Najwyższa statua na świecie Ushiku Daibutsu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Drewniany kominek
Zdeklasowani znowu
Ładne rzeczy
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2013, 08:36
ale za to polacy mają najwyższą NIE-POGAŃSKĄ statuę na świecie :P
Odpisz
29 stycznia 2019, 18:59
@Paulius: wiem, data ale to nie jest pogańska statua a buddyjska
Odpisz
15 listopada 2013, 17:31
kiedyś byłem koło tej statuy w wakacje dobreeeeee czasy
Odpisz
15 listopada 2013, 14:55
Przynajmniej jest się gdzie w cieniu schować,kiedy słońce dopieka w lato. :)
Odpisz
15 listopada 2013, 09:33
jedno pytanie:
PO CO?
Odpisz
15 listopada 2013, 12:24
@Karso21Respawn: jeśli wyda się kilka milionów na statuę, to się będzie bliżej oświecenia, nie wiedziałeś? xD
Odpisz
15 listopada 2013, 07:12
Czekam na odpowiedź Świebodzina
Odpisz