Kto jeszcze jedzie do Afryki po swoje stanowisko?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Drewniany kominek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2013, 08:51
Jadę do Afryki może tam coś osiągne
Odpisz
6 stycznia 2019, 16:16
@qwertqwert: I co?
Odpisz
9 czerwca 2019, 19:21
@qwertqwert: Jak tam prezydentura?
Odpisz
29 lipca 2019, 23:48
nadal czekamy na odpowiedź
Odpisz
15 stycznia 2020, 17:20
@Rumun111: no iii
Odpisz
18 lipca 2020, 16:27
@qwertqwert: halo prezydencie, możesz se być władzą i wgl, ale wypada odpisać
Odpisz
29 grudnia 2018, 00:59
przez kaszlnięcie dałem przez przypadek strzałke w dół
Odpisz
14 listopada 2013, 13:57
Jadę do Afryki! By zacząć nowe PODBOJOWE i BOGATE życie :D
Odpisz
28 listopada 2017, 18:29
@fusiek100: i zginać na malarie
Odpisz
14 listopada 2013, 07:26
Nie wiedziałem że całą Afryką rządzi jeden prezydent. Ciekawe.
Odpisz