Beztroskie chwile dzieciństwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
I po kłopocie
Za co ta premia
Ostry ten sędzia
Niezniszczalne
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2020, 18:14
Może to dziwne, ale choduję mrówki, i to dla mnie tak jakby zrobić mema o zabijaniu psów.
Odpisz
14 lipca 2020, 16:27
A potem puszka dezodorantu wybucha i umierasz.
Odpisz
14 lipca 2020, 14:57
Jesteś gorszy niż Hitler.
Odpisz
14 lipca 2020, 15:16
@WampirZZielonki: Bo Hitler przynajmniej szanował Niemcy
Odpisz
14 lipca 2020, 15:19
@Tryfcio: Dokładnie.
Odpisz
13 lipca 2020, 18:40
Byo
Odpisz
14 lipca 2020, 00:10
@grototo:
Jak byo jak sam robiłem panie
Odpisz
13 lipca 2020, 13:38
Ja takim palnikiem straszyłem młodsze dzieci bo w nas śnieżkami rzucali...
Potem była rozmowa u dyrektorki
Odpisz
13 lipca 2020, 09:42
Kolejny mem r*chający nostalgię do ninjago bo memy ze starym się lepiej przyjmują
Opie ty leniwy amatorze tylko na tyle cię stać
Gdyby sezon 13 był jaśniejszy (akcja dzieje się w jaskiniach i mało widać) to bym ci dvpe skopał szablonami
Odpisz
13 lipca 2020, 09:44
albo wiesz co
Zrobię to, zawsze coś się znajdzie
Czas przywrócić to z czego byłem trochę znany
Odpisz
13 lipca 2020, 09:45
Nie żeby coś, ale masz transformersy na profilowym, przez co wychodzisz na lekkiego hipokrytę.
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2020, 09:47
@Pabeu: ale nie tylko
Nie widzisz tam star wars i Jaya z ninjago?
Że co, mogę się tylko jednym interesować?
A i nie zapominajmy że wszystkie te postacie to przeróbka pewnego pokemona
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2020, 09:56
@Pabeu: o patrz ile materiału mi daje nowy sezonik
Około 3 godziny kontentu do przerobienia na memy
Pokażę ci jak to się robi
Odpisz
13 lipca 2020, 09:59
zluzuj majty w poczekalni jest o wiele gorszych memów
Odpisz
13 lipca 2020, 10:03
ja tylko mówię opowi że marnuje potencjał ninjago
Ja nie po to prosiłem admina o tag ninjago żeby śmieszek dostawał strzałki za branie randomowej grafiki która wywoła reakcję "kurła kiedyś to było"
Odpisz
13 lipca 2020, 10:12
Atakujesz OPa bo użył szablonu z starszych sezonów
Taki mu pasował taki wziął
Odpisz
13 lipca 2020, 10:16
@Jejathebest: to nawet nie jest szablon
On wziął wpisał pewnie "Ninjago Kai spinjitzu" wziął grafikę z pierwszego sezonu bo nostalgia i nawet nie wyłączył tych zwalonych okrągłych boków w meme generator free
Odpisz
13 lipca 2020, 10:18
skąd wiesz że kierował się nostalgią?
Może to było jeden z pierwszych wyników wyszukiwań i taki wział
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2020, 10:22
@Jejathebest: może dlatego że praktycznie każdy mem ninjago nie zrobiony przeze mnie to scena z tylko i wyłącznie pierwszego sezonu?
I z niewidomych przyczyn te memy mają lepsze oceny od tych po zmianie wyglądu ninja
To działa na jejaków podświadomie bo większość z nich pamięta ninjago tylko z tamtego okresu i ten brak różnorodności zaczyna mnie już wnerwiać więc jak widzę mem z pierwszego sezonu to takiego rage'a dostaje że szok
I nie ta grafika to nie jest jeden z pierwszych wyników,nawet się nie pojawia
Odpisz
13 lipca 2020, 10:24
@Jejathebest:
Odpisz
13 lipca 2020, 10:24
@Jejathebest:
Odpisz
13 lipca 2020, 10:48
Jesteś żywą definicją mema ,,pan maruda"
Odpisz
13 lipca 2020, 10:52
@Pabeu: marudziłbym gdybym na przykład wypomniał błąd interpunkcyjny lub sens
Ja się czepiam tego że zamiast obejrzeć jaki kolwiek odcinek i zrobić z nim mema to bierzesz coś OCZYWIŚCIE Z PIERWSZEGO SEZONU z google grafika pod strzałki
Teraz dopiero to było prawdziwe bycie panem marudą
Dałbym to z Carlem z Fineasza i Ferba bo pasuje do sytuacji ale nie mam tego rmema
Odpisz
13 lipca 2020, 10:55
TAKI MU PASOWAŁ TAKI WZIĄŁ
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2020, 10:56
@Jejathebest: JEŻELI TAK BYŁO TO NIECH NA PRZYSZŁOŚĆ PASUJE MU COŚ INNEGO BO TO NAWET SZABLON NIE JEST
Odpisz
13 lipca 2020, 10:59
to zaproponuje jakiego innego obrazka mógł użyć
Odpisz
13 lipca 2020, 11:04
@Jejathebest: jeżeli autokorekta ci poprawiła i chodziło ci żebym ja coś dał to proszę bardzo
Kadr z sezonu 4
Jak bierzesz coś z google grafika rób to z klasą
Odpisz
13 lipca 2020, 11:05
ja nie Op
Ale dziękuje za dyskusje
Odpisz
13 lipca 2020, 11:06
@Jejathebest: wiem,to nie było do ciebie tylko do opa
A konkretniej takie bardziej cool dokończenie wypowiedzi i przestroga dla wszystkich
Odpisz
14 lipca 2020, 18:11
OPie. To jest taki szczegół który nikt oprócz kilku osób jak ty nie widzi. To jest ku*wa robienie z igły widły. Wszyscy mają wywalone na to z jakiego to sezonu. W nowszych są po prostu trochę zmienione tekstury i lepiej jest wyrenderowane. Wgl nje rozumiem jak starszy obrazek może kogoś wkurzać ;-;. Podsumowując : nie ma sensu czepiać się o takie pierdoły.
Odpisz
14 lipca 2020, 18:14
@Pixelchu: chodzi o to że te starsze wywołują nostalgię co daje strzałki zdobyte w nieuczciwy sposób
Natomiast jak wstawi się coś po redesingu to strzałki w dół bo łeee bajkę dzieciństwa zepsuli,gdzie wonsze co to ma być
Odpisz
14 lipca 2020, 18:15
Pierwszy raz słyszę
Odpisz
14 lipca 2020, 18:17
@Pixelchu: pisałem o nostalgii wyżej
A i na przyszłość Op to autor obrazka a ja bym w życiu tego nie wstawił
Odpisz
14 lipca 2020, 18:18
@Pixelchu: ja wale oni typa wyżej poparli że posiadanie kilku zainteresowań to hipokryzja XDDDDD
Odpisz
14 lipca 2020, 23:33
Chodziło o to, że wyzywasz mnie od gówien bo użyłem triku psychologicznego (nie specjalnie) a sam masz nostalgiczne bajki na profilowym
Odpisz
15 lipca 2020, 08:07
@Pabeu: nie nazwałem cię gównem tylko powiedziałem że to jest amatorstwo i lenistwo. W przypadku Transformers robię to bo lubię,z G1 lub Prime poprostu da się robić memy i nie mam z tym żadnych intencji pod strzałki. Z resztą to były jednorazowe wybryki.
A z ninjago w przeciwieństwie do ciebie nie idę na łatwiznę tylko biorę z nowych sezonów bo wiem że zostanę opluty przez ludzi zaślepionych nostalgią
Nawet jeśli wywołało to u kogoś notalgię to ja chociaż spróbowałem zrobić szablon z czegoś oglądając jakikolwiek odcinek
Odpisz
15 lipca 2020, 10:42
Tyle że to jest pierwszy obrazek jaki znalazłem, nie moja wina że 1 sezon był najlepszy
Odpisz
15 lipca 2020, 11:15
@Pabeu: nie jest najlepszy
Dziękuję za uwagę
Odpisz
15 lipca 2020, 11:17
Najpopularniejszy*
Autokorekta
Odpisz
15 lipca 2020, 11:20
@Pabeu: no ale właśnie sam się przyznałeś że wziąłeś pierwsze lepsze zdjęcie
Odpisz
15 lipca 2020, 11:29
A co w tym jest nie tak? Nie mam siły kłócić się z kimś kto pulta się do tego że szablon jest z sezonu którego nie lubi. Może jeszcze mem jest słaby bo nie wrzuciłem go o 21:37 w koniunkcję 13 księżyca planetarnego 29 milisekund przed śmiercią Ali Baby?
Odpisz
15 lipca 2020, 11:33
@Pabeu: lubię ten sezon tylko denerwuje mnie w jaki sposób są robione z nim memy
Odpisz
13 lipca 2020, 10:37
A zaraz po mrówkach idziesz do pokoju dziewczyn
Odpisz
13 lipca 2020, 09:55
Odpisz
13 lipca 2020, 10:14
@Dragonix18: *wydech nosem*
Odpisz
13 lipca 2020, 09:35
Bardziej smaug
Odpisz
13 lipca 2020, 09:36
@Sergiusz1234:
mem ma 4-1 i poszedł do archiwum wtf
Odpisz
13 lipca 2020, 09:36
@Pabeu:
A nie, juz admin przywrócił, hura
Odpisz
13 lipca 2020, 09:37
@Pabeu: Jakie kurka archiwum? U mnie nadal był
Odpisz
13 lipca 2020, 09:38
@Sergiusz1234:
mem na chwilę znikł z poczekalni, więc myślałem, że admin go zjadł. Mój błąd
Odpisz