Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Tacy sami, a ściana między nami
Z klasą się trzeba urodzić
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Równi i równiejsi
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2020, 22:25
Pie**olca dostaje jak widzę ten prostokąt bo nie dało się zmieścić
Odpisz
16 lipca 2020, 21:45
Współczuje klaustrofobom. Co oni przechodzą w windach lud publicznych toaletach.
Odpisz
16 lipca 2020, 21:53
@CWIRRED: jeśli chodzi o męski kibel to są jeszcze pisuary
Odpisz
16 lipca 2020, 21:54
@Pandzianikki: Racja a co z kobietami.
Odpisz
16 lipca 2020, 22:01
@CWIRRED: nie mam pojęcia, dlatego wspomniałem jedynie o płci męskiej
Odpisz
17 lipca 2020, 01:51
@CWIRRED: odpowiadając co z kobietami to sprawa wygląda(w moim przypadku tak), że wiesz, iz musisz sie załatwić, ale robisz to jak najszybciej jest to możliwe. Gdy jesteś(ja sama tak mam) sama w kabinie, czujesz jakby cie ktoś miał zaraz ścisnąć. Temu gdy sama używam kabin w takich toaletach, jak najszybciej sie załatwiam i czasem wręcz wybiegam z toalet.
Oto moja opinia, danke
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2020, 06:52
@AnexEmjo: nigdy nie pytałem jak moja mama sobie z tym radzi w publicznych, ale w domu zostawia otwarte (czasem na oścież) drzwi od toalety
Odpisz
17 lipca 2020, 13:19
@hehineji: ja zostawiam, gdy jestem sama w domu. A tak to muszę sobie jakoś radzić
Odpisz
17 lipca 2020, 09:52
Antymem
Odpisz
17 lipca 2020, 09:41
Dałem 400 w górę głos, mój dzień jest spełniony
Odpisz
16 lipca 2020, 22:23
Może śmierdziało od niego
Odpisz
16 lipca 2020, 21:39
Szkoda że te dymki masz wyjęte z dupy
Odpisz
15 lipca 2020, 12:03
Dobry z niego ziomek
Odpisz
15 lipca 2020, 11:42
Czcionka dziwna że hej. ,,klauśtrofobem"
Odpisz
15 lipca 2020, 11:44
@KrzychuKrzaczor: "S" wygląda jak "ś", przez fakt, że "t" ma taki ogonek u góry.
Odpisz
15 lipca 2020, 11:48
@Tomieslaw: jakoś przy "tam" i "to" nie ma
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 11:53
@MemePaladin399: To się jakoś dziwnie łączy, tak wygląda "ś":
Odpisz
15 lipca 2020, 11:51
Dobry ziomek współwięzień
Odpisz
15 lipca 2020, 11:37
Jeśtem
Odpisz
15 lipca 2020, 11:38
@Bartolinise: Taka czcionka.
Odpisz