Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Co za przypadek
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2020, 23:07
To pudełko nie jest trójkątne
Odpisz
16 lipca 2020, 23:23
@SongMan: ill take your entire stock
Odpisz
24 sierpnia 2020, 13:16
@SongMan: ImAgiNe DRagoNs O.O
Odpisz
18 lipca 2020, 20:40
Ale mnie wkurzają te "fakty" że leworęczni są niby lepsi niż prawo
Odpisz
18 lipca 2020, 16:17
a wiecie że dziecko które nie ma nóg ma większe szansę w biegu na 60 metrów niż osoba która została przywiązana do krzesła i zamordowana?
Odpisz
18 lipca 2020, 19:07
@xHaroTM: Czyli mój brat Adam nie wygra wyścigu z dzieckiem bez nóg?
Odpisz
18 lipca 2020, 16:08
Było nie tak dawno
Odpisz
17 lipca 2020, 22:46
Kiedyś leworęcznych palono na stosie, więc obowiązkowo klasa musiała nazywać mnie czarownicą
Odpisz
17 lipca 2020, 10:19
Najlepsze w byciu leworęcznym jest to, że ludzie, którzy znają Cię od lat, z którymi naprawdę wiele razem przeszliście, za każdym razem, gdy się spotykacie, pytają "O, TY JESTEŚ LEWORĘCZNY????"
Czasem mam ochotę pytać ich o to samo z praworęcznością, może wtedy by zapamiętali
Odpisz
17 lipca 2020, 09:53
też jestem leworęczny ale prędzej umrę od stresu w ciągu 2 lat niż to napiszę
Odpisz
17 lipca 2020, 07:41
każdy leworęczny którego znam to lewak
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2020, 00:43
Ten gościu nie jest biały
Odpisz
16 lipca 2020, 23:12
stare jak świat
https://memy.jeja.pl/431274,znasz-kogos-kto-jest-leworeczny.html
Odpisz
16 lipca 2020, 23:08
Jestem i lewo ręczny i miałem duże szanse umrzeć przy porodzie.
A egzaminu i tak nie zdam na czas.
Odpisz
16 lipca 2020, 23:06
Ludzie kiedyś be like: Wolałbym umrzeć przy porodzie niż być leworęczny.
Odpisz