać 2 wersję bez nikt?
Odpisz
11 lipca 2020, 15:48
@hlepo: bo "nikt:" jest takie wiesz, c😎😎l i jest takie memiarskie zabawns i wgl
Odpisz