Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
ZiemiaJestPlaska

20 sierpnia 2020, 14:51

Są staniki specjalne do takich sukienek, a raczej naklejki ;/

Avatar Polish_Soldier

14 lipca 2020, 22:07

Pytanie do jejaków płci żeńskiej - nie jest wam zimno podczas noszenia sukienki?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Polish_Soldier

14 lipca 2020, 22:24

@VentoAssonnato: No chyba, że w ten sposób.

Avatar Abalella

16 lipca 2020, 11:27

@Polish_Soldier: Mi jest ciepło/zimno niezależnie od tego co mam na sobie, więc się nie wypowiem

Avatar ALKATRAZ

15 lipca 2020, 18:28

Raz mój znajomy wyszedł na przystanek w samych majtkach i to jeszcze w zimie

Avatar Maly_modelarz15

15 lipca 2020, 22:23

@ALKATRAZ: rosja?

Avatar Miszke

15 lipca 2020, 21:57

Jak stanik się dobrze dobierze, to jest wygodny
Chociaż jak każda dziewczyna dobrze wie - zawsze po zdjęciu stanika po powrocie do domu, ulga natychmiastowa :3
No i zależy też jakie masz cycki, bo jak masz duże to bez stanika trochę niewygodnie, a jak masz małe to po co się męczyć

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2020, 19:04

Załóż na odwrót

Avatar Mikrus19

15 lipca 2020, 19:01

Ja nigdy nie mówiłem stanika i nikt mi uwagi nie zwrócił. Może dlatego, że nie jestem dziewczyną, ale to szczegół....

Avatar Dark_Dante

15 lipca 2020, 18:28

A co to za problem chodzić bez stanika?

Avatar Rddxrete

15 lipca 2020, 18:59

@Dark_Dante: zależy od cycków

Avatar kazdan480

14 lipca 2020, 22:03

Jestem tu, aby przyjaźnie przypomnieć, że mem bez paska na górze ma większe szanse przejścia na główną
~~Pozdrawiam K.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar szyper2006

15 lipca 2020, 01:21

@kazdan480: a dlaczego tak admin zarządził?

Avatar kazdan480

15 lipca 2020, 10:30

@szyper2006: uznał, że takich memów jest za dużo, a chce różnorodności

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2020, 22:04

Serio twoją matkę obchodzi czy chodzisz bez stanika? xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (50)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (50)
Avatar KufelMleka

15 lipca 2020, 00:38

@krzyychu: Też fajnie, nie znałem takiego pisarza.

Avatar krzyychu

15 lipca 2020, 00:40

@KufelMleka: Jest Brytyjskim pisarzem więc się nie dziwię, rodzice kiedyś też lubili jego książki to je zbierali

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zapraszamy

Niezniszczalne

Przyszłość jest piękna

Hobby dla faceta

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka