Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Płać pan
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2020, 16:05
Ciekawostka:Wikingowie przed Kolumbem w 1000 roku odkryli Amerykę ale uciekli z niej z powodu ciężkiego klimatu.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 16:10
@Koronawirus_Polski: Temat o Kolumbie: *pojawia się*
Ten jeden dzieciak, który wie o wikingach:
Odpisz
15 lipca 2020, 16:10
@Koronawirus_Polski: Widzę człowieka kultury, szanuję
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 16:13
@wolfe: No, może się niepotrzebnie przyczepiam do kolegi, ale nie uważacie, że każdy chyba już wie o wikingach i Kolumbie? To troszkę frustrujące z mojego punktu widzenia.
No chyba, że to tylko ja tak mam i reszcie to nie przeszkadza...
Tutaj nie chcę być chamski ale:
Koronawirus_Polski zapodaj jeszcze ciekawostkę o chełmach wikingów
Odpisz
15 lipca 2020, 16:16
Masz na myśli hełmach.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 16:16
@jacek1s: Przepraszam bardzo i dziękuje za poprawienie
Odpisz
15 lipca 2020, 16:18
Wikingowie tak naprawdę nie mieli hełmów z rogami tylko zwykłe hełmy bez rogów.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 16:20
@Koronawirus_Polski: No i fajnie
Masz tu tarczę Lagerthy. No chyba, że wolisz The Last Kingdom to zapamiętam na następny raz.
Odpisz
15 lipca 2020, 16:26
@Koronawirus_Polski: Mogli mieć hełmy z rogami, ale w trakcie obrzędów i ceremonii, a nie podczas walki.
Najpopularniejszym takim hełmem był ten widoczny poniżej.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 16:56
@Koronawirus_Polski: Wcale nie przez klimat, sagi raczej wskazują na to, że przez niezbyt przyjazne stosunki z tubylcami. Zresztą, ci ludzie byli osadnikami grenlandzkimi zanim dotarli do Ameryki - ciężki klimat im nie straszny.
Odpisz
17 lipca 2020, 21:59
@jacek1s: to jest hełm z II wieku p.n.e. czyli 1000 lat przed wikingami
Odpisz
18 lipca 2020, 12:42
@xXkuba22Xx: przecież Wikingowie byli tak zajebiści, że mogli się cofać w czasie
Odpisz
17 lipca 2020, 21:37
Ciekawostka:gdyby nie Polacy USA nie powstałoby / nie przetrwałoby
Odpisz
17 lipca 2020, 23:34
@HerrGrievous: bo?
Odpisz
17 lipca 2020, 23:36
@Saaaaasuke: Kościuszko - Fort nox
Puławski - sztuka kawaleryjska która doprowadziła do rozbicia sił cornwallisa
Polscy ochotnicy i uchodźcy w armii USA
Odpisz
17 lipca 2020, 23:59
@HerrGrievous: hmm ale wedlug mnie to kosciuszko moglby nie byc polakiem i tez tam pomóc
Odpisz
18 lipca 2020, 00:51
@Saaaaasuke: I to jest piękno historii - mnogość czynników. Gdyby Polski nie było lub nie upadła po prostu, nie wiadomo, gdzie znalazłby się chociażby Kościuszko. A niby tak niepowiązane ze sobą rzeczy
Odpisz
18 lipca 2020, 08:33
@HerrGrievous: co myśmy narobili
Odpisz
18 lipca 2020, 09:26
@wielkinawieki: efekt motyla
Odpisz
18 lipca 2020, 11:19
@HerrGrievous: Gazeta Wyborcza dysponuje dokumentami z których jasno wynika, że Kościuszko był nazistą...
Odpisz
18 lipca 2020, 11:54
@Saaaaasuke: ale to byli Polacy i dzięki nim powstało i utrzymało się przy życiu państwo USA
Odpisz
17 lipca 2020, 23:29
Gdyby nie mieli ziemniakow sadzili by co innego
Odpisz
17 lipca 2020, 21:20
Katarzyna II Wielka, chociaż dla nas, polaków, może być diabłem wcielonym, dla rosjan jest bogaterkom. Jednym z powodów jest podwojenie liczby ludności Rosji, za jej panowania, właśnie przez sprowadzenie ziemniaków. A to, że próbowała z koniem, ma swoje korzenie w antyrosyjskiej propagandzie, po którymś z rozbiorów. Chociaż ma być prawdą, że była niewyżyta, a chodziły w jej czasach plotki, że jej syn Paweł nie jest latoroślą jej męża Piotra III, tylko naszego Stasia Poniatowskiego. Podobno Pawełek miał oficjalnie uznać Poniatowskiego za swego ojca, ale w tej materii nie jestem aż tak rozeznany.
I sorki, że rozjechałem się mocno z tematem mema, ale coś mi tak weszło...
Odpisz
15 lipca 2020, 16:12
A gdyby Kolumb nie odkryłby Ameryki, to nie zginęło by miliony Indian, a las lasy nie zarosłyby ich pól i nie związały znacznych ilości dwutlenku węgla, więc klimat by się nie ochłodził, więc nie byłoby ochłodzenia w Europie i serii klęsk urodzaju oraz masowych głodów.
Odpisz
15 lipca 2020, 16:16
@KufelMleka: Kto inny by odkrył
Odpisz
15 lipca 2020, 16:32
@KufelMleka: i nie byłoby stanów. Fajnie w sumie
Odpisz
15 lipca 2020, 16:54
A jakby nie było Stanów to w końcu kosmici przestali by nas atakować...
Odpisz
15 lipca 2020, 16:10
Krzysztof Kolumb - cudowny Polak, ideowy człowiek i wzorowy mąż.
Odpisz