Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 lipca 2020, 02:19
@darcus
Odpisz
21 lipca 2020, 16:20
Mem spoko, ale nie pasuje tutaj. Tu najstarsi ludzie są z 2003.
Odpisz
21 lipca 2020, 17:09
@darcus: nie, bo ja jestem 02
Odpisz
21 lipca 2020, 18:17
@venomman: Ale z grudnia
Odpisz
21 lipca 2020, 21:01
@darcus: akurat na memie zaznaczony jest mój rocznik.. -_-'
Odpisz
21 lipca 2020, 21:52
@Maly_KSIAZE: xD
Nie, nie jest
Nie dowartościowuj się twierdząc że jesteś starszy
Odpisz
21 lipca 2020, 21:58
@darcus: Co za niedomówienie :) Do mojej daty nadal nie dojechał. Brakuje 6 latek w dół.
Odpisz
21 lipca 2020, 23:31
@Mariano_italiano: Borze, ludzie, serio ,_,
Zamiast się tak żałośnie dowartościowywać zróbcie coś ze swoim życiem
Już zawyżanie długości członka jest mniej żałosne
Odpisz
22 lipca 2020, 10:58
@darcus: no i patrz! Urodziłem się w 1979. Siedzę na jeja z dzieciakami, bo mam z tego świetną zabawę.
Odpisz
22 lipca 2020, 12:08
@splashradek: Taaa, jasne xD
Odpisz
22 lipca 2020, 13:55
@Maly_KSIAZE: udowadniał nie będę, bo nawet jak wrzucę gdzieś swoje zdjęcie to i tak powiesz, że z neta..
Odpisz
22 lipca 2020, 14:09
@Maly_KSIAZE: No właśnie. To po co kłamać? Powiedz prawdę po prostu xD
Odpisz
22 lipca 2020, 14:14
@darcus: toż mówię :)
Odpisz
22 lipca 2020, 14:20
@Maly_KSIAZE: Nie. Jesteś maksymalnie z '03, jak wszyscy tutaj.
Odpisz
22 lipca 2020, 23:54
@darcus: i to też mnie bawi.
Czemu was dziwi, że ktoś po 40 przegląda memy?
Moja babcia uczyła się posługiwania smartfonem po 80 i całkiem dobrze jej to szło.
Moja teściowa dopiero po 60 odkryła Facebooka i strony z memami. Od tamtej pory nie dość, że regularnie odwiedza strony z memami to jeszcze wstawia.
Odpisz
23 lipca 2020, 00:19
@splashradek: Tu nie chodzi o wstawianie memów tylko o siedzenie na tej, konkretnej stronie.
Odpisz
23 lipca 2020, 09:57
@darcus: yhy.. spytaj o to mojego syna :)
Odpisz
23 lipca 2020, 17:42
@Maly_KSIAZE: Nie masz syna.
Odpisz
23 lipca 2020, 19:41
@darcus: ale ta strona jest naprawdę zabawna.
I dużo wnosi do zrozumienia "dzisiejszej młodzieży".
Dzięki temu łatwiej jest mi się dogadać z 10 letnią córką :)
Odpisz
24 lipca 2020, 01:02
@splashradek: Borze, człowiku, do jakich kłamstw się jeszcze posuniesz? ,_,
Odpisz
21 lipca 2020, 15:03
Najgorsze są takie ustawienia daty, że nie scrollujesz tylko klikasz w kalendarzu. Nie dość, że rok musisz odpowiedni znaleźć to jeszcze musisz przebrnąć przez 12 miesięcy w każdym roku. Mama się kiedyś wkurzyła i kazała mi przeskrollować, bo miała dość klikania do 69
Odpisz
21 lipca 2020, 12:41
Wyobraźcie to sobie w wieku 90 lat? Każde takie scrollowanie zapewniałoby kontemplację nad życiem. Gorsze niż czarny ekran podczas ładowania.
Odpisz
21 lipca 2020, 12:30
racja, urodziłem się w roku 49 p. n. e.
Odpisz
21 lipca 2020, 12:18
ja w wieku 8 lat wymyslilem sobie fake'owa date urodzenia ktora byla najblizszym rokiem w ktorym bylbym pelnoletnii do tej pory jej zawsze uzywam i tez zaczynam miec to poczucie, ze dlugo sie scrolluje
Odpisz
18 lipca 2020, 15:57
Wiesz, że jesteś wyjątkowo stary, jeśli nie ma twojej daty
Odpisz
18 lipca 2020, 09:59
Wiesz, że jesteś bardzo stary, kiedy zamiast wybierać jakąś starą datę, żeby nie było że jesteś niepełnoletni to wybierasz po prostu swoją prawdziwą.
Odpisz
18 lipca 2020, 10:00
@NorseWarrior: nikt tak nie robi i tak
Odpisz
18 lipca 2020, 10:01
@Krzyniu: Ja tak robię
Odpisz
18 lipca 2020, 10:03
@Witciu: szalony
Odpisz
18 lipca 2020, 10:04
@Krzyniu: Dorosły...
Odpisz
18 lipca 2020, 10:00
Ja na pornhubie:
Tak urodziłem się w 1410.
Odpisz