Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Deal życia
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2020, 13:20
Drodzy jejacy
Mam dla was autorski szablon z moim pieskiem. Mam nadzieje że ktoś zrobi z niego mema.
Z góry dziękuje
Odpisz
16 lipca 2020, 13:21
@anteknico: co to ma reprezentować
Odpisz
16 lipca 2020, 13:24
@daglasio: to co chcesz
Odpisz
16 lipca 2020, 14:30
@anteknico: to ma tak zostać
Odpisz
31 stycznia 2021, 20:01
@Liski_sa_super: kiedy pani na plastyce kazała wam narysować to co "skrywa się w waszym wnętrzu" ale jesteś plastycznym beztalenciem więc rysujesz jakieś losowe linie:
Odpisz
16 lipca 2020, 16:41
A jego zabawka to niebieska piłka
Odpisz
17 lipca 2020, 06:02
@Nokia_701: nie piłka tylko globus
Odpisz
17 lipca 2020, 08:12
@Tonie: piłka globus
Odpisz
15 lipca 2020, 11:24
Czyli to nie lis...
Całe życie w błędzie...
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 11:25
@Bartolinise: BTW
Na ich logo nie ma lisa a jest panda czerwona
Odpisz
15 lipca 2020, 11:45
@starmagedon: to czemu to sie nazywa firefox skoro nie ma lisa
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 11:46
@ResiaPL: A czemu młotek się nazywa młotek skoro to ręczny impulsownik kinetyczny z naprowadzaniem trzonkowym?
Odpisz
16 lipca 2020, 12:26
@starmagedon: jak mówisz o nazwie naukowej to brzmi jak jakiś miecz plazmowy
Odpisz
16 lipca 2020, 12:28
@starmagedon: Pandka Ruda
Odpisz
16 lipca 2020, 12:29
@Nuzjn: Lis
Odpisz
16 lipca 2020, 12:29
@Nuzjn: Logo Firefoxa
Odpisz
16 lipca 2020, 12:30
@Nuzjn: ogon sie zgadza z panda czerwona ale ksztal pyska przypomina bardziej lisa
Odpisz
16 lipca 2020, 12:30
@starmagedon: przepraszam ale się mylisz, to jest lis
Odpisz
16 lipca 2020, 12:31
@ResiaPL: szczęka lisa jest biała, spiczaste uszy i ogon pandy rudej ma paski i jest bardziej prosty, to jest lis
Odpisz
16 lipca 2020, 13:58
@starmagedon:
Odpisz
15 lipca 2020, 11:30
Wczoraj oglądałem zootopie i mam flashbangi historii mojej przeglądarki na godzinę po obejrzeniu. Ku*wa. Jestem zje**ny..
Odpisz
15 lipca 2020, 11:30
@Poziomica: każdy jest, nie martw się
Odpisz
15 lipca 2020, 11:33
@Bartolinise: niby tak, tyle że samokrytyka uderza za mocno.
Odpisz
15 lipca 2020, 11:34
@Poziomica: to pomyśl, że jedyny nie jesteś pod tym względem
Odpisz
15 lipca 2020, 11:40
@Poziomica: flashbangi?
Odpisz
15 lipca 2020, 11:41
*słychać huk i nic nie widać*
Odpisz
16 lipca 2020, 12:52
@Poziomica: ( Ja Też Tak Robiłem ale ciiiiiiiiii)
Odpisz
16 lipca 2020, 13:16
@Poziomica: futrzane Borno, czyż nie
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2020, 13:23
@Poziomica: nie masz sobie nic do zarzucenia
takie myśli mogą mieć e621 artists rysujący lisa z zootopii w femboy hooters, albo renderujący animacje 3d jak się bawią z posterunkową
Odpisz
16 lipca 2020, 13:47
@OwOcomedy: oj tak byczq
Odpisz
15 lipca 2020, 18:33
Ale dziwnie wygląda.
Odpisz
15 lipca 2020, 12:01
moment, na logu firefoxa była ziemia a na niej ten lis, ale to nie lis tylko pies czyli on według mnie ma władzę
Odpisz
15 lipca 2020, 11:55
Its, perfect
Odpisz
15 lipca 2020, 11:43
Odpisz
15 lipca 2020, 11:30
Musze takiego nabyć no po prostu musze
Odpisz
15 lipca 2020, 11:28
Pies brudny od proszku z cheetosów
Odpisz
15 lipca 2020, 11:24
Ten pies jest najpiękniejszą rzeczą, którą dzisiaj zobaczyłam
Odpisz