Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Olaf7209

30 czerwca 2022, 10:23

I tak gorzej jest teraz niż 9 lat temu z YouTube'em

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2013, 17:08

KAPITANIE GOOGLE+ S***AC

Avatar
heroes10

13 listopada 2013, 17:54

Zgadzam się w 100% z obrazkiem teraz nie mogę napisać nić żeby nie upublicznić pliku nie mogę nic znaleźć nawet odpowiedzi na moje komentarze bezsens, nie potrafię nawet wstawić wiadomości bo wyskakują jakieś błędy a na dodatek po kliknięciu w jakieś linki np 2:30 odświeża mi się strona zamiast przesunąć suwak na wideło tak samo z komentarzami i nie da się odpowiadać co oni ***a z tym zrobili ?

Avatar czapl1997

13 listopada 2013, 18:37

A i jeszcze ja mam problem gdy naciskam repaly-nic się nie dzieje.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 listopada 2013, 17:07

szkoda że z tym gówno+ nie da się nic zrobić

Avatar Piotr99

12 listopada 2013, 20:31

to co jest najgorsze w googlu to to, że wszystko wdraża na siłę, nawet ankiety nie zrobi.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 13 listopada 2013, 16:24

@Piotr99: z tego co widzę to z g+ i yt chcą chyba zrobić 1 rzecz

Avatar Jacusiek

13 listopada 2013, 16:29

@bylejakbylegdzie: Jedną rzecz, czyli zniszczyć to, co było kiedyś fajne.

Avatar Piotr99

13 listopada 2013, 16:33

@bylejakbylegdzie: Co jest bez sensu, bo g+ to jeszcze większy syf niż fejsik.

Avatar Hank1212

13 listopada 2013, 16:12

Zgadzam się w 100%!

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2013, 23:15

Najpierw google, potem facebook
Aczkolwiek chyba nawet FB jest mniej nachalny niż google na YT

Avatar konstanty

13 listopada 2013, 16:06

Yep.

Avatar DanateDMC

12 listopada 2013, 23:45

Boże czy wam zawsze wszystko musi nie pasować?

Avatar Sauron

13 listopada 2013, 16:04

@DanateDMC: tylko, że to naprawdę jest do bani. I to kompletnie do bani.

Avatar DanateDMC

13 listopada 2013, 16:43

@Sauron: Mi tam to w niczym nie przeszkadza nie rozumiem was.

Avatar Piotr99

13 listopada 2013, 21:17

@DanateDMC: a próbowałaś wejść na Youtube?

Avatar DanateDMC

13 listopada 2013, 22:03

@Piotr99: Nie nie próbowałem poza tylko tymi 2 godzinami dziennie jak siedzę na yt to wcale.

Avatar Sauron

14 listopada 2013, 09:00

@DanateDMC: cienki ten twój sarkazm.

Avatar DanateDMC

14 listopada 2013, 21:19

@Sauron: Może mi po prostu nie przeszkadzają te zmiany. Jak widzę wasza polskość jest za wielka i zawsze wam wszystko przeszkadza.

Avatar WojachPL

12 listopada 2013, 21:28

True Story

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Flyingseeker
Dodane przez: Flyingseeker

Co za przypadek

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Północne Węgry

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka