Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Północne Węgry
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2022, 10:23
I tak gorzej jest teraz niż 9 lat temu z YouTube'em
Odpisz
14 listopada 2013, 17:08
KAPITANIE GOOGLE+ S***AC
Odpisz
13 listopada 2013, 17:54
Zgadzam się w 100% z obrazkiem teraz nie mogę napisać nić żeby nie upublicznić pliku nie mogę nic znaleźć nawet odpowiedzi na moje komentarze bezsens, nie potrafię nawet wstawić wiadomości bo wyskakują jakieś błędy a na dodatek po kliknięciu w jakieś linki np 2:30 odświeża mi się strona zamiast przesunąć suwak na wideło tak samo z komentarzami i nie da się odpowiadać co oni ***a z tym zrobili ?
Odpisz
13 listopada 2013, 18:37
A i jeszcze ja mam problem gdy naciskam repaly-nic się nie dzieje.
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2013, 17:07
szkoda że z tym gówno+ nie da się nic zrobić
Odpisz
12 listopada 2013, 20:31
to co jest najgorsze w googlu to to, że wszystko wdraża na siłę, nawet ankiety nie zrobi.
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2013, 16:24
@Piotr99: z tego co widzę to z g+ i yt chcą chyba zrobić 1 rzecz
Odpisz
13 listopada 2013, 16:29
@bylejakbylegdzie: Jedną rzecz, czyli zniszczyć to, co było kiedyś fajne.
Odpisz
13 listopada 2013, 16:33
@bylejakbylegdzie: Co jest bez sensu, bo g+ to jeszcze większy syf niż fejsik.
Odpisz
13 listopada 2013, 16:12
Zgadzam się w 100%!
Odpisz
12 listopada 2013, 23:15
Najpierw google, potem facebook
Aczkolwiek chyba nawet FB jest mniej nachalny niż google na YT
Odpisz
13 listopada 2013, 16:06
Yep.
Odpisz
12 listopada 2013, 23:45
Boże czy wam zawsze wszystko musi nie pasować?
Odpisz
13 listopada 2013, 16:04
@DanateDMC: tylko, że to naprawdę jest do bani. I to kompletnie do bani.
Odpisz
13 listopada 2013, 16:43
@Sauron: Mi tam to w niczym nie przeszkadza nie rozumiem was.
Odpisz
13 listopada 2013, 21:17
@DanateDMC: a próbowałaś wejść na Youtube?
Odpisz
13 listopada 2013, 22:03
@Piotr99: Nie nie próbowałem poza tylko tymi 2 godzinami dziennie jak siedzę na yt to wcale.
Odpisz
14 listopada 2013, 09:00
@DanateDMC: cienki ten twój sarkazm.
Odpisz
14 listopada 2013, 21:19
@Sauron: Może mi po prostu nie przeszkadzają te zmiany. Jak widzę wasza polskość jest za wielka i zawsze wam wszystko przeszkadza.
Odpisz
12 listopada 2013, 21:28
True Story
Odpisz