Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Fajnie że odpowiedzieli
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tacy sami, a ściana między nami
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2020, 10:14
To się da mieć tylko 100 pingu?
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2020, 10:20
@Jejathebest: Ja mam zwykle 5
Odpisz
13 lipca 2020, 10:54
@Jejathebest: Ja praktycznie zawsze mam ok. 200.
Odpisz
13 lipca 2020, 11:35
@Jejathebest: ja na necie z Orange miałem 2-5
Odpisz
13 lipca 2020, 12:11
@Jejathebest: sto? Ja mam 9000
Odpisz
13 lipca 2020, 12:13
@polski_skoczek: ja miałem raz 21 tys
Odpisz
16 lipca 2020, 15:44
@Janek1312: Właśnie będę musiał sobie ogarnąć Orange bo z Playa nie jest fajny przez limit gb
Odpisz
16 lipca 2020, 15:50
@Janek1312: ja na necie z Plusa mam ok. 90-100 a od Playa 300 ileś
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2020, 16:11
@Jejathebest: A ja mam ∞ pingu
Odpisz
16 lipca 2020, 16:42
@Jejathebest: Ja mam jakoś od 40 do 70
Odpisz
16 lipca 2020, 17:59
Moj osobisty rekord to 20 tysiecy, a teraz gram na 100-200 pingu
Odpisz
16 lipca 2020, 18:30
@ResiaPL: Mój rekord to 1000, ale tylko przez chwilę
Odpisz
16 lipca 2020, 20:40
@Jejathebest: ja mam ok 40-70
Odpisz
16 lipca 2020, 20:49
@Drag_on: To ping z Playa mam 20
Odpisz
16 lipca 2020, 21:15
pamiętam jak raz grając na tablecie to dostałem taki ping że cały dół ekranu był zapełniony liczbami D:
Odpisz
29 lipca 2020, 14:37
Rekord pobity, 1500 ms pingu
Odpisz
3 stycznia 2023, 06:02
ja u dziadków miałem tak dużo pingu że aż wyj...ło poza skalę
Odpisz
7 grudnia 2022, 12:14
Ja miałem maks 59497494ms bo mi internet wywaliło na 10s
Odpisz
2 listopada 2021, 20:56
To 100ms to dużo? U mnie to minimum a i tak nie raz kończę 1 w tabeli
Odpisz
17 lipca 2020, 00:29
W najgorszym momencie miałem LEDWO 5000ms.
Odpisz
13 lipca 2020, 09:29
Ja wczoraj grałem z kolegą w farming Simulator 19 na najniższych ustawieniach graficznych i z włączonym programem log me in hamachi bez którego wgl nie mogliśmy się połączyć. I tam mi skakał ping od 60 do 1500
Odpisz
16 lipca 2020, 20:06
@Pixelchu: jezu, zawsze myślałem że to taka dziwna nazwa logmein, a jak teraz napisałeś ze spacjami ,to to nabrało sensu, boże 10 lat życia w błędzie
Odpisz
16 lipca 2020, 22:32
@reedy7: nie musisz dziękować :-D
Odpisz
16 lipca 2020, 18:32
Pff ja mam minimum 300
Odpisz
16 lipca 2020, 18:03
Może dlatego że jak kierujesz łazikiem marsjańskim to nie ma ryzyka że nagle zza rogu ci wyskoczy łysy rosyjski grubas z minigunem w łapach
Odpisz
16 lipca 2020, 15:03
Ludzie zawsze mówią nic nie zastąpi kabla ethernet przeprowadzonego przez pół domu, gówno prawda ja mam taki internet że wi fi ma 50 pingu 20 pobierania 1 wysyłania a na kablu 100 pingu 18 pobierania 0.50 wysyłania
Odpisz
16 lipca 2020, 17:36
@kiwi999999: U mnie nie ma różnicy czy po wifi czy po kablu.
Odpisz
16 lipca 2020, 17:16
Jo we tam 100 Pingu ja przy czymś takim loży masońskiej się kłaniałem...
27917 pingu najwięcej miałem
Średnio 800
Odpisz
16 lipca 2020, 17:04
100 to nic wielkiego xD
Odpisz
16 lipca 2020, 15:12
Przecież 100 to ping poniżej średniej.
Odpisz
13 lipca 2020, 09:21
Kiedyś na jednym serwerze minecraft widziałem średni ping 5 tysięcy
Odpisz
13 lipca 2020, 09:30
@Sergiusz1234: heh mój laptom miał co najmniej 2 razy więcej w minecraft
Odpisz
13 lipca 2020, 09:33
@SuperCebula: Ja teraz mam ładne 40, a jak bardziej zbliże się do routera to nawet 30
Odpisz
13 lipca 2020, 09:18
mm mm, jebzdzidy
Odpisz
13 lipca 2020, 09:20
@Bartolinise: mmmm redtext
Odpisz
13 lipca 2020, 09:20
@Bartolinise: no tak, i co w związku z tym
Odpisz
13 lipca 2020, 09:22
@ZSRRBall: no to że op się nawet ukryć tego nie postarał
Odpisz
13 lipca 2020, 09:28
@SuperCebula: może:
1. nie umie
lub
2. nie chce bo nie ma powodu
Odpisz
13 lipca 2020, 09:29
@ZSRRBall: OP nie umie zrobić mema w generatorze jeja
Odpisz
13 lipca 2020, 09:30
@SuperCebula: nwm mordo
Odpisz
13 lipca 2020, 09:20
HA 100 Pingu to ja bym chciał mój średni ping to tak 1560 - 80 750
Odpisz