Jestem w tym naprawdę dobry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2020, 07:29
Czyli Pyro w tf2 z w+m1
Odpisz
19 lipca 2020, 13:13
Aphelios na początku i teraz w sumie też
Odpisz
20 lipca 2020, 13:43
@Bumgo: btw czemu ja cały czas myślałem że Aphelios to chłop
Odpisz
20 lipca 2020, 13:52
@PanP0tezny: bo to chłop
Odpisz
20 lipca 2020, 13:58
@Bumgo: to ja już nie wiem, ziomek twierdzi że to babka, tutaj że chłop
Odpisz
20 lipca 2020, 13:59
@PanP0tezny: poczytaj jego lore to zrozumiesz
Odpisz
20 lipca 2020, 14:00
@PanP0tezny: dobra, sprawdziłem LoL wiki, masz racje
Odpisz
20 lipca 2020, 13:43
Yasuo be like
Odpisz
19 lipca 2020, 10:13
Czemu ludzie płaczą na czacie w lolu że sett to noob Champ i że jak to mainuje to jestem upośledzony, to jest trudniejszy champion niż master yi, jak grałem settem na mastera co zrobił 2 penty to przegrywałem mimo że mieliśmy podobne staty, jakby co to mainuje setta.
Odpisz
19 lipca 2020, 13:22
@Sopot134: tu akurat przyznam racje że ludzie często narzekają jak gra się Settem. Bo jest bardzo op ale też łatwo go ograć bo jeśli unikniesz jego W to praktycznie sett traci sporo dmg w trejdzie. Ogólnie to ludzie często nie ogarniają że sett jest dobry w chezowaniu na 1lv jeśli dasz lv w W, wtedy praktycznie przeciwnik musi palić flesha albo kończy martwy lub z mocnym lowem, ale jak się ogarnie setta to gra na niego robi się prosta.
Odpisz
19 lipca 2020, 13:53
@Bumgo: chciałem picknąć setta ale pickowałem ostatni więc mi typ zabrał ale że nim umiem grać i wiem jakie są jego słabości no to picknąłem dariusa i wygrałem topa, settem na dariusa wygrywam ale typek grał settem pierwszy raz więc przegrał
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2020, 13:55
@Bumgo: z settem musisz na początku unikać tradeów jak z dariusem przez to że jak się settowi na początku grit na max naładuje i cię trafi środkiem W więc true damage to już 1/3 HP nie masz
Odpisz
19 lipca 2020, 10:36
Op ma OP postać
Odpisz
19 lipca 2020, 13:05
@Melonik3000: OPocepcja
Odpisz
19 lipca 2020, 11:35
Granie yasuo tak wygląda
Odpisz
19 lipca 2020, 10:33
To ja grająca w zerówce w gry na Friv na informatyce
Odpisz
19 lipca 2020, 10:33
To ja wczoraj katą na aramie, zdobyłbym quadrę, ale ktoś mi jednego killa wziął. Klikałem cały czas q+e+w i R od czasu do czasu, niestety przegraliśmy bo mieli 5 cc w teamie
Odpisz
19 lipca 2020, 09:44
Renekton i garen be like:
Odpisz
19 lipca 2020, 09:40
Moje wrażenia z gry Aatroxem w LoL-u podczas walki drużynowej.
Odpisz
19 lipca 2020, 09:16
Mei w Heroes of the Storm
Odpisz
16 lipca 2020, 11:58
Moja pierwsza gra apheliosem be like:
Choć wsm rozwalilem ich bo byli nisko lvlowi i miałem silnego supporta
Odpisz
19 lipca 2020, 08:06
@bruhmynuts: jak jestem team fight to nim serio jest nawalanie w klawe
Odpisz
19 lipca 2020, 08:37
@Kosa_W_Nosa: ta a najgorsze jak ci się skończy ammo w broni i musisz czekać na przeładowanie
Odpisz
19 lipca 2020, 08:43
@bruhmynuts: a to akurat najgorsze jest
Ale bardzo dobry bohater z niego pomimo tego
Odpisz
19 lipca 2020, 08:49
@Kosa_W_Nosa: gram nim dopóki w darmowej rotacji a czy go kupię po niej zależy jak bardzo będzie znerfiony (ma w następnym patchu dostać nerfy)
Odpisz
19 lipca 2020, 08:52
@bruhmynuts: mój czas nienawiści nadszedł. Mój ulubiony bohater na pozycję adc i jeszcze nerfy ma dostać :(((
Odpisz
19 lipca 2020, 09:03
@Kosa_W_Nosa: ... Apheliosa nie da się takowo zbalansowac więc rito fake nerfy Ale myślę że aphel dalej będzie silny w rękach mainerów itp
Odpisz
16 lipca 2020, 11:42
Słowo OP kojarzy mi się z tylko jednym
Odpisz
16 lipca 2020, 11:43
@Koronawirus_Polski: też
Odpisz
16 lipca 2020, 11:43
@Koronawirus_Polski: Onet Poczta
Odpisz
16 lipca 2020, 11:43
@Koronawirus_Polski: OP musi być na serio silny skoro nawala w klawisze i cały czas wygrywa.
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2020, 11:44
@Koronawirus_Polski: OP - Over Power (przepotężne). Popularne w grach określenie na zbyt silne jednostki (postacie, bronie, klasy, wrogów itp.)
Tak, jak dostaniesz coś takiego to jesteś silny.
Odpisz
16 lipca 2020, 11:45
@Tajdeus: Wiesz że wiedziałem o co chodzi tylko sobie zażartowałem?
Odpisz
16 lipca 2020, 11:46
@Koronawirus_Polski: Domyślałem się, ale napisać nie zaszkodziło. Jeja mogło wejść za mocno i ktoś mógł tego nie wiedzieć/zapomnieć.
Odpisz
16 lipca 2020, 12:48
@Tajdeus: lub Ower Powered
Odpisz
16 lipca 2020, 11:47
Raze z valoranta be like:
Odpisz