memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 lipca 2020, 15:06
Czy ktoś oglądał pubishera z 2004? Fabuła była tam dokładnie jak w piosence.
Odpisz
16 lipca 2020, 13:06
16 lipca 2020, 12:40
Było?
@Par00fka: Nie
@MatkaBoskaSowiecka: to czemu dostaje strzałki w dół skoro fajny mem
16 lipca 2020, 12:42
@Par00fka: Może ktoś nie rozumie
16 lipca 2020, 12:43
@MatkaBoskaSowiecka: Ja nie rozumiem, ale dałem wgóręgłos.
16 lipca 2020, 12:44
@Polish_Soldier: Jak nie rozumiesz, to posłuchaj tego i zrozumiesz: https://youtu.be/g0kgw2kkFnM
@Polish_Soldier: dzięki, chodzi o piosenkę. Krawczyka i sam też tyle wiem xD
16 lipca 2020, 12:45
@Par00fka: moją?
16 lipca 2020, 12:46
@Par00fka: wtf jesteś opem a nie rozumiesz swojego mema xd
@antonippp: nie, Krzysztofa Krawczyka
rozumiem ale nie tak żeby komuś wytłumaczyć xD
16 lipca 2020, 12:47
Ch** z tym, ważne że inni rozumieją
@Par00fka: no burwa napisałeś że wiesz że tylko że piosenka Krawczyka . . . xddddd
@MatkaBoskaSowiecka: Dziękuję, później posłucham. Życzę miłego dnia.
16 lipca 2020, 12:48
człowieku, mam nick Par00fki czego się spodziewałeś
16 lipca 2020, 12:49
@Par00fka: hmm no w sumie patrząc na całość to trochę normickie
16 lipca 2020, 12:50
;_;
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 lipca 2020, 15:06
Czy ktoś oglądał pubishera z 2004? Fabuła była tam dokładnie jak w piosence.
Odpisz
16 lipca 2020, 13:06
Odpisz
16 lipca 2020, 12:40
Było?
Odpisz
16 lipca 2020, 12:40
@Par00fka: Nie
Odpisz
16 lipca 2020, 12:40
@MatkaBoskaSowiecka: to czemu dostaje strzałki w dół skoro fajny mem
Odpisz
16 lipca 2020, 12:42
@Par00fka: Może ktoś nie rozumie
Odpisz
16 lipca 2020, 12:43
@MatkaBoskaSowiecka: Ja nie rozumiem, ale dałem wgóręgłos.
Odpisz
16 lipca 2020, 12:44
@Polish_Soldier: Jak nie rozumiesz, to posłuchaj tego i zrozumiesz:
https://youtu.be/g0kgw2kkFnM
Odpisz
16 lipca 2020, 12:44
@Polish_Soldier: dzięki, chodzi o piosenkę. Krawczyka i sam też tyle wiem xD
Odpisz
16 lipca 2020, 12:45
@Par00fka: moją?
Odpisz
16 lipca 2020, 12:46
@Par00fka: wtf jesteś opem a nie rozumiesz swojego mema xd
Odpisz
16 lipca 2020, 12:46
@antonippp: nie, Krzysztofa Krawczyka
Odpisz
16 lipca 2020, 12:46
rozumiem ale nie tak żeby komuś wytłumaczyć xD
Odpisz
16 lipca 2020, 12:47
Ch** z tym, ważne że inni rozumieją
Odpisz
16 lipca 2020, 12:47
@Par00fka: no burwa napisałeś że wiesz że tylko że piosenka Krawczyka
.
.
.
xddddd
Odpisz
16 lipca 2020, 12:47
@MatkaBoskaSowiecka: Dziękuję, później posłucham. Życzę miłego dnia.
Odpisz
16 lipca 2020, 12:48
człowieku, mam nick Par00fki czego się spodziewałeś
Odpisz
16 lipca 2020, 12:49
@Par00fka: hmm no w sumie patrząc na całość to trochę normickie
Odpisz
16 lipca 2020, 12:50
;_;
Odpisz