Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2020, 22:03
Ja za WYGRANĄ w konkursie matematycznym dostałem notes.
Odpisz
26 lipca 2020, 15:04
*....za 10 zł z biedry hehe*
Odpisz
20 lipca 2020, 22:23
Najcenniejszą nagrodą jest 200$ za drugie miejsce w konkursie piękności.
Odpisz
20 lipca 2020, 20:45
a ja tekiego bym chciał tylko że on nie jest z argentyny tylko na 90% z korei, bo tam najczęściej szczepią kaktusy w ten sposób
Odpisz
20 lipca 2020, 18:37
Ja gdy w jednym konkursie zająłem 2 miejsce to dostałem smartwatcha co kosztował z 200zł.
Odpisz
20 lipca 2020, 17:21
Ze 2 lata temu byłem na wycieczce szkolnej do kina, wychowawczyni zachwalała, jaki to mądry i ciekawy film, a okazał się nudny i żałosny (pełny żartów o cimcirimcim i kupie)
Odpisz
20 lipca 2020, 17:23
nazwa?
Odpisz
20 lipca 2020, 17:26
@encepence2: Zapomniałem, był o jakimś chłopaku który zajmował się stolarstwem i spotkał dziewczyne która jak się okazało była chora na raka i oni sobie żartowali ciągle na temat rzeczy wymienionych w moim poprzednim komentarzu
Odpisz
17 lipca 2020, 19:19
W liceum zająłem pierwsze miejsce w konkursie z angielskiego.
W nagrodę dostałem jakiś film o dinozaurach, który był starszy ode mnie i jakąś gazetkę, która w rogu miała cenę "1,99 zł!".
Jeszcze nigdy mi tak nie napluto w twarz.
Odpisz
20 lipca 2020, 14:47
@SorestSuperior5: moja siostra miała 4 miejsce w takim konkursie i dostała pięcio-językowy słownik za 80 zł
Odpisz
20 lipca 2020, 14:44
Kubek albo długopis
Odpisz
20 lipca 2020, 14:43
Prawda.
Odpisz
20 lipca 2020, 14:39
Ja w tym roku dostałam książkę, która nie dość, że była 3 tomem jakiejś tetralogii to jeszcze pierwsze dwa tomy wydawnictwo przestało drukować lata temu
Odpisz
17 lipca 2020, 19:29
U mnie często nagroda to dyplom i "książka" typu Atlas Świata/Zwierząt itp.
Odpisz
17 lipca 2020, 19:35
@Owado: Ja kiedyś dostałam książkę o Papieżu
Odpisz
20 lipca 2020, 14:20
@BardzoOryginalnaNazwa: którym papieżu?
Odpisz
20 lipca 2020, 14:23
@Demetrix: Janu Pawle II
Odpisz
20 lipca 2020, 14:12
Ja w konkursie wojewódzkim (który oczywiście wygralem) dostałem wycieczkę na zadupie
Odpisz
20 lipca 2020, 14:19
z rodziną czy bez?
Odpisz
20 lipca 2020, 14:20
@Demetrix: bez
Odpisz
20 lipca 2020, 14:21
a no to fajna nagroda
Odpisz
20 lipca 2020, 14:12
Dla mnie się liczy z jakiego kraju
Odpisz
17 lipca 2020, 20:49
Za pierwsze miejsce w lokalnym (bodajże gminnym) konkursie plastycznym (czyli trzeba wyłożyć kase na materiały do stworzenia pracy) była, uwaga, jedna (1) głęboka teczka XDDD
A kaktus to gitówa, fajna roślinka i w ogóle.
Odpisz
17 lipca 2020, 19:42
U mnie na koniec roku szkolnego w 4 czy 5 klasie dawali książki o IIWŚ
Nawet na historii nie mieliśmy o tym tematu
Odpisz