Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2020, 09:14
To jest podróbka
Odpisz
13 lipca 2020, 14:50
znacie przeszłość brutusa? :c walczył na wojnie, został dźgnięty w oko, przez co jest niewidomy i ma blizne
Odpisz
16 lipca 2020, 12:48
@xHaroTM: Raczej pół-niewidomy
Odpisz
17 lipca 2020, 00:05
@xHaroTM: Patrząc na wielkość blizny musiał to być Ku*ewsko wielki nóż...
Odpisz
3 sierpnia 2020, 13:30
raczej koleś po całości przejechał mu zwykłym sztyletem
a poza tym na filmach tacy ludzie często mają coś takiego
to jest bardzo popularne
Odpisz
3 sierpnia 2020, 13:34
@sam_na_zawsze: Czyli nie został dźgnięty, a po prostu przejechali mu nożem po pysku
Odpisz
4 sierpnia 2020, 17:42
dokładnie
Odpisz
4 sierpnia 2020, 17:47
@sam_na_zawsze: No to jest duże niedopowiedzenie...
Odpisz
16 lipca 2020, 08:52
hiau
Odpisz
13 lipca 2020, 23:18
Jezus maria. Czyli to kot?
Odpisz
13 lipca 2020, 14:23
Jeju Te Komiksy Powinny Być Przepisywane Ludzią Z Depresją jako Leki.
Odpisz
13 lipca 2020, 14:25
@Sernikzrodzynkami: zgadzam się mordo ♡♡♡
Odpisz
13 lipca 2020, 15:03
Chwila Dziewczyna nazwała mnie Mordą ?
NAJlepszY DZIEŃ W ŻYCIU !!!
Odpisz
13 lipca 2020, 16:10
@Sernikzrodzynkami: You're welcome ziomek ♡♡♡
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2020, 17:01
@Sernikzrodzynkami: Czy ja wiem nie mam depresji, tak mi się przynajmniej wydaje, ale od razu pomyślałem, że oni pewnie są starzy i teraz wspominają, bo zaraz umrą i mi się smutno zrobił.
Odpisz
13 lipca 2020, 17:49
@Sernikzrodzynkami: Jeśli chcesz mordo, to mogę cię inaczej nazywać~
Odpisz
13 lipca 2020, 19:14
Niby Jak ?
Odpisz
13 lipca 2020, 19:45
@Sernikzrodzynkami: Mordeczka~
Odpisz
13 lipca 2020, 18:03
Lepiej by chyba brzmialo starszy brat a nie duzy brat. Big brother chyba idzie przetlumaczyc na dwa powyzsze sposoby i starszy wedlug mnie brzmi lepiej
Odpisz
13 lipca 2020, 14:49
Fajen
Odpisz
13 lipca 2020, 14:45
Nie widzę, co ludzie w tym widzą.
Odpisz
13 lipca 2020, 15:02
widzę że nie widzisz co ludzie w tym widzą jednak widzę że ja widzę co ludzie w tym widzą
Odpisz
13 lipca 2020, 15:04
@TellingKolega: To był cytat z jakiegoś filmu, chociaż nie potrafię powiedzieć z jakiego.
Odpisz
13 lipca 2020, 15:05
Może "Vinci"?
Odpisz
13 lipca 2020, 15:06
ja Chciałem tylko napisać głupi komentarz a okazuje się że cytuje filmy
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2020, 15:09
@TellingKolega: ano cytuję, bo faktycznie nie widzę
Chyba jak na obrazku są piesek i kotek, to ludzie po prostu muszą zalaikować.
Odpisz
13 lipca 2020, 14:20
one są super
Odpisz
13 lipca 2020, 14:11
Lubię te komiksy
Odpisz
13 lipca 2020, 14:08
SOS SOOOOS SoStra mmmm SOOOOS
Odpisz
12 lipca 2020, 14:54
o tak uwielbiam tee komiksy na instagramie zawsze na bieżąco najnowszy komisks musze zobaczyć. Polecam
Odpisz
12 lipca 2020, 14:07
Przy drugim panelu jest litrówka
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2020, 13:55
Ten komiks chyba zostanie liderem Poczekalni
Odpisz
12 lipca 2020, 13:47
Kto robi te komiksy? Są całkiem urocze.
Odpisz
12 lipca 2020, 13:49
@Ukryty_W_Cieniu: Prawy dolny róg.
Odpisz
12 lipca 2020, 13:49
@Ukryty_W_Cieniu: na każdym prawie panelu jest napisane
@Pet_foolery
Odpisz
12 lipca 2020, 13:50
Rzeczywiście, jestem ślepy.
Odpisz