Oni zawsze lądują w Stanach Zjednoczonych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Deal życia
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2020, 13:38
na mapie nie ma bliskiego wschodu i izraela oraz polski
to tylko część usa
Odpisz
20 lipca 2020, 04:11
W filmie "Dzień niepodległości" były inne kraje
Odpisz
23 lipca 2020, 18:29
widocznie wylądowali na innej planecie
Odpisz
20 lipca 2020, 19:41
Jesteś kosmitą?
Odpisz
20 lipca 2020, 00:41
Skoro to ziemia to czemu tu tyle wody
Odpisz
20 lipca 2020, 08:16
@JustinekFilmsYT: bo pokazane jest tylko USA
Odpisz
19 lipca 2020, 23:19
Chyba było raz w Kanadzie a oryginalnie u wellsa to w Brytanii
Odpisz
19 lipca 2020, 23:01
Ahaq
Odpisz
19 lipca 2020, 22:09
Dobry prezydent, czy coś. Nie wiem, jestem Polakiem.
Odpisz
19 lipca 2020, 22:05
Cóż za zbieg okoliczności
Odpisz
19 lipca 2020, 21:36
Albo w Londynie
Odpisz
18 lipca 2020, 16:28
HEJ! ukradłeś troche moje :(
Odpisz
19 lipca 2020, 21:00
Jak ukradłem twoje?
Odpisz
19 lipca 2020, 21:05
@polska_cebulka: sprawdź w moich memach
Odpisz
19 lipca 2020, 21:06
Gościu ale ja nawet nie zaglądałem do twoich memów.
Odpisz
19 lipca 2020, 21:15
Pomysł może i podobny ale wykonanie lepsze po stronie polska_cebulka
Odpisz
19 lipca 2020, 22:52
Bruh
Odpisz
20 lipca 2020, 11:39
bruh
Odpisz